dr n. med. Jarosław Poleszczuk

Neurochirurg

Neurochirurg z dużym doświadczeniem. Specjalizuję się w chirurgii kręgosłupa. Diagnozuję, planuję rehabilitację, stosuję blokady, w razie potrzeby leczenie operacyjne. Staram się osiągnąć jak najlepszy efekt przy minimalnej inwazyjności zabiegu.

PAN DOKTOR JAROSŁAW POLESZCZUK FACHOWIEC NA 6 .OPEROWAŁ MNIE TRZY TYGODNIE TEMU W STALOWEJ WOLI ODCINEK LEDZWIOWY TRZY IMPLANTY JEST OK . POLECAM MA ZŁOTE RĘCE ODDZIAŁ SUPER PANIE PIELEGNIARKI OK .

Kiedy po miesiącu chodzenia w bólu prawie w kucki trafiłem do szpitala Brudnowskiego tam zajął się mną dr. Jarosław Poleszczuk Ze względu na potężny ból odcinka lędźwiowego nie można było przeprowadzić drugiego badania rezonansu magnetycznego z kontrastem Wtedy Pan dr. Polszczuk powiedział nie martw się otworzymy zobaczymy naprawimy Operację miałem 15-go kwietnia 2018 roku a już następnego dnia stawiałem pierwsze kroki Po tygodniu zrobiłem pieszo kilka kilometrów po warszawskich giełdach i parkach. Polecam jest to wspaniały fachowiec i cudowny lekarz. Wdzięczny pacjent Andrzej lat 56

Wdzięczny pacjent Andrzej lat 56

Jestem po operacji kręgosłupa odcinek szyjny mam wstawiony implant i operacja była w szpitalu w Warszawie jestem bardzo zadowolony z przebiegu leczenia po operacji na drugi dzień stałem już na nogach i chodziłem i z każdym dniem było coraz lepiej a dr.Poleszczuka uważam za bardzo dobrego specjalistę i fachowca może faktycznie nie jest za bardzo gadatliwy ale wszystko co musiałem wiedzieć przed operacją to zostało mi przekazane a co do zainteresowania już po operacji to byłem szczerze zaskoczony że pan doktor aż tyle razy do mnie zaglądał więc mogę bardzo polecić Pana doktora Poleszczuka.

Dyskopatia, operacja w Kaliszu pod koniec sierpnia 2017. Szybki termin wizyty w poradni, konkretne rozmowy i decyzja. Kto szukał trochę w necie i próbował dostać się do neurochirurga - polecanego - ten nie będzie zawiedziony. Lekarz jest konkretny i zmierza do pomocy pacjentowi. Nie jest zbyt wylewny, kto lubi pogadać może być zawiedziony. Ale to nie o gadanie chodzi tylko o fachowe leczenie, czyli o wiedzę, doświadczenie i zręczne palce chirurga. Wg mnie pan Poleszczuk te cechy posiada i życzę mu rozwoju kariery.

Szczerze polecam.Wlasnie dziś wróciłam do domu po operacji dyskopatii. Decyzja była trudna bo miałam dość staroswieckie podejście w tej kwestii ale bóle plus dar przekonywania Pana Dr sprawiły iż 21.07 byłam operowana. Kolejnego dnia już byłam pionizowana a kolejnego biegalam. Momentalnie zniknęło uciążliwe drętwienie nóg i strach przed wózkiem odszedł.Pan Dr zawsze uśmiechnięty i życzliwy. I nie piszcie ze za pieniądze bo to krzywdzące(operacja refundowana)To przede wszystkim Człowiek. Jest ciepłym i oddanym lekarzem. Był u mnie przed operacja i po...był przy wypisie. .zawsze gdy był na oddziale służył pomocą czy dobrym słowem. To że czasami nic nie mówią to naprawdę efekt ludzkiej złośliwości. Napatrzylam się na to z bliska i wierzcie mi medal ma dwie strony!
Podsumowując polecam a Panu Doktorowi życzę powodzenia w dalszym rozwoju. Raz jeszcze dziękuję ☺

Poprzedni wpis ma charakter osobisty. Wyrazy współczucia. Ja jednak uważam, że pan Dr Poleszczuk Jarosław zrobił dobrą robotę wobec mojej 79 teściowej i jest profesjonalistą w swoim zawodzie.

Poprzedni wpis ma charakter osobisty. Wyrazy współczucia.

Pan doktor Poleszczuk ma znakomite podejście do pacjenta oraz jest znakomitym fachowcem w wykonywanym zawodzie. Operował mnie przed świętami i z każdym dniem jest coraz lepiej. Pozdrawiam

Wspaniały lekarz z bogatym bagażem doświadczenia, dobry diagnosta. Udziela właściwych porad, jak należy postępować, by eliminować przyczyny bólu. Zabieg operacyjny traktuje jako ostateczność.

Dr Poleszczuk operował guza w kanale kręgowym. Na szczęście guz był niezłośliwy, ale przez ucisk na rdzeń powodował drętwienia i bóle. Dr Jarosław zrobił dobrą robotę i wyciął całość tego świństwa.

Dr Poleszczuk zobaczył na rezonansie torbiel, której nikt inny nie widział (radiolog nawet tego nie opisał). Skierował mnie na zabieg, oczywiście poporosiłam, żeby to on operował - zgodził się bez żadnych problemów, wyznaczył termin. Jestem 2 tygodnie po operacji, drętwienie nóg ustapiło :)