Jarosław Paluch

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.65
42 opinie

Kierując się opiniami innych udałam sie do doktora Palucha z prośbą o przeprowadzenie operacji usunięcia guza ślinianki. Musiałam szukać na prawdę dobrego lekarza ponieważ mam 25 lat a guz jest umiejscowiony w trudnej lokalizacji. Sprawił rewelacyjne wrażenie, mam do niego zaufanie od pierwszej wizyty i wiem, ze juz jutro mogłabym położyć sie w szpitalu na operacje. To bardzo elokwentny, cierpliwy i ciepły człowiek z wielka pasja do swojego zawodu. Polecam Go wszystkim, którzy sie zastanawiają. ( wizyta prywatna daje więcej niż wizyta w poradni ).

Wspaniały lekarz! Przeprowadził mnie przez 2 operacje. Grzeczny, miły, sympatyczny. Bardzo polecam :)

Bardzo dobry lekarz, rzadko się takich spotyka, podziwiam go za cierpliwość, wytrwałość. Podejście do pacjenta jest u niego bez zarzutu. Myślę, że jest to lekarz z powołaniem. Naprawdę godny polecenia.

Bardzo kulturalny,sympatyczny,taktowny,epatyczny,konkretny lekarz.Mówiąc w skrócie prawdziwy lekarz z jajami,który jako jedyny tak naprawde mi pomógł.Dzisiaj znowu się usmiecham,cwicze,oddycham pełną piersią i cieszę się każdym dniem.Po tym co mnie spotkało wiem,że lekarz może człowiekowi zaszkodzic dlatego wybór lekarza jest bardzo istotny więc wszystkim szukającym dobrego lekarza laryngologa polecam Pana Jarosława Palucha.

rewelacyjny specjalista. chyba niewiele trzeba dodawać, wystarczy spojrzeć na ilość przyjmowanych przez niego pacjentów :) zdecydowanie polecam

jako jedyny potraktował mnie poważnie potrafi słuchać wyciągać wnioski

Nie polecam właśnie czekam na kolejną operację po tym jak zostałam potraktowana przez tego Pana nawet nie będę się wysilać aby opowiadać o jego podejściu do pracy i ludzi.

Moze i Pan doktor jest swietny w swoim fachu, ale to jak oszukuje i zbywa pacjentow jest niemozliwe i nadaje sie na programu telewizyjnego. Jestesmy z daleka, babcia ma nieuleczalna chorobe - notoryczne krwawienia z nosa, co tydzien/dwa idzie na transfuzje, zaawansowana anemia itd, pomagaja jedynie ZABIEGI LASEROWE, ktore wykonuje szanowny pan Paluch. I tu zaczyna sie problem, jezdzi do niego od ponad roku do szpitala w Katowicach przy Francuskiej, na jednej wizycie dostaje termin kolejnej, ale z zastrzezeniem, ze tego dnia nalezy najpierw przedzwonic, czy aby laser sie nie zepsul, i tu zaczyna sie problem, za kazdym razem jak dzwonimy, to: lasera nie ma, laser jest zepsuty, pan doktor musial wyjsc itd, dzwonimy tydz po terminie i dokladnie taka sama gadka, wiec jak takie leczenie ma sens, kiedy zabiegi powinno sie wykonywac co 3-4 tyg. Zrezygnowana poszla do niego prywatnie, zaplacila 300 zl (150 wizyta, 150 laser)wtedy okazalo sie, ze oczywiscie laser jest i bez zarzutu chodzi, poza tym nalezy wspomniec, ze zaplacila mu prywatnie za laser 150zl, ktory to zabieg wykonuje i tak w publicznym szpitalu i powinien byc za darmo! No, ale to byla kolejna wizyta, dostala termin na 3 i znow to samo, laser zepsuty, nie ma go itd, w koncu wkurzylam sie, zajechalysmy do Katowic, mimo, ze w tym dniu "lasera znow nie bylo" i na miejscu okazalo sie, ze jednak jest caly i sprawny, po dluzszych pertraktacjach przyjeli babcie i zabieg sie odbyl. Termin 4 - chodze do tego przekletego szpitala co czwartek / piatek (mam tam wtedy zajecia) i za kazdym razem mowia mi cos innego, ze mam przyniesc nowe skierowanie (przecierz babcia jest w trakcie leczenia, to po co jej nowe?), ze trzeba zalozyc kartoteke (przecierz dawno ja tam ma), w koncu dostaje termin na za tydz (czyli dzisiaj 14.12.2012) z dopiskiem, zeby rano upewnic sie, czy wizyta sie odbedzie i co....???? Kto zgadnie, oczywiscie dowiedzialam sie, ze lekarz dzisiaj nie bedzie wykonywal zabiegow laserowych!!!! To jest kpina, chanba i jedna wielka masakra co sie dzieje w tym szpitalu, jak pacjenci sa traktowani, zbywani, bo LEKARZOWI POPROSTU SIE NIE CHCE! Jakis urzad, telewizja, ktos moglby sie tym w koncu zajac

