lek. med. Jarosław Madej

Nikomu nie polecam wizyt u tego pana. Inny lekarz zalecil mi operacje kolana i chcialam zasiegnac opinii innego eksperta. Niestety dla mnie pan Madej sie takowym nie okazal. Obrazil sie za to, ze smialam byc wczesniej u kogos innego i powiedzial, cytuje: "To Pani nie wie, ze idac do dwoch lekarzy dostanie Pani trzy opinie?! Po co Pani tu przyszla w ogole??'. Po czym z laski swojej zbadal mi kolano celowo i po chamsku (nazywam rzeczy po imieniu) w sposob bardzo niedelikatny i bolesny, bolalo mnie jeszcze dwa dni po tym "badaniu".
Zaden lekarz mnie jeszcze tak nie potraktowal, a jako pacjent mam prawo isc do tylu lekarzy, do ilu tylko mam ochote, zwlaszcza przed podjeciem waznej dla zdrowia decyzji.
Odradzam wszystkim tego nadetego gbura z kompleksami. Potraktowal mnie bardzo zle tylko dlatego, ze spytalam go o wtorna opinie w sprawie mojego kolana.

w 2007 r trafiłam do szpitala w Pabianicach.na wieczornym dyżurze przyjmował m.in dr Madej.Doznałam uszkodzenia stawu kolanowego po upadku.od początku leczenia do jego końca nieświadomie straciłam tylko czas -trwało to 8 mscy.zamiast usg ,zlecono rtg ,które wykazało złamanie z powikłaniami.włożono mi na 6 tyg.gips.potem czekały mnie wizyty kontrolne i zalecona rehabilitacja.Jednak nie odzyskałam całkowitej sprawności kolana.ciągle coś mi przeszkadzało w chodzeniu.Trafiłam na prof.Żołyńskiego.Zlecono zabieg artroskopii.Dopiero wtedy okazało sie ze kolano jest poważnie uszkodzone i niektórych zmian nie można już odwrócić;natomiast lekarzom z Wam udało się co nieco poprawić.Dr.Madej niepoprawnie zlecił leczenie,od razu po przyjęciu już na początku powinien zlecić badanie usg a następnie podjąć decyzję o operacji -stało się inaczej,idąc na skróty wprowadzono mnie w błąd.Bardzo nieprofesjonalna diagnoza.Zapamiętam do końca życia.

dr. Jarosławowi Madejowi jestem wdzięczna za "ludzkie podejście. które nie często występuje na styku lekarz-pacjent. Prawidłowa diagnoza oraz sposób jej przekazania zasługuje na szczególne wyróżnienia. Dlatego życzę dr. Madejowi bu nadal zapadał w pamięci pacjentów jako miły, sympatyczny człowiek i bardzo dobry i wrażliwy lekarz Z.Majchrzak

Z.Majchrzak

Do dr.Jarosława Madeja trafiłam po wizycie u 2 innych ortopedów, w tym 2 wizyty prywatne.Poprzedni lekarz nie zajęli się mną prawidłowo.Pan dr.Madej zajął się mną profesjonalnie. Oprócz wiedzy fachowej jest również Człowiekiem.Posiada duży dar kontaktu z pacjentem, wzbudza zaufanie,słucha pacjenta a tego nie posiada wielu lekarzy.Jeśli musi już ktoś chorować, to życzę tylko takiego lekarza. Barbara Adamiak

Barbara Adamiak

dr Jarosław Madej jest bardzo dobrym specjalistą ortopedą, jest lekarzem z prawdziwego powołania,poświęca czas pacjentowi w zależności od jego choroby.Takich lekarzy jest bardzo mało, jeżeli chodzi o wizyty w ramach funduszu.Doktorze życzę dużo zdrowia i wszystkiego najlepszego. Z pozdrowieniami pacjentka Zofia Wiśniewska.

Trafiłem do Dr. Madeja po półrocznym leczeniu u trzech innych lekarzy o specjalizacji ortopeda w tym był jeden z tytułem ordynatora jak się okazało leczyli mnie na ,,oko ,, i nie to co potrzeba ,niepotrzebnie chodziłem dwa razy na rehabilitacje które nic nie dały .Pół roku poszedł na marne . Przyznam się, że po raz pierwszy poszedłem do Pana doktora z pewną nieufnością , po poprzednich doświadczeniach i miło się rozczarowałem .Pan Madej jest lekarzem którego mogę śmiało polecać wszystkim pomógł mi bardzo miałem nie przespane noce z bólu teraz ...

Przyznam się, że po raz pierwszy poszedłem do Pana doktora z pewną nieufnością , po poprzednich doświadczeniach i miło się rozczarowałem .Pan Madej jest lekarzem którego mogę śmiało polecać wszystkim pomógł mi bardzo miałem nie przespane noce z bólu teraz jest ok.
Leczenia trwa bo jak powiedział Pan Madej trafiłem do niego za późno ale efekty są coraz lepsze i jestem za to bardzo temu Panu wdzięczny , oby więcej było takich lekarzy w naszych poradniach a długie kolejki pacjentów do tego Pana , i opinie wysłuchane w kolejce potwierdzają o że moja opinia nie jest odosobniona . Tą drogą pragnę podziękować za życzliwość i fachowość . Wdzięczny pacjent Andrzej Sosnowski

Doktor Madej jest lekarzem w wyjątkowy sposób traktującym pacjenta. Cechuje go fachowość, zrozumienie i empatia dla chorego.

Bardzo przyjemny skierował do odpowiedniego Chirurga i dał dużo rad i szczegółowych informacji, bardzo przyjemnie się rozmawiało i widać było rzetelną troskę

Trafiłam z polecenia i nie zawiodłam się. Rzetelny, skuteczny lekarz, któremu zależy żeby wyleczyć a nie "załatwić" pacjenta. Dobry specjalista i dobry człowiek... - oby takich lekarzy było jak najwięcej!

Dobry specjalista i dobry człowiek... - oby takich lekarzy było jak najwięcej!

NIE POLECAM TEGO LEKARZA MIAŁAM Z NIM DO CZYNIENIE JEST NIEDOŚWIADCZONYM LEKARZEM ZSZYWAŁ MI NOGĘ PO OPERACJI I ZROBIŁ TO NIEPRECYZYJNIE NA ODWAL SIĘ ZA MAŁO SZWÓW MI ZAŁOŻYŁ GDZIE NOGA MI SIĘ PAPRAŁO DWA TYGODNIE PÓŹNIEJ MIAŁAM ZDEJMOWANE SZWY PO KTÓRYCH TEŻ MI SIĘ PAPRAŁA NOGA ODRADZAM TEGO LEKARZA