lekarz Jarosław Masłowski

Laryngolog

Pan doktor przede wszystkim rozmawia z pacjentem i nie zostawia na pastwę losu. Wszystko wytłumaczyl szczególowo i dodał otuchy. Kompetentny lekarz, który bardzo dobrze wykonuje swoją pracę. Szczerze polecam Pana doktora.

Polecam jak najbardziej podejście do dzieci super moja 5 letnia córeczka w ogóle się nie bala chociaż przeszła zabieg wycięcia trzeciego migdała i podcięcie bocznych z czystym sumieniem polecam :)

Pan Ordynator jest po prostu CZŁOWIEKIEM - doskonały fachowiec, który rozmawia z pacjentem. Pozdrawiam z Jeleniej Gory

Bardzo dobry specjalista ! Polecamy szczerze. Jagoda i Mama :)

Bardzo dobry specjalista ! Polecamy szczerze.
Jagoda i Mama :)

Leczę się u doktora od dłuższego czasu jestem po 3 operacji i jestem zadowolona.Lekarz bardzo kompetentny i uprzejmy,zawsze ma czas żeby porozmawiać z pacjentem i pomóc.Lepiej nie mogłam trafić.

Byłem na oddziale otolaryngologi w szpitalu w Lubaniu.Uważam że nie mogłem lepiej trafić jestem zachwycony profesjonalizmem tego oddziału.Miałem zabieg pod narkozą przebiegł bez zarzutu i opieka na 6 .Bardzo bardzo dziękuje P.Doktorze Masłowski.Waldemar W.Jelenia Góra

niemiły na oddziale i w tylko w prywatnym gabinecie usmiechniety.Sprawia miłe wrażwnie ale okazuje sie to tylko wrażeniamK.L

Bardzo dobry lekarz. Ma bardzo dobre podejście do dzieci. Syn (4 lata) bez problemów pozwala na badanie uszu, nosa i gardła, u innych lekarzy tak nie było. Nawet po wykonaniu zabiegu usunięcia III migdała syn nadal żywi duże zaufanie do pana doktora. Jesteśmy bardzo zadowoleniu z jego profesjonalnej opieki. Lekarz godny polecenia

Pan dr operował mnie, nie będę opisywała jakiemu zabiegowi poddałam się, ale totalne partactwo!

Bardzo doby lekarz. Polecam gorąco. KOMPETENCJA I GRZECZNOŚc A PRZEDEWSZYSTKIM KOMPETENTNOŚ.