lek. med. Jarosław Kołakowski

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

23.03 .2021r. otrzymałem z rąk Pana dr. Jarosława Kołakowskiego drugie nowe życie . Szanowny Panie DOKTORZE składam Panu serdeczne podziękowania, że dzięki pańskiej ogromnej wiedzy, pracy oraz empatii i bezpośredniemu wielkiemu wsparciu i dodaniu otuchy przed operacją - dziś mogę cieszyć się kolejną wiosną . Tętniak aorty wstępującej śr. 50 do 70 mm (o którym dowiedziałem się przypadkowo przy innych badaniach ) był dla mnie wyrokiem . Dziś dzięki PANU ŻYJĘ ! DZIĘKUJĘ RAZ JESZCZE ZA DRUGIE ŻYCIE ! Dziękuję również całemu zespołowi medycznemu biorącemu pośredni i bezpośredni udział przy mojej operacji. Ponadto za opiekę już po operacji składam podziękowania p.p. lekarzom, pielęgniarkom : Żanecie, Magdalenie, Julii, pielęgniarzom Przemkowi, Maciejowi, Zenkowi oraz zespołowi terapeutów. Wielki szacunek.

Brak mi słów do wyrażenia ogromnej wdzięczności Panu Doktorowi J.Kołakowskiemu za przywrócenie sercu mojego męża wlasciwego funkcjonowania. Zabieg TAVI Pan Doktor wykonał niezwykle starannie, profesjonalnie, bez najdrobniejszych komplikacji. Dziekuję Panu za nowe życie!!

Serdecznie dziękuję za danie mi drugiego życia { tętniak aorty wstępującej, wstawienie bypassów}. Jestem pod ogromnym wrażeniem podejścia do chorego. Brak mi słów, żeby wyrazić wdzięczność za niezwykłe ciepło w podejściu do chorego. Doktor nie widział we mnie tzw. przypadku tylko człowieka. Jego niezwykłe ciepło w podejściu do chorego to dar nie wszystkim dany. W dniu wypisu wpadliśmy sobie w ramiona. Nie trzeba wielkich słów aby się rozumieć. Wspaniały człowiek.

Dr Kołakowski 13 marca 2010r. dokonał u mnie usunięcia śluzaka z lewego przedsionka serca. Dziękuję raz jeszcze po pięciu latach życia bez powikłań (jestem czynna zawodowo). Jest to profesjonalny lekarz, godny polecenia. Wdzięczna pacjentka.

Wdzięczna pacjentka.

Pan Doktor uratował mi życie 13.03.2013 r. Wspaniały lekarz i człowiek o wielkim sercu. Pan doktor zoperował mi rozwarstwaijącego tętniaka aorty wstępującej. Od 5.09.2013 r. rozpocząłem pracę.

Dr Kołakowski uratował mi życie. To niezwykle ciepły i dobry człowiek, o wielkim sercu. Niezwykły, niespotykany.

Doktor Kołakowski to wyjątkowy lekarz, świetny kardiochirurg i bardzo dobry człowiek:)

dr Kołakowski jest wyjątkowym człowiekiem i wspaniałym kardiochirurgiem .Operowal mojego męża we wrzesniu 2012r.Naprawil mu serce,dal mu drugie życie .Dziś moj mąż czuje się świetnie.Miał to szczeście że trafil do bardzo dobregolekarza.Serdeczne podziekowania i wyrazy szacunku dla Pana.Ewa Neubarth.