Jarosław Remisz

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.55
29 opini

Bardzo cenie takich lekarzy jak doktor Remisz. Jest bardzo uprzejmy i wyczerpująco odpowiadał na każde moje pytanie. Czułam się bardzo bezpiecznie. Z mężem byliśmy bardzo zadowoleni. Polecam.

Dr Remisz to wspaniały człowiek i najlepszy ginekolog jakiego spotkałam. Jest przesympatyczny, taktowny i godny zaufania. Pan Doktor prowadził moja drugą ciąże, ale do Jego gabinetu trafiłam już chwilę wcześniej. Był również przy porodzie i jestem Mu za to ogromnie wdzięczna, bo potrafił Swoim profesjonalizmem i cierpliwością wprowadzić taką atmosferę, że przestałam panikować i potwornie się bać. To jest naprawdę złoty człowiek i bardzo dba o Swoje pacjentki (co odczułam na własnym przykładzie). Wszystkim dziewczynom gorąco polecam...... a Pana, Panie Doktorze serdecznie i ciepło pozdrawiam:)

Edytowane przez oceniającego: Mar 25, 2014

Doktor Remisz to najlepszy ginekolog. Wspaniały człowiek i lekarz. Cieszę się, że trafiłam do Medicalla.

Na pewno nie pójdę już do żadnego innego ginekologa. Doktora Remisza poznałam w Medicallu i jest to najlepszy specjalista z jakim miałam styczność. Doktor jest zaangażowany w relacje z pacjentem, a dodatkowo jest bardzo uprzejmy i służy swoją radą. Polecam. Podczas 2. ciąży na pewno udam się właśnie do doktora Remisza :)

Daję same 5! Nigdy nie spotkałam bardziej uprzejmego i kompetentnego lekarza. Miły, grzeczny, a do tego bardzo zaangażowany w interakcję z pacjentem :) jestem bardzo zadowolona.

Pan Remisz to przesympatyczny lekarz. Szukając ginekologa na pierwszą wizytę zależało mi, aby był to lekarz rekomendowany, a nie „pierwszy lepszy”. Do Pana Remisza zapisałam się z polecenia koleżanki, a następnie po weryfikacji opinii w internecie upewniłam się, że to dobry wybór. Lekarz kompetentny, od razu budzący zaufanie z niezwykle miłym podejściem do pacjenta :) Na początku spotkania Pan Remisz przeprowadził wywiad, z którego wynikło, że to moja pierwsza wizyta. Doktor wyjaśnił, jak będzie ona przebiegała, jakim mnie podda badaniom oraz zapewnił, że nie ma się czego bać. Przy wykonywaniu badań był bardzo delikatny, instruował, komentował co robi w danej chwili oraz tłumaczył, co dzieje się w moim organizmie. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Pan Doktor posiada wiedzę, a przy tym jest bardzo życzliwy i delikatny. Cieszę się, że to właśnie do Pana Remisza trafiłam na pierwszą wizytę i bez wątpienia nie ostatnią – mogę powiedzieć, że już zostałam jego wierną pacjentką. Wszystkim polecam tego lekarza.

Edytowane przez oceniającego: Sty 29, 2014

Wspaniały lekarz!!! Po raz pierwszy mam wrażenie wychodząc od lekarza, że naprawdę mu zależy żeby mi pomóc. Jest bardzo miły, taktowny, a przy tej spacjalizacji to niezwykle ważne. Polecam!!!!

Wspaniały lekarz, polecam z czystym sumieniem. Pierwszy ginekolog, który potraktował mnie jako indywidualną jednostkę a nie mechanicznie. Na wizytę trzeba trochę poczekać ale warto!

