dr Jarosław Klawa

Ortopeda, Traumatolog

2,9
2,9

Przychodnia przyszpitalna w Walczu. Jarosław Klawa Żaden lekarz, podejście do pacjenta aroganckie, wizyta całkiem niepotrzebna, chociaż zgłaszałem ból i dyskomfort w kolanie przechodzący do stopy. Podobno stopa to inny symbol chorobowy i na to potrzebne jest inne skierowanie. To nie wizyta tylko jakiś kabaret. Nie polecam tego lekarza

tego lekarza

Lekarz nie polecam brak profesjonalizmu do zawodu jaki wykonuje. Żona złamała rękę w łokciu po trzech tygodniach ściągnął gips nie robiąc jakich kolwiek badań na następnej wizycie czyli od złamania ręki w nie całe dwa miesiące zakończył leczenie. Nakazałem żonie zrobić prywatnie USG, wynik nas zaskoczył naderwanie cięgło stan zapalny oraz pod łokciem występuje jakiś płyn, nie skierował na rehabilitację.Na tego lekarza będziemy wnosić skargę.

Mało kompetentny lekarz, który ma w zwyczaju obrażać pacjentów. Rzadko zdarza się lekarz, stwierdzający że pacjent jest mało inteligentny.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u doktora. Bardzo szybko "rozprawił" się z moim problemem.POLECEM.

Gdy inni lekarze mowiac brzydko "olali" sprawe, doktor Klawa wyszukal problem i go zlikwiowal, nie zaklada ze czlowiek jest na cos za mlody i "nie ma prawa go bolec". Ortopeda wart polecenia zaraz po śp doktorze Zakrzewskim

Bardzo dobry specjalista z profesjonalnym podejsciem, naprawde godny polecenia, uprzejmy, rzadko który lekarz tak podchodzi do pacjenta, jezeli ktos jest niezadowlony z wizyty u doktora to chyba przesada

leżałam na oddziale chorurgi urazowo-ortopedycznej w szpitalu w Wałczu, miałam planowe przyjęcie z powodu guza na stopie, dr Klawa choć bardzo miły, obejrzał nogę, pogadał z pielęgniarką "może to włukniak, może ganglion...no nic jutro otworzymy i się zobaczy" żadnych badań, okazało sie ze to przepuklina mięśnia stopy. potem miałam komplikacje, ból, obrzęk i zanik czucia. poszłam prywatnie do innego lekarza który był bardzo zdziwiony ze usg nie mam bo to podstawa.

Bardzo konkretny i miły lekarz. Polecam pana doktora wszystkim znajomym.Na początku tylko ja byłam pacjentką. Teraz już z porad doktora korzysta mój tata, teściowa i córka. Każdy jest zadowolony.Niestety- bardzo długo trzeba czekać na wizytę!

Byłam u doktora w czwartek.Fakt, że musiałam długo czekać na wejście od gabinetu, bo tylu było pacjentów, ale sam kontakt z lekarzem bardzo dobry.Słucha tego co się mówi, dokładnie obejrzał moje opuchnięte kolano, wypytał o wszystko,w zabiegowym odciągnął wodę z kolana, wypisał leki, dał zwolnienie lekarskie.Wszystko tak jak powinno być.Miły ,uprzejmy.Polecam.

byłem dzień po wypadku w pracy uraz prawej ręki wyłem z bulu to mnie spytał ile potzebuje zwolnienia szukałem innego ortopedy i miałem szczęście że tego dnia przyjmował dr. Naumczyk który mi pomógł i leczę się u niego do dzisiaj z pozytywnymi efektami tego pana nie polecam