dr n. med. Jarosław Kozera

Chirurg ogólny, Lekarz sądowy, Proktolog

3,5

Iwona Łuczyk

04.06.2016

- Najbliższa mi osoba z rodziny obdarzyła Pana dr. bezgranicznym zaufaniem, jak się okazało zupełnie na wyrost. - Uwiódł ją Pan nowoczesnym sposobem leczenia /zespolenie okręż.-odb. zamiast kolostomii./ Zabrakło uprzedzenia, że w razie nieudanego zabiegu operacyjnego który Pan dr. osobiście wykona może doprowadzić ją do ...

- Najbliższa mi osoba z rodziny obdarzyła Pana dr. bezgranicznym zaufaniem,
jak się okazało zupełnie na wyrost.
- Uwiódł ją Pan nowoczesnym sposobem leczenia /zespolenie okręż.-odb. zamiast kolostomii./ Zabrakło uprzedzenia, że w razie nieudanego zabiegu operacyjnego który Pan dr. osobiście wykona może doprowadzić ją do niewydolności wielonarządowej: zapalenie otrzewnej, wstrząsu septycznego, ostrej niewydolności oddechowej, niewydolności krążenia, niewydolności nerek, a w konsekwencji do śmierci.
- Pan dr. poświęcił tyle czasu ile było potrzeba na zwabienie jej, jako przyszłej pacjentki na swój oddział chirurgiczny /ordynator/ w szpitalu w Olkuszu. W przeddzień zabiegu otrzymał Pan tzw. honorarium wolne od podatku, które miało jej zapewnić większą troskę i rozwagę przy zabiegu operacyjnym.
- Kompleksowe podejście na minimalnym poziomie. Jak można kwalifikować osobę do zabiegu operacyjnego nie zapoznając się ze wszystkimi schorzeniami, albo je lekceważyć. Deontologia lekarska w ogóle nie przyswojona.
- Uprzejmość do pacjentki na najwyższym poziomie, ale w stosunku do członków rodziny już jej zabrakło. Totalny brak empatii.
- Nie polecam Pana doktora nauk medycznych! Pycha i brak pokory uczyniły z Pana szarlatana a i sumienie jest pojęciem obcym. Nie bez kozery ktoś z opiniujących napisał cyt. „ Leczyć pchły i karaluchy a nie ludzi”, wówczas świat byłby wolny od tych insektów!

01.09.2011

Kawał prostaka, dla którego najważniejsza jest kasa!

Kawał prostaka, dla którego najważniejsza jest kasa!

11.05.2010

Nie mam dobrego zdania o tym lekarzu i nie ja jedna.

Nie mam dobrego zdania o tym lekarzu i nie ja jedna.

11.09.2010

Nikt nigdy nie potraktował mnie w ten sposób nawet w publicznym szpitalu. A co dopiero na prywatnej wizycie. Z tego co zdołałem się dowiedzieć zostaje zwolniony z Wojewódzkiego Szpitala nr 5. Dziwiłem się tej informacji, lekarze nie tracą pracy od tak sobie. Teraz już wiem dlaczego.

28.04.2009

jest beszczelny i gburowaty i zachowuje się tak jakby nie nawidził swojego zawodu nie polecam wizyty u tego lekarza

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Sosnowiec"?

"GWIEZDNA"
Rydza- Śmigłego