Witam,trafiłam do Pana doktora całkiem przypadkiem,ale jestem bardzo zadowolona. Od samego początku podchodzi do swojej pracy z sercem,dokładnie bada,przeprowadza wywiad z pacjentką. Wizyta u Niego trwa ok 30 min,ale to dlatego ze jest dokładny!!! Pare razy zdarzyło mi się przyjść do Niego nie na wizytę,ale tylko po poprawienie zwolnienia lekarskiego,bo nie była widoczna jakas data...nawet wtedy pyta jak sie czuje,czy jest wszystko w porzadku i zawsze prosi zebym polozyla sie na lezance i sprawdza ruchy oraz serduszko mojego malenstwa. Inny lekarz poprawilby tylko zwolnienie i poprosil kolejną pacjentkę...ale nie dr Remisz...to naprawde lekarz z powołaniem,który interesuje sie dokładnie kazdą swoją pacjentką. Mogę w 100% Go polecic jako bardzo dobrego,rzetelnego i wspaniałego ginekologa. Mam nadzieje,ze jak bede rodzic,Pan doktor bedzie mial akurat dyzur w szpitalu i w razie komplikacji będzie przy mnie. Nie wyobrazam sobie nikogo innego w tym wyjatkowym dla mnie dniu!!! Pozdrawiam

Dr. Remisz uratował moją ciążę.Dwie pierwsze poroniłam, później urodziłam syna i córkę. Po 10 latach od ostatniego porodu zaszłam w kolejną ciążę. Oczywiście było plamienie i podróż do szpitala. Gdy go zobaczyłam byłam załamana, taki młody, pewnie co zaczął tu pracę i co gorsza będzie mnie oceniał. Nic z tego. Byłam zachwycona. 100% profesjonalizm, opiekował się mną jakbym była jedyną jego pacjentką. Całą ciążę oczywiście chodziłam tylko do niego. Po porodzie przychodził na salę i pytał się o samopoczucie, dziewczyny pytały czy chodzę do niego prywatnie na wizyty bo taki jest troskliwy. Nie podzielam opinii tych osób które o nim zle piszą. Każdy może mieć zły dzień. Jesteśmy tylko ludzmi a nie robotami. To dobry człowiek. Dzięki niemu biega wokół nas mała Lenka ( 11 m-cy). Do tej pory chodzę do niego na wizyty i myślę że już tak zostanie chyba że przeprowadzi się na koniec Polski. Pozdrawiam pana doktora i wszystkie panie które chodza do niego.

Wspaniały lekarz, poświęca dużo czasu pacjentce, szczegółowo przeprowadza wywiad, dokładnie bada i odpowiada na wszystkie pytania. W czasie ciąży wykrył u naszej córeczki wadę serca i natychmiast wysłał nas do specjalisty (też państwowo), odbierał poród a po dwóch latach (mimo, że przez ten czas leczyłam się u innej pani doktor) doskonale nas pamiętał, pytał czy córka miała kontrolę kardiologiczną itd. Wspaniały, naprawdę polecam gorąco.

Pan doktor jest wspaniałym lekarzem, jako jeden z niewielu lekarzy przeprowadza szczegółowy wywiad lekarski z pacjentką, w moim przypadku zwrócił uwagę na fakt iż jako dziecko miałam operację kardiologiczną i zalecił konsultację u kardiologa by upewnić się że nie zagraża nic mojej ciąży. Zdecydowanie jest kompetentnym i zaangażowanym lekarzem i w gabinecie lekarskim jak i w gabinecie USG. POLECAM GORĄCO!!!

Nie polecam nikomu,to arogancki,zarozumiały i zachłanny doktorek z nosem w chmurach i w obcych portfelach...a państwowo niewiele dający z siebie.

