dr n. med. Jarosław Paluch

Laryngolog

Krzysiek

01.12.2015

Niestety wizyta w Tommedzie w Katowicach to tragedia. Wszyscy pacjenci umawiani na jedną godziną. Pierwsza wizyta trwała max minutę. Nie dało się odczytać zdjęcia rtg zatok, lekarz nawet nie wysłuchał z czym przyszedłem bo już się pakował spiesząc się do swojej kliniki prywatnej mimo że według harmonogramu miał być jeszcze 2 godz. Zostałem z kwitkiem odesłany do domu i z żądaniem żebym przyniósł następnym razem swój laptop. Drugie podejście. Lekarz poświęcił mi aż 2 minuty z czego większość rozmawiał ze swoją pielęgniarką. Dostałem krople do nosa, które są dostępne bez recepty, a których odpowiednik już stosowałem i mi nie pomagały. Mimo poinformowania o tym lekarz to zignorował i kazał przyjść za tydzień. Nie polecam Totalna masówka, brak poświęcenia uwagi i czasu pacjentowi.

Paulina

27.08.2014

Kierując się opiniami innych udałam sie do doktora Palucha z prośbą o przeprowadzenie operacji usunięcia guza ślinianki. Musiałam szukać na prawdę dobrego lekarza ponieważ mam 25 lat a guz jest umiejscowiony w trudnej lokalizacji. Sprawił rewelacyjne wrażenie, mam do niego zaufanie od pierwszej wizyty i wiem, ze juz jutro mogłabym położyć sie w szpitalu na operacje. To bardzo elokwentny, cierpliwy i ciepły człowiek z wielka pasja do swojego zawodu. Polecam Go wszystkim, którzy sie zastanawiają. ( wizyta prywatna daje więcej niż wizyta w poradni ).

Monika

27.02.2014

Wspaniały lekarz! Przeprowadził mnie przez 2 operacje. Grzeczny, miły, sympatyczny. Bardzo polecam :)

Anonim

17.12.2013

Bardzo dobry lekarz, rzadko się takich spotyka, podziwiam go za cierpliwość, wytrwałość. Podejście do pacjenta jest u niego bez zarzutu. Myślę, że jest to lekarz z powołaniem. Naprawdę godny polecenia.

Małgorzata

02.10.2013

Bardzo kulturalny,sympatyczny,taktowny,epatyczny,konkretny lekarz.Mówiąc w skrócie prawdziwy lekarz z jajami,który jako jedyny tak naprawde mi pomógł.Dzisiaj znowu się usmiecham,cwicze,oddycham pełną piersią i cieszę się każdym dniem.Po tym co mnie spotkało wiem,że lekarz może człowiekowi zaszkodzic dlatego wybór lekarza jest bardzo istotny więc wszystkim szukającym dobrego lekarza laryngologa polecam Pana Jarosława Palucha.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Zawiercie"?

tel 322625930
3 Maja 33
Dąbrowa Górnicza
NZOZ Polmed s.c
Żwirki i Wigury 33
Siewierz
ELVITA NZOZ Centrum Medyczne "Trójka"
ul. Promienna 51
Truskawkowa 9

lek. med.
Mariusz Cofała

Laryngolog dziecięcy
Małopolskie Centrum Laryngologii Dziecięcej-Cracow Medical Center"
ulica Prądnicka 10
Kraków