lekarz Jarosław Kleszczewski

Kompetentny lekarz z duża wiedza. Wprowadza odpowiednie leczenie, nie odmawia przyjęcia, pacjent nie czuje się w gabinecie jak intruz. Polecam.

Nie polecam. Lekarz, który w nietypowej sytuacji, która wiązała się z okazaniem zrozumienia pacjenta i wykazaniem się odrobiną dobrej woli zmiany skierowania, które było przez niego błędnie wystawione z powodu nie wysłuchania pacjenta ze zrozumieniem okazał się arogancki, udawadniając, że to pacjent jest dla lekarza a nie lekarz dla pacjenta. Zupełny brak znajomości przysięgi Hipokratesa.

Dobry zaufany lekarz. Poświęca czas i tłumaczy chorobę. Leczę się u niego od lat i jestem zadowolona.

Lekarz godny polecenia. Trafiłam do Pana Doktora parę lat temu z przechodzoną grypą, której nie rozpoznał lekarz z innej przychodni. Pan Doktor zobaczył mnie na korytarzu, ledwo stojącą na nogach. Bez chwili zastanowienia usłyszałam, że natychmiast mam iść na EKG, bo mam przechodzoną grypę i mam wejść na konsultację bez kolejki. Leki przypisane przez Pana Doktora pomogły mi już w jeden dzień. Pan Doktor nigdy nie zostawił mnie i mojej rodziny w potrzebie. Pan Doktor nie ma rentgena w oczach jak inni lekarze i dzięki temu nie ma problemu ze skierowaniami. Podstawą działania Pana Doktora jest diagnostyka, wystarczy że wspomnę, że gorzej się czuję i wychodzę z pełną listą skierowań. Pan Doktor jest dobrym słuchaczem, szuka przyczyn chorób i w razie konieczności kieruje pacjentów do dalszej diagnostyki u specjalistów. Dzięki Panu Doktorowi przeszłam Covid bez konieczności hospitalizacji, mimo iż bardzo źle przychodziłam zakażenie. Szybka relacja na moje objawy i zastosowanie leków trzymało mnie w ryzach i uniknęłam szpitala. Wraz z moją rodziną jesteśmy wdzięczni, że udało nam się z przypadku trafić do Pana Doktora i teraz mamy solidną opiekę zdrowotną. Wszystkie przychodnie Pana Doktora normalnie funkcjonowały podczas całego okresu pandemii, nie miałam nigdy problemu z umówieniem się do Pana Doktora. Człowiek pracujący z pasji do ludzi i dla ludzi. Takich lekarzy szukać ze świeczką w obecnych czasach.

Bardzo dobry lekarz, zawsze okazuje zainteresowanie, tłumaczy i leczy! Dodatkowo jest bardzo uprzejmy i sympatyczny, nie czuję się tej bariery dzięki czemu pacjent czuję się komfortowo.

zła diagnoza, złe leki społecznik to tak, szkoda że kosztem pacjenta i jego czasu

zła diagnoza, złe leki
społecznik to tak, szkoda że kosztem pacjenta i jego czasu

Super. Bardzo dobry lekarz, społecznik, działacz.

Super. Bardzo dobry lekarz, społecznik, działacz.

Bardzo Miły uprzejmy kompetentny lekarz Polecam

Bardzo Miły uprzejmy kompetentny lekarz Polecam