Wspaniały, najlepszy. Cudowny człowiek, najlepszy lekarz jakiego znam. DLA CHOREGO JEST NADZIEJĄ NA WYZDROWIENIE.

Pan doktor to lekarz pierwszej klasy! Jest mistrzem w swoim fachu, a ponad to jest miłą i uprzejmą osobą. Mała lość poświęconego czasu może wynika z tego, że Pan doktor potrafi być w kilku miejscach jednocześnie :). Naprawdę godny polecenia!

Świetny fachowiec. Szybka i konkretna diagnoza. Rewelacyjne podejście do pacjenta.

Ten człowiek zasługuje na miano polskiego dr House`a, w dwie minuty potrafił znaleźć, określić oraz zalecić leczenie przyczyny mojej choroby (dość rzadki przypadek), czego przez ponad rok stado innych specjalistów nie potrafiło zrobić. Jak najbardziej polecam

Jestaem b.zadowolona z wizyty,polecam,bardzo miły kompetentny,mozna miec do niego zaufanie

Wspaniały człowiek wielkiego serca . Rzadko spotyka się takiego Człowieka.

Jest człowiekiem godnym zaufania szkoda że NFZ ogranicza koszty i tacy ludzie jak Paluch nie mogą pomagać wszystkim bo są ograniczeni finansowo

Wszystkim polecam pana doktora. Jest lekarzem niezwykle uprzejmym dla pacjenta,ujmującym w sposobie kontaktu, wzbudza zaufanie i jest bardzo dobrym lekarzem znającym swoje rzemiosło.

super fachowiec tylko trzeba bardzo długo wysiedzieć się w przychodni na francuskiej szkoda że tylko przyjmuje raz w tygodniu no ale warto czekać

jeśli chcesz się wyleczyć to polecam tego lekarza, wiedza fachowośc, sposób leczenia gwarantują sukces, polecam również tommed i odział laryngologii ,gdzie pan doktor pracuje.

WSPANIAŁY LEKARZ WSPANIAŁY CZŁOWIEK, BEZINTERESOWNY.POLECAM WSZYSTKIM. DZIĘKUJĘ. J K

Lekarz Re-we-la-cja!!!! Pomógł mojej Mamie , wyleczył ją z choroby całkowicie. Trafiona diagnoza już na wstępie sprawiła, że bardzo szybko poprawiał się komfort jej życia. polecam wszystkim godny uznania profesjonalizm Pana Doktora a więc umiejętności i wiedzę a także Jego wyjątkowe podejście do chorych ludzi, to jak bardzo jest troskliwy. Wpisałam się tu już kiedyś, ale z wielka przyjemnością wpisuje się również dziś. Za prowadzone leczenie pomoc i WYLECZENIE bardzo dziękujemy. Chory może być spokojny o siebie jeśli trafi do Pana. Jest Pan rewelacyjny w swoim fachu :):):):):) Pana Doktora pozdrawiam, a szukającym specjalisty pomagam go znaleźć.

