lekarz Jarosław Nyż

Neurochirurg

Opinii17

marzena

01.10.2014

Witam. W lipcu 28 mialam operację przepukliny jądra miazdzystego L4/L5. Operacje przeprowadzil dr. Nyz serdeczne podziekowania. Operacja udana wszystkie dolegliwosci ustąpiły. Polecam szpital w słupsku i oddanie całego personelu.

19.04.2013

Jestem po drugiej poważnej operacji kręgosłupa-odcinek lędźwiowy. Pierwsza operacja -dr. Nacewicz,druga zaś dr Nyż. Obydwaj godni polecenia. Cały zespół neurochirurgów to specjaliści najwyższej jakości a personel najlepszy,jaki można spotkać. Jeśli operacja neurochirurgiczna to tylko w Słupsku...

18.11.2012

Jestem po operacji L4-L5-dyscektomii ze stabilizacją, tzn. wymiana dysku na inplant, czuję sie bardzo dobrze , pan dr J.Nyż mnie operował, jest bardzo dobrym fachowcem w tej dziedzinie. polecam wszystkim , pacjentka L.K.

21.09.2012

Tydzień temu dr Nyż wykonał opercję kręgosłupa szyjnego polegającą na wymianie dysków na poziomie C5/C6 i C6/C7. Jestem mu bardzo wdzięczna. Po operacji szybko stanęłam na nogi i nic mnie nie bolało. Ustąpiły wszystkie dolegliwości. Pan doktor to wspaniały człowiek i specjalista. Operacja była wykonana w szpitalu w Słupsku. Profesjonalna organizacja i przemiły personel. Polecam każdemu kto ma jakiekolwiek obawy przed podjęciem decyzji.

05.08.2012

Wspaniały człowiek można powiedzieć geniusz w tej dziedzinie miałem przeprowadzony zabieg w Słupsku.Była to przepuklina odcinka lędzwiowego L4-L5 miałem bardzo duże zrosty teraz jestem po i ciesze się życiem.Polecam dr.Nyża

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Słupsk"?

ul. Jana Pawła II 1/gab.42
Prywatna Lecznica Chirurgiczna PRAXIS
Al. Armii Krajowej 7
Koszalin
ul. Ludwika Braille''a 20
Słupsk
Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne "VITA"
ul. gen. Władysława Sikorskiego 57
Bytów