Pan Doktor zajął się mną naprawdę wspaniale. Jest bardzo taktownym i kompetentnym lekarzem .Odpowiedział na wszystkie pytania i nie był zniecierpliwiony mimo tego, że oprócz mnie czekało dużo pacjentek. Dzięki niemu odzyskałam wiarę ,że uda mi się utrzymać ciążę,a wiele już przeszłam .Nie wyobrażam sobie,że był dla kogoś nie miły .Może to poprostu zazdrosna konkurencja próbuje zepsuć mu opinie.Dziewczyny nie wierzcie w te bzdury. Ja POLECAM TEGO LEKARZA!!

jest niezwykle chamskim i gburowaty lekarzem!! Dziewczyny zdecydowanie odradzam tego człowieka!!! ma katastroficznie wygórowane mniemanie o sobie, sadzi że jest najmądrzejszy i każdego może pouczac w KAŻDEJ SFERZE! nawet kiedy próbuje udawać miłego spełza to na niczym.... Od wejścia traktował mnie jak przysłowiowe "NIC"...atmosfera fatalna, niby próbuje udawać kompetentnego i zainteresowanego ale ...niestety jego duma i brak ludzkich odruchów nie pozwalają mu "pochylić się nad pacjentką a tym bardziej jej zrozumiec" Anna

w 26 tygodniu ciąży trafiłam na izbę do rydygiera nie wymienię nazwiska lekarza, który mnie przyjął najpierw bo bym zrobila mu straszną antyreklamę ...zawołał dr Remisza zapytał co mi jest odpowiedziałam że bardzo boli mnie dół brzucha co jakieś poł minuty zbadał mnie dokłądnie i bezboleśnie nie to co tamten zabrał na usg i ktg powiedział żebym się uspokoiła chociaż łzy mi leciały nieziemsko obok siedział moj mąż jego tez uspokajał zamówił karetkę która miała mnie przewieźć do czmp bo tam nie mieli inkubatorów podał krople uspokajające i dał swój numer kiedy tylko doajdę miałam się z nim skontaktować gdyby nie on pewnie wróciłabym do domu powiedział mi przed wyjściem tylko żebym się nie denerwowała ze względu na maleństwo i obiecał że spotkamy się za 14 tyg na porodówce. w 40 tygodniu odebrał moj poród patrząc na moją 4 kg córeczkę i powiedział że w miarę możliwosci zawsze stara sie dotrzymywac słowa. w zyciu nie spotkalam takiego lekarza chodze do niego na wizyty regularnie to moje jedyne dziecko i juz niestety ostatnie gdyz nie moge miec wiecej dzieci ze wzgledu na moj stan zdrowia zawdzieczam jemu swoj spokoj i niewyobrazalna chec urodzenia dziecka w terminie kiedy stracilam nadzieje...mlody inteligentny i niezwykle dojrzaly lekarz...dziękuję...Julia

Do dr Remisza trafiłam przypadkiem jak był na zastępstwie za dr Myslińską w przychodni w Rydygierze. Jest świetny! Delikatny, uprzejmy, cierpliwy. Robł mi też USG i nie musiałam go prosić, żeby mi pokazał moje maleństwo na monitorze. Ba! Zrobił nawet kilka dodatkowych fotek na pamiątkę :) Ogólnie trafiłam do niego dwa razy na badanie i dwa razy na USG zupełnie przypadkiem, a on jak już urodziłam i go spotkałam na poporodówce pamiętał mnie i dopytał o wszystko - jak się czuje, jak maleństwo itp. Zawsze też wszystko cierpliwie tłumaczył. Zdecydowanie polecam!!

Czy nie orientują się Panie, czy dr Remisz pracuje nadal w Szpitalu im. Rydygiera w Łodzi?