Leczę się już 5 lat u Tego lakarza państwowo w Katowicach.Jest zdecydowanie wybitnym specjalistą, uprzejmym i cierpliwym.W piątki kiedy przyjmuje ma najwięcej pacjentów nawet 50-ciu nie przesadzam.Po wizycie jeszcze robi zabiegi laserowe następnym 20 osobom,masakra nie wiem skąd czerpie siły i cierpliwość do takiej masy ludzi.Wszyscy jego pacjęci wprost go uwielbiają,ma nawet wielbicielki wśród kobiet i ja do nich należę ale niestety jest zajęty :( Wdzięczna pacjentka z Sosnowca.

DOBRY LEKARZ to przede wszystkim DOBRY CZŁOWIEK. a najlepszym tego przykładem jest właśnie Pan Doktor. pozdrawiam i polecam potrzebującym oraz poszukującym kompetentnego lekarza. dobrze, że jest taki ranking, bo przynajmniej chorzy mają szansę trafić w dobre ręce, a może nawet uratować własne życie bo znaleźli Kogoś kto ich dobrze zdiagnozował......

takich lekarzy nam Polakom potrzeba .Pan doktor jest boski

cudowny człowiek o wielkim sercu.wyrozumiały,dobry dla swoich pacjentów.taktowny,kulturalny,grzeczny wobec osób starszych.naprawdę lekarz z powołania dla którego najważniejszy jest chory człowiek.lekarz ,który stawia trafne diagnozy,odpowiada wprost i konkretnie na zadawane pytania. bardzo słowny,bardzo uprzejmy.cechy o których wspomniałam znajdują przełożenie na ilość pacjentów ,którym Pan Doktor pomaga.nie wiem skąd ma tyle siły, cierpliwości,energii,empatii ,ale wiem, że jest to najlepszy dowód na to, że nie minął się z powołaniem,że jest wielkim szczęściem w nieszczęściu choroby spotkac Go na swojej drodze. Moja Mama i ja bardzo dziękujemy Panu za wszystko,co Pan do tej pory dla Nas zrobił.:):):):):):) Polecam fachowosć Pana Doktora tym ,którzy jej potrzebują.

kompetentny lekarz,przesympatyczny człowiek. te cechy bardzo rzadko występują u lekarzy razem, więc może dlatego pacjenci doktora zwracają na nie uwagę. fakt natomiast jest taki, że jeśli ten ranking miałby faktycznie duże znaczenie przy wyborze dobrego laryngologa , to gorąco polecam wizytę u Pana Doktora.jest słowny,konkretny, uprzejmy,bardzo kulturalny.zwraca się z szacunkiem do swoich pacjentów,a ma ich mnóstwo w przychodni. Pan Doktor przyjmuje w piątki,raz w tygodniu,co jest ogromnym,jedynym minusem.szkoda ,że tak dobrych lekarzy,nastawionych na pomoc chorym a nie tylko na kasę jest coraz mniej. Pan dr Paluch to dobry człowiek i dobry lekarz w jednym. polecam Go bardzo wszystkim,którzy szukaja laryngologa i nie wiedzą gdzie szukać.

lekarz oddany pacjentowi,zaangażowany w leczenie,kompetentny,serdeczny,życzliwy.bezinteresowny. wspaniały człowiek,super lekarz. :) polecam.

fantastyczny lekarz.tyle w temacie. podejście do pacjenta, wiedza, zaangażowanie w prowadzone leczenie.super laryngolog!!!!!!!!

jeśli szukasz dobrego laryngologa a przy tym sympatycznego i uprzejmego człowieka - właśnie Go znalazłeś. Pan Doktor przyjmuje w poradni na ul. Francuskiej w Katowicach w piątki / jedyny minus to duża liczba pacjentów/.polecam go wszystkim którzy potrzebują konkretnej pomocy laryngologicznej na wysokim poziomie.

