dr Jarosław Kowal

Kardiolog

Ogromna wiedza , doświadczenie i inteligencja, uprzejmość , nic więcej nie trzeba żeby pomagać ludziom bardzo chorym. To słowa opisujące dr Kowala , zajmuje się moim tatą od wielu lat , tak naprawdę tata żyje dzięki skutecznemu leczeniu dr Kowala. Szkoda , że jest tak mało takich prawdziwych lekarzy. Polecam.

Bardzo polecam, wspaniały człowiek poświęca dużo czasu pacjentowi, służy radą.

Bardzo polecam, wspaniały człowiek poświęca dużo czasu pacjentowi, służy radą.

Lekarz jak ich mało. Kompetentny, uprzejmy,poświęca tyle czasu ile jest potrzebne. Polecam

Dał mi wiarę że, z chromy sercem można długo żyć. Dziękuje.

Dał mi wiarę że, z chromy sercem można długo żyć. Dziękuje.

Wspaniały lekarz. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta, zawsze uśmiechnięt, serdeczny, potrafi pocieszyć. Przede wszystkim ma ogromną wiedzę i jest profesjonalistą. Dziękuję Panu za dobre słowa oraz za opiekę. Pacjentka Magda :)

Dziękuję Panu za dobre słowa oraz za opiekę. Pacjentka Magda :)

Świetny człowiek i lekarz. Zawsze ma dla pacjenta czas i miłe słowo mimo braku czasu na oddziale:-). Dostępny 24 on line. Doskonale tłumaczy i zawsze, zawsze pociesza. Polecam z czystym sumieniem.