lekarz Jarosław Jaskulski

Urolog

Jaroslaw

13.11.2013

Dr. Jarosław Jaskulski to znakomity specjalista urolog i wspaniały człowiek. Zetknąłem się z Nim jako pacjent w trakcie pobytu w Klinice Urologii Świętokrzyskiego Centrum Onkologii. Pomimo, że nie był On lekarzem bezpośrednio prowadzącym moje leczenie (prowadził je Dr. P.Klonowski, operował Dr. M. Obarzanowski) to w trakcie codziennych obchodów Dr. J.Jaskulskiego jako Kierownika Kliniki odnosiłem wrażenie, że zna każdego dnia najdrobniejsze szczegóły mojego leczenia. W bardzo profesjonalny a jednocześnie przyjazny, ciepły sposób informował o aktualnym stanie i kolejnych etapach leczenia. W przypadku ciężkiej choroby poczucie, że leczenie nadzoruje bezpośrednio Kierownik Kliniki ma ogromne znaczenie psychologiczne (potwierdzały to moje rozmowy ze współpacjentami, którzy miel te same odczucia). Dr. J. Jaskulski jest również świetnym Kierownikiem, personel Kliniki-pielęgniarki, pracownicy pomocniczy-są świetnie zorganizowani, uczynni, przyjaźni wprowadzając bardzo ciepłą atmosferę.
Dziękuję Dr. J. Jaskulskiemu i polecam Go jako wybitnego specjalistę.

01.11.2012

Polecam wszystkim takiego wspaniałego lekarza!Oby było więcej takich ludzi... to jest doktor z powołania!!

25.12.2011

Wspaniały lekarz, pogodny człowiek zawsze służy pomocą i dobrym słowem.

Wspaniały lekarz, pogodny człowiek zawsze służy pomocą i dobrym słowem.

29.09.2011

Dr Jaskulski to Lekarz o wielkiej wiedzy medycznej -doswiadczony operator -chirurgii Laparoskopowej o wilkiej kulturze osobistej,zawsze pogodny z serdecznym i przyjacielskim podejsciem do pacjeta ,przebywalem na oddziale Urologii w sierpniu 2011 r.organizacja pracy - dyspozycyjnosc Lekrzy i sympatycznoch Pielegniarek wzbudza podziw .Dziekuje za ratujaca zycie pomoc ,wyrozumialosc i zyczliwosc Jerzy K.

28.09.2011

bardzo dobry specjalista urolog-polecam,szybka trafna diagnoza,bardzo dobry kontakt z pacjentem,bardzo mily i przyjazny Czlowiek.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Urolog Kielce"?

Jagiellońska 13

Swiętokrzyskie Centrum Onkologii