lekarz Jarosław Leśniczak

Zdecydowanie odradzam i nie polecam. Ten pan preferuje przedmiotowe podejście do pacjentki. Brak profesjonalizmu, kultury osobistej, empatii. Każda pani, która uda się na wizytę do tego jakże zdolnego lekarza (natomiast całkowice pozbawionego umiejętności społecznych) będzie wiedziała i czym mówię. Nie, nie i jeszcze raz nie.

Doktor Leśniczak dramat. Jeszcze nie miałam tak szybkiej wizyty, 5 minut wizyta, żadnego wywiadu nic. Aby kasę brać! Wszystko potrafie zrozumieć, ale za takie pieniądze można postarać się. Nie polecam!

Bardzo polecam prowadziłam u lekarza dwie ciążę, zawsze pełen profesjonalizm I podejście do pacjenta. Za lekarzem poszłam rodzic i nie zmieniłabym na żadnego innego

Mam wrażenie ze chodzi tylko o pieniądze niestety, nie jestem zadowolona z usług doktora. Arogancki i nie słowny.

Mam nadzieję że nigdy więcej nie spotkam tego człowieka na swojej drodze . Postawił złą diagnozę doprowadzając mnie do łez i wielu niepotrzebnych nerwów z czego jeszcze zapłaciłam za 10 min wizyty 250 zł. Porażka

Gdybym jeszcze planowała jedno dziecko, na pewno zgłosiłabym się do Pana Doktora Leśniczaka. Jedyny, który zachował się wobec mnie profesjonalnie, kompetentnie, z zainteresowaniem. Niech Pan jak najdłużej służy nam w Giżycku i by kolejki do Pana poradni były tasiemcowe. Giżycko może być dumne, że Pan wybrał to miejsce.

Lekarz rewelacyjny. Szybko rozpozna chorobę, wyleczy, kompetencje na najwyższym poziomie, a dodatkowo miły i ze stosownym poczuciem humoru. Niepochlebne opinie to zawiść innych lekarzy - prawdopodobnie. Ja jestem zadowolona, moje koleżanki i sąsiadki też.

Lepszego ginekologa nie znam !!! W 100% POLECAM Pana Doktora Leśniczaka!!! Pierwszy raz się spotykam by lekarz tak profesjonalnie i z taką uprzejmością podchodził do pacjentki oraz tak przejmował się jej stanem zdrowia.Aż się chce iść na kolejną wizytę. Oby więcej takich lekarzy.

Gdybym miala sie kiedys jeszcze raz decydowac na dziecko, to tylko bedac prowadzona przez dr. Lesniczaka. Jest to lekarz idealny - kompetentny, troskliwy, przejmujacy sie pacjentem i z poczuciem humoru, ktory przydaje sie, aby "rozladowac" atmosfere. Nie wierze w ani jeden negatywny komentarz. To najprawdopodobniej zazdrosni koledzy z zawodu :P