dr n. med. Jarosław Kozera

3,9
3,5

Iwona

08.09.2016

Dzięki Panu doktorowi umarła w meczarniach moja babcia. Pan doktor potrafi tylko brać łapówki i w bezczelny sposób się odzywać jedna wielka żenada

Iwona Łuczyk

04.06.2016

- Najbliższa mi osoba z rodziny obdarzyła Pana dr. bezgranicznym zaufaniem, jak się okazało zupełnie na wyrost. - Uwiódł ją Pan nowoczesnym sposobem leczenia /zespolenie okręż.-odb. zamiast kolostomii./ Zabrakło uprzedzenia, że w razie nieudanego zabiegu operacyjnego który Pan dr. osobiście wykona może doprowadzić ją do ...

- Najbliższa mi osoba z rodziny obdarzyła Pana dr. bezgranicznym zaufaniem,
jak się okazało zupełnie na wyrost.
- Uwiódł ją Pan nowoczesnym sposobem leczenia /zespolenie okręż.-odb. zamiast kolostomii./ Zabrakło uprzedzenia, że w razie nieudanego zabiegu operacyjnego który Pan dr. osobiście wykona może doprowadzić ją do niewydolności wielonarządowej: zapalenie otrzewnej, wstrząsu septycznego, ostrej niewydolności oddechowej, niewydolności krążenia, niewydolności nerek, a w konsekwencji do śmierci.
- Pan dr. poświęcił tyle czasu ile było potrzeba na zwabienie jej, jako przyszłej pacjentki na swój oddział chirurgiczny /ordynator/ w szpitalu w Olkuszu. W przeddzień zabiegu otrzymał Pan tzw. honorarium wolne od podatku, które miało jej zapewnić większą troskę i rozwagę przy zabiegu operacyjnym.
- Kompleksowe podejście na minimalnym poziomie. Jak można kwalifikować osobę do zabiegu operacyjnego nie zapoznając się ze wszystkimi schorzeniami, albo je lekceważyć. Deontologia lekarska w ogóle nie przyswojona.
- Uprzejmość do pacjentki na najwyższym poziomie, ale w stosunku do członków rodziny już jej zabrakło. Totalny brak empatii.
- Nie polecam Pana doktora nauk medycznych! Pycha i brak pokory uczyniły z Pana szarlatana a i sumienie jest pojęciem obcym. Nie bez kozery ktoś z opiniujących napisał cyt. „ Leczyć pchły i karaluchy a nie ludzi”, wówczas świat byłby wolny od tych insektów!

Veronika

17.04.2016

Wspaniały lekarz znam pana doktora od 1999r. jeszcze ze szpitala górniczego. Tylko on zrobił mi operację (woreczek), mojej córce 2 operacje i mojemu znajomemu (tarczyca).... Polecam GO wszystkim, którzy chcą jeszcze pożyć. A na USG polecam tylko i wyłącznie pana dr Rojek z Sosnowca (k. ...

Wspaniały lekarz znam pana doktora od 1999r. jeszcze ze szpitala górniczego.
Tylko on zrobił mi operację (woreczek), mojej córce 2 operacje i mojemu znajomemu (tarczyca).... Polecam GO wszystkim, którzy chcą jeszcze pożyć. A na USG polecam tylko i wyłącznie pana dr Rojek z Sosnowca (k. Poczty Gł.)

Anonim

09.04.2016

Miałem przykrą przyjemność kontaktu z tym panem, no cóż: nie spotkałem dotąt tak chamskiego lekaża, nie dasz w łape to spadaj. Pochlebne komętaże są chyba tylko od tych co "posmarowali". Na prawdę odradzam!

Darek_W

22.03.2016

Nie spotkałem lepszego, bardziej oddanego w człowieczeństwie, poświęcającego tak wiele czasu, oraz kompleksowego podejścia lekarz do pacjenta. Uprzejmość, oraz kultura osobista na najwyższym poziomie. Czasu poświęcił mi tyle ile było potrzebne do zrozumienia i wytłumaczenia mi przyczyn i skutków choroby a także ewentualnych możliwości leczenia ...

Czasu poświęcił mi tyle ile było potrzebne do zrozumienia i wytłumaczenia mi przyczyn i skutków choroby a także ewentualnych możliwości leczenia w sposób dla mnie zrozumiały. Wykonał sprawnie profesjonalnie zabieg chirurgiczny, który prawdopodobnie uratował mi życie. Jego oddział jak również personel winien służyć za wzór do naśladowania. Dodam, że trafiłem do Pana Doktora prosto z drogi przejeżdżając przez Olkusz.
PANIE DOKTORZE WIELKIE DZIĘKI.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Olkusz"?

"GWIEZDNA"
Rydza- Śmigłego