lekarz Jarosław Pawłowicz

Pulmonolog

Mialam NIE przyjemnosc Poznac Pana Dr. Mama w roku 2022 miala pieciokrotnie zapalenie pluc i poprosilam o diagnoze dlaczego sie tak dzieje. Pan Dr. nie zrobil zadnych badan poza przylozeniem trzy razy sluchawki do plecow. Byl arogancki , zimny i malo zainteresowany. Wizyta trwala pare minut, szybka zaplata i dluga lista lekarstw. Po wyjsciu z gabinetu nadal nie mamy diagnozy. Bardzo przykre.

Wspaniały, kompetentny, uprzejmy. POLECAM wszystkim rodzicom. Nie eksperymentuje na dziecku, tylko stawia trafną diagnozę i leczy, niekoniecznie antybiotykami.

Miałam nie przyjemność jechać aż 100km (włączenie leczenia w związku z otrzymanym wynikiem dziecka). Pan doktor w swoim gabinecie nawet nie raczył odsunąć wzroku od komputera, kilka krotnie powtarzając, że nikt nam nie kazał przyjeżdżać po wyniki-w otrzymanym piśmie zostało nadmienione, ze proszą o konsultacje.. jesli chodzi o pobyt na oddziale, to nie mam zdania-zostałam przyjęta na kolejny termin pobytu w szpitalu oraz badania bez jakichkolwiek wyjaśnienia po co, dlaczego...

Lekarz z powołania... doświadczony, miły lekarz, u którego na pierwszym miejscy jest dobro pacjenta. Nie faszeruje dzieci antybiotykami "na wszelki wypadek", zawsze dostępny telefonicznie, nie naciąga na pieniądze. Ufam mu w 100%

Lekarz z powołania...
doświadczony, miły lekarz, u którego na pierwszym miejscy jest dobro pacjenta.

Nie polecam. Bylem u doktora w celu wykonania badan diagnostycznych poniewaz od 20 lat jestem palaczem i od dluzszego meczy mnie bardzo nieprzyjemny kaszel. Lekarz siedzial jak za kare, nie zadawal zadnych pytan, byl nieobecny i sprawial wrazenie nie zainteresowanego. Sam musialem mu nasuwac pytania i odpowiedzi. Nie dowiedzialem sie niczego istotego, oprocz osluchania pluc nie wykonal mi zadnych dodatowych badan. Rownie dobrze moglem isc do lekarza pierwszego kontaktu i dowidzialbym sie tego samego. Za 7 minut "pracy" skosil 100zł,ktore uwazam za wyrzucone w bloto. Strata czasu.Nie polecam

Wiele lat temu 15 zaden lekarz nie wiedzial co dolega mojej corce ,Trafilam do dr przypadkowo po wywiadzie odrazu wiedzial co dolega mojej corce bez badan ,badania potwierdzily bardzo ciezka chorobe Inni lekarze bladzili przez szesc lat a on w pietnascie minut zdjagnozowal moja corke .Wspanialy czlowiek bardzo pomocny oby wiecej takich .

Najlepszy lekarz jaki trafił sie man podczas choroby naszego syna, szybka, trafna diagnoza i po chorobie:) polecam

Polecam ! Kompetentny , trafne diagnozy i leczenie i co najwazniejsze zawsze w "zasięgu ręki".

Lekarz cudowny. Zna sie na rzeczy, dokladnie opisuje chorobe, szybko podjemuje metody leczenia które są skuteczne. Walczyłam z wieloma lekarzami przez 3 lata w Opolu o zdiagnozowanie córki, która co miesiąc miała zapalenie płuc pojawiajace sie z niczego, bez typowych objawów i w ciagu kilku godzin. Wkoncu trafiłam do dr Pawłowicza i jesteśmy w trakcie leczenia. Diagnoza postawiona szybko, trafnie. JEŚLI PULMONOLOG TO TYLKO DR PAWŁOWICZ!!!

Bardzo dobry Lekarz, kompetentny, z powołania, uprzejmy, jedyny który pomógł naszej córce. Takiego lekarza ze "świeczką szukać".