Jarosław Jaskulski

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
5.05
23 opinie

Dr. Jarosław Jaskulski to znakomity specjalista urolog i wspaniały człowiek. Zetknąłem się z Nim jako pacjent w trakcie pobytu w Klinice Urologii Świętokrzyskiego Centrum Onkologii. Pomimo, że nie był On lekarzem bezpośrednio prowadzącym moje leczenie (prowadził je Dr. P.Klonowski, operował Dr. M. Obarzanowski) to w trakcie codziennych obchodów Dr. J.Jaskulskiego jako Kierownika Kliniki odnosiłem wrażenie, że zna każdego dnia najdrobniejsze szczegóły mojego leczenia. W bardzo profesjonalny a jednocześnie przyjazny, ciepły sposób informował o aktualnym stanie i kolejnych etapach leczenia. W przypadku ciężkiej choroby poczucie, że leczenie nadzoruje bezpośrednio Kierownik Kliniki ma ogromne znaczenie psychologiczne (potwierdzały to moje rozmowy ze współpacjentami, którzy miel te same odczucia). Dr. J. Jaskulski jest również świetnym Kierownikiem, personel Kliniki-pielęgniarki, pracownicy pomocniczy-są świetnie zorganizowani, uczynni, przyjaźni wprowadzając bardzo ciepłą atmosferę. Dziękuję Dr. J. Jaskulskiemu i polecam Go jako wybitnego specjalistę.

Polecam wszystkim takiego wspaniałego lekarza!Oby było więcej takich ludzi... to jest doktor z powołania!!

Wspaniały lekarz, pogodny człowiek zawsze służy pomocą i dobrym słowem.

Dr Jaskulski to Lekarz o wielkiej wiedzy medycznej -doswiadczony operator -chirurgii Laparoskopowej o wilkiej kulturze osobistej,zawsze pogodny z serdecznym i przyjacielskim podejsciem do pacjeta ,przebywalem na oddziale Urologii w sierpniu 2011 r.organizacja pracy - dyspozycyjnosc Lekrzy i sympatycznoch Pielegniarek wzbudza podziw .Dziekuje za ratujaca zycie pomoc ,wyrozumialosc i zyczliwosc Jerzy K.

bardzo dobry specjalista urolog-polecam,szybka trafna diagnoza,bardzo dobry kontakt z pacjentem,bardzo mily i przyjazny Czlowiek.

Nieoceniony, brak słów, by wyrazić podziękowania i wdzięczność.

Znakomity fachowiec, przemiły człowiek. Spokojny i opanowany, cierpliwy i wqyrozumiały.Podchodzi do chorego w sposób kompleksowy i rzeczowy. Godny zaufania i polecenia

to wysokiej klasy specjalista urolog,a przy tym bardzo zyczliwy Czlowiek polecam

bardzo,bardzo dobry Człowiek i specjalista urolog

kompetentny specjalista urolog,duza precyzyjnosc przy wykonywaniu zabiegow,a przy tym bardzo delikatny

to lekayr y powolania operowal mnie i bardyo dobrye sie mna opiekuje

lekarz z bardzo dobrym podejsciem do pacjenow,ktory zawsze wykazuje sie wspaniala wiedza medyczna,serdecznoscia i zawsze pamieta swoich pacjentow takze na oddziale,polecam

super specjalista urolog polecam,bardzo dobry kontakt z pacjentami,to typowy lekarz z powolania

Jestem pełna podziwu dla tak wspaniałego lekarza,byłam na prywatnej wizycie u Doktora gdzie uzyskałam pełną informację odnośnie mojej choroby,lekarz bardzo dobrze przygotowany do wizyty,wykonuje usg,kieruje na badania i dopiero wystawia diagnozę.

to najlepszy urolog w Kielcach,a jaka kultrua osobista,wiedza,umiejetnosci.

bardzo dobry urolog,polecam

Wspanialy secjalista urolog ktory ratuje mi zycie,to najlpeszy i najbardziej zyczliwy lekarz jakiego dotad poznalem.

5 to za malo tego lekarza powinno ocenic sie na 10 za bezinteresownosc i szczegolna opieke medyczna polecam

Kompetentny,zyczliwy,z bardzo dobrym podejsciem do pacjentasuper urolog

to wspanialy lekarz urolog,ktory szczegolna uwage poswieca swoim pacjentom,oby wiecej takich lekarzy

bardzo dobry specjalista urolog,polecam

bardzo dobry specjalista urolog

to jeden z najlepszych urologow,polecam

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny