lekarz Jarosław Nyż

Neurochirurg

Wybitny Specjalista!!! Zaangażowanie, poświęcenie i indywidualne podejście do pacjenta. Osobiście wykonał mi operację i jestem zachwycona efektem. Anioł nie człowiek

Wybitny Specjalista!!!
Zaangażowanie, poświęcenie i indywidualne podejście do pacjenta.
Osobiście wykonał mi operację i jestem zachwycona efektem. Anioł nie człowiek

Nie polecam!!! Nic nie pomógł, zobaczył tylko stare datę prześwietlenie kręgosłupa lędźwiowego nawet nie dał zaświadczenie i nie dał skierowanie na nowego zdjęcia prześwietlenie, szkoda kasy Mam problem bólem kręgosłupa dalej...

Nie polecam!!!
Mam problem bólem kręgosłupa dalej...

Moja Mama miała zdiagnozowaną stenozę kanału lędźwiowego znacznego stopnia. Sytuacja była bardzo poważna - pan Doktor zaproponował operację. Zaufałyśmy dr. Nyżowi. To lekarz z powołania, z ogromnym doświadczeniem. Operacja przebiega pomyślnie. W imieniu Mamy dziękuję za pomoc, zaangażowanie dr. Nyża oraz całego oddziału neurochirurgicznego szpitala wojewódzkiego w Słupsku.

Dr Nyż to lekarz z powołania, cudowny człowiek, kompetentny i przyjazny dla pacjenta. Doktor operował mi odcinek lędźwiowy kręgosłupa. Dr. bardzo miły, uprzejmy, cały czas uśmiechnięty. Polecam doktora to świetny specjalista, godny polecenia i zaufania. Profesjonalna organizacja i przemiły personel.

Lekarz z powołania,cudowny człowiek ,ciepły, przyjazny ,kompetentny , miałam przyjemność iść w jego ręce z przepukliną międzykręgową.Operacja miała trwać 3 godzinki ale trawała 5 ponieważ Pan Doktor zoperował dodatkowy kręg który okazało się że też tego potrzebował.Gdybym miała kiedykolwiek jeszcze robić coś z kręgosłupem to tylko i wyłącznie u Tego Lekarza..... Polecam w 100000%

Wspaniały lekarz, profesjonalista, a przy tym pełen życzliwości i zrozumienia. Przeprowadził bardzo ciężką i długą operację....z wielkim powodzeniem

Profesjonalista w swoim fachu , godny polecenia i zaufania, do tego lekarz z "ludzkimi odruchami" sympatyczny, pogodny, komunikatywny , operował mi przetokę po usunięciu oponiaka. Polecam!!!

Doktor operował mi dyskopatie odcinka lędzwiowego kręgosłupa, miałem bardzo silne bóle na lewej nodze. Operacja trwała około 3 godzin, przebiegła bez problemu, bóle w nodze ustały momentalnie. Lekarz owiedzał mnie po operacji, pytał czy wszystko jest w porządku, szanuje pacjenta bardzo o niego dba. Lekarz bardzo miły, uprzejmy, cały czas uśmiechnięty. Polecam doktora Nyża to świetny specjalista, godny polecenia i zaufania!

lekarz z powołania , do tego specjalista z najwyższej półki .człowiek o wielkim sercu , zawsze pogodny , przystępny . w marcu 2017 przeszłam stabilizację L5-S1.-kręgozmyk. szybko wracam do normalności. wszystkim cierpiącym polecam słupską neurochirurgię.

Wybralam 5 bo wiecej sie nie dalo ale z czystym sumieniem dostal by 10 rewelacyjny ,sympatyczny,otwary,kontakt o kazdej porze.Po operacji nie jestes tylko statystyką ale nadal pacjetem ,doktor szczerze sie toba interesuje.Dawid Cieślik.