Jarosław Lemański

Lekarz godny polecenia ! Jestem bardzo zadowolona z prowadzenia ciąży oraz porodb, który odbieral dr Lemanski. Jest lekarzem z powołania, bardzo dobrze zajmuje sie swoimi pacjentkami zarówno w gabinecie jak i szpitalu. Na pewno będę chodzic na dalsze kontrolę i każdej kobiecie gorąco polecam ;)

Na pewno będę chodzic na dalsze kontrolę i każdej kobiecie gorąco polecam ;)

Doktor jest warty polecenia. Całą ciążę chodziłam do niego na NFZ, później kilka razy prywatnie i nie ma różnicy w podejściu, nie jest to lekarz który jest lekarzem dla pieniędzy a z powołania. Zawsze uprzejmy i rzeczowy. Potrafi doradzić w trudnych sprawach. Podczas porodu i pobytu w szpitalu doglądał mnie i dziecko. Jestem bardzo zadowolona z opieki. Polecam dg z całego serca

Do dr. Lemańskiego chodziłam z drugą ciążą. Początkowo byłam zadowolona. W 22 t.c. pojawiły sie u mnie niepokojace objawy (bóle brzucha, silne twardnienia). Na wizycie pan dr uznal ze wszystko jest o.k. Nie dawalo mi to jednak spokoju i 2 dni pozniej poszlam do innego lekarza. Okazalo sie ze mam mocno skrocona szyjke z rozwarciem na dwa palce! szybka interwencja innego lekarza zapobiegla przedwczesnemu porodowi. Mam do dr Lemanskiego uraz. Kolejny minus za duża ilosc przeklenstw w czasie wizyty, zlecanie niewielu badan i traktowanie pytan pacjentek z ironia, jakby wszystko bylo takie
oczywiste. Plus za umiejetne odstresowanie pacjentek w gabinecie i dostepnosc- mozna na niego liczyc w naglych sytuacjach

Wspaniały lekarz, dzięki niemu mój synek jest na świecie. Troszczy się bardzo o swoje pacjentki, na oddziale pilnuje ich i nie odpuszcza w żadnej sytuacji. Zawsze pomocny. Gdy z moim maluchem były problem troszczył się również o jego stan zdrowia i stał nad inkubatorkiem. Wspaniały, cudowny lekarz naprawdę godny polecenia. Chodziłam do Pana Doktora na NFZ. Pozdrowienia

nie polecam prawie strcilam dzieko twirdzil ze jest wporzadku po czym ciza byla 2 tygodnie po terminie w chwili porodu dziecko zachlysnelo sie wodami polodowymi zilonymi i zdazylo oddac smulke i doszlo do zakarzenia organizmu na pytanie dlaczego odpowidzil zebym juz nie rodzla dzieci umie tylko muwic a jak jest problem to obwnia kogos a nie sibie

Lekarz wspanialy. Smieszny, konkretny i napewno nie jest wazna dla niego kasa. Chodzilam do niego do przychodni ale mialam okazje pare razy byc prywanie jak mialam male problemy w ciazy i wcale nie chcial ode mnie pieniedzy, musialam sie z nim "klocic" i na sile wpychac i mowiac szczerze nie czulam roznicy czy ja jestem na prywatnej wizycie czy na nfz. Napewno z druga ciazka rowniez zglosze sie do niego.

Lekarz świetny pod względem uprzejmości i podejścia do pacjentek. Mam jednak trochę mieszane uczucia. Lekarza poleciło mi kilka znajomych bardzo zadowolonych z przebiegu ciąży i samego porodu. Może moje wątpliwości wiążą się z tym, że poroniłam swoją pierwszą ciążę i nie chodzi o to, że mam do niego o to pretensje, bo nie mam i bardzo mi pomógł w szpitalu przed, w czasie i po zabiegu łyżeczkowania, jednakże mało docieka przyczyn, nie zleca kompleksowych badań mówiąc, że to siedzi w głowie, może i tak, ale skąd mam wiedzieć czy następnym razem się uda i poświęci mi wystarczająco dużo czasu, bo zwykle trwa to kilka chwil na wizycie, gdzie nigdy nie zdążę się wszystkiego dowiedzieć, bo wizyty bardzo krótkie. Stwierdzam, że jeżeli chodzi o ciąże niezagrożone, prawidłowe i sam poród to innego lekarza nie można sobie wymarzyć, ale przy kłopotach nie jestem pewna czy można na 1000% na nim polegać, ale może to tylko mój uraz i rozpacz po stracie wymarzonej fasolki.

Niekompetentny, zupełnie się nie zna na usg, ale może nie musi. obecnie jest wyłącznie nastawiony na kasę, a kiedyś to był całkiem fajny lekarz

Niekompetentny, zupełnie się nie zna na usg, ale może nie musi.
obecnie jest wyłącznie nastawiony na kasę, a kiedyś to był całkiem fajny lekarz

Witam tak jak mowilam zaszlam w drugą ciąże i znow wybralam Dr Lemańskiego na prowadzącego moją ciąze,jest to wlasciwy czlowiek na wlasciwym miejscu i przede wszystkim bardzo delikatnie bada,nie ma obawy ze cos zaboli,nawet po pierwszym porodzie balam sie isc po 6 tyg na kontrole,ale nawet nie poczulam jak zbadal mnie wziernikiem,polecam wszytskim panią:)

Lekarz wnikliwie studiujący medycynę kiedy wyleciał ze studiów reaktywował się/wtedy było można/ dzięki układom tatusia i przyszłego wtedy teścia W umiejętności jego nie wierzę w przeciwieństwie do jego żony pozdrawiam