dr JarosŁaw Łuczaj

Laryngolog

Z wielką przyjemnością chciałabym podzielić się moim pozytywnym doświadczeniem z Panem Doktorem. Jestem bardzo zadowolona z opieki medycznej, którą otrzymałam podczas moich wizyt. Pan Doktor wykazał się nie tylko doskonałą wiedzą medyczną, ale także empatią i zrozumieniem. Z czystym sumieniem polecam Pana dr Jarosława Łuczaja wszystkim, którzy poszukują wysokiej jakości opieki medycznej.

Polecam! Tydzień temu miałam operację usunięcia torbieli bocznej szyi. Jestem zachwycona opieką doktora. Kulturalny z idealnym podejściem do pacjenta.

Od półtora roku zmagałam się z przewlekłym zapaleniem ucha środkowego, odwiedziłam wiele lekarzy, każdy odsyłał mnię z kwitkiem (recepta) nikomu nie przeszło przez myśl na zastanowienie się co jest przyczyną częstych zapaleń tego samego ucha, że może coś tam jest, dopiero doktor Łuczaj wpadł na pomysł płukania ucha no i pomogło. Super doktor bardzo uprzejmy i konkretny nie olewający pacjęta (y) moja ocena 5 +

Nie polecam nikomu tego lekarza, uprzejmy , miły i to wszystko. Jeśli chodzi o wyleczenie to zero bo leczyć to może każdy lekarz ale wyleczyć to różnica. Nie słucha uwag pacjenta albo je ignoruje, uważa że sam wie najlepiej i tak robi , niestety z opłakanym skutkiem. Jeśli komuś pomógł to super i niech go chwali , ja będę go przeklinać do końca życia!

Bardzo dobre podejście do pacjenta, wnikliwie ocenia stan zdrowia, szybko i profesjonalnie przeprowadza badanie. Dzięki Niemu przestałam się bać laryngologa! Zdecydowanie polecam!

Świetny lekarz! Wykonał zabieg szybko i prawie bezboleśnie, ale najważniejsze, że mogę teraz normalnie oddychać. Lekarz naprawdę godny polecenia i każdemu serdecznie polecam wizytę u niego :-)

Na moje schorzenie Pan doktor nic nie pomógł. Widywaliśmy się kilkukrotnie i nic. Widocznie laryngologia jest bezsilna albo specjalista nie najwyższych lotów.

Leczę się u dr.Łuczaja szósty rok. Dzięki niemu żyję.Jest bardzo dobrym lekarzem,uprzejmym i otwartym.

Leczę się u dr.Łuczaja szósty rok. Dzięki niemu żyję.Jest bardzo
dobrym lekarzem,uprzejmym i otwartym.

Mam pytanie czy ktoś posiada nr komórkowy do dr Łuczaja? Niestety zgubiłem nr do niego a jest mi potrzebny.

lekarz stwierdził że mam grzyba w uchu bez wymwzu zrobiłam sama prywatnie i nic takiego nie wychodowano szkoda kasy a