Rzetelny, miły, konkretny,dobrze zna się na swojej profesji, a co najważniejsze w dzisiejszym zepsutym swiecie-altruista. Przyjmuje i przeprowadza zabiegi w wyznaczonych placówkach nieodpłatnie.Godny polecenia.

JESTEM LECZONA U NIEGO W KLINICE NA UL.FRANCUSKIEJ.BARDZO SŁOWNY-BARDZO GRZECZNY NO I NAJWAŻNIEJSZE PRAWIE CUDOTWÓRCA

Witam, moja mama miała wycinane zatoki przez tegoz lekarza. Po szpitalu z powodu płuc co miało z zatokami powiazanie poszła do GODNEGO polecenia .......lekarza. Niestety był tylko na jednej wizycie prywatnie i nie dała nic w kopercie i poszła do szpitala. LEKARZ wycofał zaleceni bez podstaw - innego ordynatora o znieczuleniu i kazał innej Pani Doktor wyrywać jej na żywo. Mama sie nie zgodziła to ta dr powiedziała ze znowu ona bedzie miała u Ordynatora kłopoty gdyz nie wykonuje jego polecen. Dlaczego wycofał? Poniewaz? Bo...tak wyszło NIE POLECAM.

dr Jarosław Paluch to lekarz godny polecenia! Miałem robioną przegrode nosa w Klinice jednego dnia w Katowicach. Pan dr wykazał się wysoką fachowością i starannością. Jestem zadowolny, że byłem jego pacjentem;-) POLECAM!

Pan doktor to prawdziwy lekarz, kompetentny, miły. Polecam!

Super lekarz. Sympatyczny, z humorem. Bardzo kompetentny. Jednakze straszne zakrecony. Szkdoa ze przyjmuje tylko w piatki. Mimo wszystko polecam, Pan Dr jest bardzo madry i wie co robi.

Pan Dr Paluch, to profesjonalista - jest to wyraźnie wyczuwalne jak się wejdzie do gabinetu. Wie co robi. 6 Laryngologów przed nim rozłożyło ręce. W tym 2. profesorowie. On po prostu zaczyna działać. Nareszcie po pół roku znalazłem dobrego laryngologa, o co nie było tak łatwo.

Lekarz z powołania, ma bardzo rzeczowe podejście do pacjenta,powinien być wzorem dla innych lekarzy. Pacjent jest dla niego najważniejszy i robi wszystko by mu pomóc. Dla mnie jego ocena to 10 albo i więcej. Polecam tego lekarza wszystkim potrzebującym, na pewno się nie zawiodą.

To neprawdę świetny lekarz z cudownym podejściem do pacjenta.

W pełni zgadzam się z komentarzami innych pacjentów. Mimo,że leczę się prywatnie, to zauważyłam ,że podejście pana doktora do pacjentów korzystających z prywatnej służby zdrowia, jak i tych z publicznej placówki cechuje się takim samym szacunkiem i zaangazowaniem. Pozostaje życzyć sobie więcej takich kompetentnych i empatycznych lekarzy.

Przeszłam w swoim zyciu przez 6 laryngologów. Teraz trafiłam wreszcie na fenomenalnego specjalistę. wdzięczna pacjentka z Chrzanowa

Dla mnie jest to wzór lekarza,ktory przez lata nie popadł w rutynę ,ma dużą wiedze i kompleksowe spojrzenie na pacjenta

Naprawdę wart polecenia !!! Kompetentny, cierpliwy, bardzo uprzejmy.

Lekarz z powołania!!Ujmuje swoją uprzejmością i wrażliwością do pacjenta, a przy tym niezwykle kompetentny w swoim zawodzie. Wdzięczna pacjentka z Sosnowca :)

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny