Jarosław Kozera

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.85
33 opinie

polecam, profesjonalnie wykonuje swoją pracę i robi to co głównie do lekarza należy czyli ratuje życie i zdrowie, mniej mając być może na uwadze pozostałe oczekiwania pacjentów

Generalnie ma problemy interpersonalne. Dać komuś takiemu stanowisko ordynatora to jedna wielka pomyłka. Nie polecam

Pan doktor zalecił wizytę kontrolną tydzień po usunięciu znamienia. Wizyta trwała jakieś 2 minuty i sprowadzała się do przecięcia 1 (jednej) nitki szwa. Koszt wizyty - 150 zł i zalecenie, aby przyjść za tydzień usunąć drugą nitkę. Bez mrugnięcia okiem.

Pełen profesjonalizm. Wykonał bardzo trudną operację i udało się, choć szanse były minimalne! Uratował życie!

Bierze łapówki. Przypadkiem dowiedziałam się od koleżanki, że wprost mówi, że łapówkę trzeba tez dać ordynatorowi oddziału na którym pracuje w Szpitalu św. Barbary. Podejście- praca na akord.

Lekarz bez powołania.Podejście do pacjenta karygodne. Nie polecam.

Ocena na 5 w/w pytaniach nie oddaje prawdziwej opinii o tym super lekarzu.Na kilka z pytań np;'czy jest kompetentny" dałbym ocenę 10.To jest mój szczery komentarz.

Bardzo dobry specjalista,bardzo polecam!!

Pan doktor operował mnie w zeszłym roku.Jestem b.zadowolona z leczenia jak i opieki po operacyjnej.Szczerze polecam:)

Bardzo kompetentny i doskonały specjalista.Polecam.

super lekarz dzięki niemu jestem wśród żywych

bardz dobry lekarz, wyleczył mnie bez "cięcia" w szpitalu inny lekarz od ręki chciał operować, a okazało się, że nie było czego

Kawał prostaka, dla którego najważniejsza jest kasa!

Pan doktor spełnił moje oczekiwania w 100%,jako człowiek i jako lekarz.Zastanawiam się jaki problem mają ze sobą ludzie tak ostro go oceniając?Jest bardzo wrażliwą osobą i świetnym specjalistą,chętnie odpowiada na każde pytanie.Gdy człowiek umie słuchać i przyjąć prawdę do wiadomości,i nie boi się pytać to leczenie staje się przyjemnością mimo bólu i niewiadomej.Dajmy sobie pomóc.Do końca.

Lekarz, który swój zawód mógłby uprawiać na zwierzętach, a nie na ludziach! Zwierzęta być może nie rozumiałyby arogancji i niegrzeczności tego lekarza. NIE MA ŻADNEGO PODEJŚCIA DO PACJENTA. Podczas wizyty okazuje swoją wyższość przez co pacjent boi się zapytać o cokolwiek. Taki lekarz nie powinien leczyć! Kto dał mu stanowisko ordynatora? Przecież dla niego pacjenci nic nie znaczą, a to w pierwszej kolejności powinno być najważniejsze przy wykonywaniu takiego zawodu.

Ten który temu lekarzowi wystawił same jedynki powinien się leczyć u weterynarza - przepraszam Weterynarzy! Dr Jarosław uratował mi życie. Jest wybitnym fachowcem, kompetentny i uprzejmy. Nie lubi brudasów.Utrzymuje na oddziałe porządek i dyscyplinę.Życzę wszystkim takiej opieki i fachowości.

Specjalista w swojej dziedzinie, jednak nieprzyjemny, nie potrafi rozmawiać z pacjentami i rodziną.

Trafiłam do niego przypadkiem i na szczęście dla siebie...potem znowu wizyta w szpitalu przez moją głupotę i znowu mnie przygarnął..... może rzeczywiście nie jest bardzo wylewny lecz kompetentny i kompleksowy - nie wypuścił mnie ze szpitala bez wszystkich prawidłowych wyników. "Szczerość aż do bólu" to jego atut i dlatego niektórzy pacjenci odbierają to jako arogancję - on jako lekarz pragnie tylko twego dobra. Ja bardzo polecam tego lekarza - według mnie on leczy bo to lubi, a nie tylko zgarnia kasę.

Takich lekarzy powinno byc wiecej Wyjatkowy czlowiek pelny poswiecenia Polecam

Przez kilka lat bylam pacjentką dr.Kozery.To wlaśnie ten lekarz umożliwil mi powrót do normalnego życia po bardzo ciężkiej chorobie.Jest doskonalym chirurgiem,wrażliwym czlowiekiem,który stara się pomóc choremu nawet wtedy,gdy inni lekarze rozkladają ręce i twierdzą,że nic się już nie da zrobić.Gdyby nie pomoc dr.Kozery moje życie byloby koszmarem.

Mogę tylko powiedzieć, że uratował mi życie a to jest najważniejsze.

Leczyłam się kilka lat u tego lekarza i jestem bardzo zadowolona.Jest bardzo dobrym lekarzem, polecam go innym.

Nikt nigdy nie potraktował mnie w ten sposób nawet w publicznym szpitalu. A co dopiero na prywatnej wizycie. Z tego co zdołałem się dowiedzieć zostaje zwolniony z Wojewódzkiego Szpitala nr 5. Dziwiłem się tej informacji, lekarze nie tracą pracy od tak sobie. Teraz już wiem dlaczego.

Pod każdym względem przyjazny człowiek i bardzo dobry lekarz.

Polecam w 100% tego lekarza,świetny specjalista,najlepszy chirurg na świecie,operacja w jego wykonaniu to mistrzostwo świata!

Nie mam dobrego zdania o tym lekarzu i nie ja jedna.

Doskonały specjalista. Już jest niewielu tak kompetentnych i ambitnych lekarzy. Doktor pracuj w Szpitalu Św. Barbary w Sosnowcu i jest tam ordynatorem.

Jestem po zabiegu.Bylem u kilku lekarzy nikt sie nie podjoł operacji tylko ten lekarz. Polecam.Moze sprawia wrazenie malo wylewnego w omawianiu choroby,jednak krótko rzeczowo i na temat.Znam takich co opowiadaja jak bedzie a w rzeczywistosci nic nie zrobia i odsylaja dalej

Super człowiek! Super lekarz! Polecam wszystki którzy wymagaja opieki lekarskiej na wysokim poziomie i nie prywatnie.

kilkuletnie skuteczne leczenie u tego lekarza potwierdza moją bardzo dobrą opinię. Tak zdecydowanie polecam.

moge powiedziec ze dosc dobry lekarz, troszke arogancki

jest beszczelny i gburowaty i zachowuje się tak jakby nie nawidził swojego zawodu nie polecam wizyty u tego lekarza

Super lekarz. Polecam. Bardzo miły, uprzejmy. Podchodzi bardzo poważnie do choroby i bardzo chętnie tłumaczy i pomaga. Bardzo serdecznie polecam.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny