lek. med. Jarosław Kabuła

Atmosfera w gabinecie okropna. Mrukliwy i niekomunikatywny człowiek z wątpliwymi metodami diagnostycznymi: zamiast zlecić MRI kolana zleca RTG i stwierdza, że staw kolanowy działa prawidłowo. Po kilku wizytach i utrzymujących się dolegliwościach w końcu zlecił MRI. Ale otwarcie mówi, że nie potrafi go zinterpretować, bo go nie nauczono, a opis czyta niechlujnie, bo nie zauważa pionowego uszkodzenia łąkotki. Na pytanie o możliwość dalszego uprawiania sportu odpowiada "Oczywiście, że tak" i ostrzega, żeby uważać, bo skąd ma wiedzieć, czy na głowę nie spadnie mi cegła. Jak chcę, to mogę się operować, ale nie trzeba "odpalać trampek".
To zachowanie to chyba wynik frustracji - miały być międzynarodowe konsylia lekarskie, a jest piwnica w dzielnicowej przychodni, a na te konsylia jeżdżą inni, młodsi.

Lekarz podchodzi to pacjenta z wyraźna wyższością. Nieuprzejmy, rzuca złośliwe uwagi. Atmosfera w gabinecie okropna

Lekarz od samego wejścia do gabinetu sprawia wrażenie jakby pracował za karę. Kąśliwe uwagi i nieprzyjemna atmosfera w gabinecie. Bo zbadaniu Pan Kabuła nie zawracał sobie głowy informowaniem o jakichkolwiek obserwacjach lub instrukcjach, co należy robić w celu dalszej diagnozy, bez słowa wręczył skierowanie na dalsze badania bez chęci wytłumaczenia czegokolwiek i skwitował słowami „do widzenia”. Podczas badania nie miał na sobie rękawiczek ani nawet nie przemył rąk. W ciągu minuty po moim wyjściu z gabinetu zdążył już być uszczypliwy w kierunku następnej pacjentki.

Lekarz, który nawet nie chce spojrzeć na cd rezonansu magnetycznego, bo nie ma opisu. Nie zbadał nawet kolana które prawdopodobnie powinno być operowane. Człowiek, który z takim podejściem nie powinien być lekarzem. Nie polecam!

Nie polecam!

Moja pierwsza wizyta, wrażenie b. pozytywne.Bede kontynuować leczenie u Pana doktora.Jest spokojny zrównoważony i bez zbędnej gadaniny komunikuje to co jest istotne

Gbur, który nie odezwałby się słowem, gdybym podczas wizyty się nie dopytywał. Byłem przyjęty w Luxmedzie z powodu problemu z kolanem. Zbadał, wypisał lek i rehabilitację przeciążonego kolana, która nic nie dała. Gdy poprosiłem o skierowanie na MRI, żeby zobaczyć co dokładnie się dzieje w środku uznał, że nie ma wskazań. Sam zrobiłem MRI po 3 miesiącach, bo kontuzja się nie leczyła. Mam szczelinę w łąkotce, ale pan doktor nie widział wskazań do zrobienia rezonansu.

Brak zainteresowania ze strony lekarza, żadnych pytań. Przyszłam z dwoma skierowaniami skręcona kostka i ból spoczynkowy kolana, kostkę obejrzał, skierowanie na kolano oddał. Pytałam o kolano, mówiłam, ze boli, stopa drętwieje - cisza, w końcu zaczęłam sugerować odpowiedzi i doczekałam się - dwukrotnego "najprawdopodobniej". Resztę odpowiedzi sobie odpuściłam, bo ich nie znałam. Jechałam ok. godziny, zmarnowałam czas, a pacjent zaliczony.

Dzisiejsza wizyta potwierdziła negatywne opinie o tym Panu. Zachowanie pozostawia wiele do życzenia, nie mogę chodzić,wysiadły kolana,łokcie, kręgosłup i bark jestem na ketonalu żeby wogole wstać z łóżka. Zero zainteresowania wynikami badań i rtg kręgosłupa. Odpowiedź Pana doktora nic się nie dzieje proszę udać się do neurologa. Mam ciężką pracę fizyczna, brak zainteresowania czy potrzebuje zwolnienie. Widać Pan doktor stwierdził że nadaję się do pracy. Pierwsza i ostatnia wizyta.

BARDZO DOBRY SPECJALISTA KONKRETNY TLOMACZY JASNO ODPOWIADA RZECZOWO OPEROWAL MI ZCN MIESIAC TEMU CZUJE SIE SWIETNIE POLECAM Z CALEGO SERCA I DZIEKUJE

Byłam dzisiaj u pana doktora z bolącym kolanem -zdiagnozowane zwyrodnienie stawów kolanowych.Pan doktor mrukliwy bez jakichkolwiek oznak życzliwości.Na moją sugestię aby przepisał środek przeciwbólowy odesłał mnie do przychodni po receptę.Panie doktorze o co tu chodzi?.Czy uwłaczało to pańskiej godności czy jest pan zbyt leniwy aby wypisać receptę.W przychodni już mnie nie przyjęto bo był komplet pacjentów.