lekarz Jarosław Niebrzydowski

Internista, Reumatolog

Bardzo dobry lekarz. Gdy po 5 latach leczenia zapalenia stawów bez poprawy i ze stałym bólem trafiłem do gabinetu w Evi - Med w Gdyni nie wierzyłem, że mogę się wyleczyć. Po zmianie leków, nie mam już żadnych dolegliwości. Nie muszę brać leków przeciwbólowych ani sterydów. Pan doktor bada bardzo dokładnie i wyjaśnia jakie leki na co działają. Uzyskałam bardzo dużo ważnych informacji, które powinien znać każdy chory z zapaleniem stawów.Polecam.

Dla mnie najlepszy reumatolog w Polsce. Nie tylko bada i wypytuje o wszystko starannie ale od razu ustala plan leczenia i tak dobiera leki jak nikt inny. Dzięki innemu podejściu do leczenia ma niesamowite wyniki. Mnie wyleczył w kilka miesięcy z zapalenia stawów. Wielu pacjentów z kolejki opowiada jak szybko i całkowicie zniknęły im objawy choroby, mimo iż wcześniej przez lata leczyli się u różnych specjalistów. Polecam.

Trafiłem do doktora przez przypadek bo moja reumatolog była na urlopie. Doktor był bardzo miły i spokojny. Zbadał mnie dokładnie i stwierdził, że muszę zmienić leczenie. Po wizycie czułem się tak jakbym wrócił z innego świata. Zmiana leczenia i zasad dała w efekcie pełną remisję RZS-u. Po raz pierwszy od 3 lat uwierzyłem w to, że nie będę kaleką i chorym do końca życia. Choroba ustępowała stopniowo i teraz już nie muszę brać sterydów ani żadnych leków przeciwbólowych. Odzyskałem radość życia i sprawność jak przed chorobą. Poradnik doktora czytałem chyba z siedem razy. Polecam doktora wszystkim tym, którzy mimo brania leków nadal cierpią z powodu zapalenia stawów. Sam się przekonałem, że można wyzdrowieć i nie trzeba trzymać się kurczowo lekarza, który jest miły i ,,stara się'' ale mu nie wychodzi bo nie ma odpowiedniej wiedzy...
Widziałem wielu chorych u doktora Niebrzydowskiego i wiem, że wszystkim pomaga. takich jak ja co wyzdrowieli jest dość dużo mimo iż doktor pracuje niedługo w Gdyni. Dodam, że leczy wg najnowszej wiedzy medycznej zdobytej przez lata pracy w UK.

Choruję na zapalenie stawów od ponad 5 lat. Nie byłem przekonany, że zmiana lekarza coś mi pomoże. Rodzina mnie namawiała ale nie chciałem iść do innego doktora. Miałem już ich kilku i zawsze to samo. Wielka reklama, a potem wszyscy robią to samo. Gdy żona przyniosła mi poradnik o leczeniu zapalenia stawów to myślałem, że niepotrzebnie bo i tak wszystko wiem. Dla świętego spokoju zacząłem czytać i przeczytałem od razu do końca. Coś nieprawdopodobnego. Dopiero po tej lekturze uwierzyłem, że RZS można wyleczyć. No a w kolejce do doktora była istna wieża Babel. Jedna chora ze Szczecina, druga z Krakowa. Facet przyjechał zza Wrocławia. Po dokładnym badaniu i ustaleniu czym i kiedy byłem leczony dostałem plan leczenia i terminy kiedy co mam robić oraz telefon i adres mailowy do doktora. Dopiero po wizycie tak naprawdę zacząłem wierzyć, że mogę pozbyć się choroby na zawsze. Duża poprawę miałem już po 2 miesiącach mimo iż doktor obiecywał, że będzie po 3. Nadal z miesiąca na miesiąc jest lepiej. Dla mnie to coś niebywałego.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty i zaleconego leczenie. Po kilku latach przewleklych bólów stawów wreszcie kto mi pomógl. Dotychczas mówiomo mi, ze reumatoidalnego zapalenia stawów nie mozna wyleczyc. Teraz po kilku miesiacach leczenia nie mam juz bólów i wyniki sa w normie. Choroba ustepuje systematycznie i czuje sie coraz lepiej. Doktor napisal dla chorych poradnik,Jak leczyc reumatoidalne zapalenie stawów, gdzie wyjasnia jak i co sie leczy. Znam kilka osób, które tez wyleczyl mimo iz chorowaly na zapalenie stawów od lat. Polecam. Maria W.

Po kilku latach cierpień i braku jakiejkolwiek pomocy ze strony różnych reumatologów trafiłam do doktora. Po kilku miesiącach leczenia reumatoidalnego zapalenia stawów po chorobie nie ma śladu. Nadal muszę brać jeden lek ale nie potrzebuję już sterydów i leków przeciwbólowych. Wreszcie żyję normalnie, mimo iż przez lata nie dawano mi nadziei na wyleczenie ani nawet na ustąpienie bólów. Polecam wszystkim chorym na zapalenie stawów.

dobry lekarz krotka wizyta ale sympatyczna.

dobry lekarz krotka wizyta ale sympatyczna.

Bardzo dobry specjalista reumatolog. Od kilku lat leczyłam się na zapalenie stawów, aż w końcu niedawno trafiłam do dr Niebrzydowskiego. I w końcu są jakieś rezultaty. Dobry fachowiec z ludzkim podejściem do pacjenta :) Polecam :)