Dr Remisz jest cudownym lekarzem, kompetentny, dokładny, wszystko jasno i klarownie zawsze wytłumaczy.Nie robi niczego na od niechcenia poświęca zawsze 100% swojego czasu. Jest delikatny co jest bardzo ważne, gdyż spotkałam się już nie raz z lekarzami którzy kompletnie nie umieli się obchodzić z kobietą!. Jako lekarz ginekolog sprawdza się doskonale. Za każdym razem pyta się jak sie pacjentka czuje, i potrafi pomóc. Naprawdę polecam :)

Najlepszy lekarz jakiego dotychczas spotkałam. Przeprowadził szczegółowy wywiad, zbadał, wykonał bardzo dokładne USG tłumacząc wszystko co robi, a do tego miły. Po prostu odpowiednia osoba na tym stanowisku, więcej takich kompetentnych lekarzy!

trafiłam na tego lekarza w Szpitalu Rydygiera w Łodzi, kiedy w 12 tyg zauważyłam plamienia, które okazały się początkiem poronienia. Dr. Remisz wykonywał USG przed i po zabiegu łyżeczkowania i było to najdokładniejsze badanie jakie dotychczas miałam. Oprócz wyjaśnienia co się stanie ze mną, poradził jak o siebie dbać po wszystkim. Interesował się moim stanem zdrowia i wykonując drugie badanie pamiętał wynik pierwszego i potrafił się do niego odnieść nie zaglądając w kartę. Uprzejmy, kompetentny, specjalista.

Dr. Remisz spotkałam w placówce NZOZ medicall, kiedy to zgłosiłam się na USG ciąży(32 tydzień). Miał tylko przeprowadzić to jedno badanie. umówiona byłam na godzinę, okazało się że jest poślizg... dwugodzinny(!!!), a kobieta z recepcji wyjaśniła, że pan doktor tak przyjmuje...nie byłoby problemu gdyby nie fakt, że po dwóch godzinach mojego czekania przyjął parę, która umówiona była na wizytę co najmniej 45min po mnie(w rozmowie w poczekalni dowiedziałam się że ta dziewczyna była w 17tyg ciąży). kiedy zwróciłam mu uwagę nie ukrywam, że mocno poirytowana powiedział mi, że w pierwszej kolejności przyjmuje kobiety w ciąży(!!!!!!!!!!)po czym zamknął mi drzwi przed nosem. w życiu nie czułam się tak upokorzona... to było straszne...

Z Dr.Remiszem spotkałam się ponad dwa lata temu w przychodni przyszpitalnej szpitala Rydygiera (był na zastępstwie za dr.Rogowskiego.)Poszłam z wynikiem USG ciąży które według innego lekarza wskazywało na poważne wady u mojego dziecka. Dr. Remisz widząc moje zdenerwowanie zaproponował że po przyjęciu wszystkich pozostałych pacjętek zrobi powtórne badanie (wbrew niezadowoleniu Pani z USG). Jego diagnoza była pozytywna i wróciłam do domu znacznie spokojniejsza o zdrowie mojego maluszka. Po kilku miesiącach znów trafiłam na dr.Remisza, tym razem był przy porodzie i znów spisał się znakomicie. Ja osobiście polecam tego lekarza i cieszę się że na niego trafiłam ponieważ dzięki jego diagnozie mogłam spokojnie dotrwać do końca ciąży a mój synek urodził się oczywiście zupełnie zdrowy.

BARDZO AROGANCKI ZLY LEKARZ,CALY CZAS MYSLI ,ZE JEST TAKI PRZYSTOJNY ,JEST PO PROSTU ZLYM CZLOWIEKIEM,NIEPRZYJEMNIE BADA,BIERZE ZBYT DUZO ZA WIZYTE,MYSLE ,ZE TO BARDZO ZLY CZLOWIEK I PAZERNY NA PIENIADZE,MIESZKAM W ANGLII JAK TYLKO USLYSZAL WZIAL 200 ZL

dr.Remisz prowadzi moją pierwszą ciążę i jestem bardzo zadowolona. Trafilam do niego na izbie przyjęc z plamieniami,wszystko mi wyjasnił. Po porodzie takze bede sie u nirgo leczyla. Gorąco pleca,

Po raz pierwszy spotkałam takiego lekarza, który jest naprawdę szczerze zaangażowany, dokładnie wszystko tłumaczy i nie zostawia pacjentki z domysłami. Usg wykonuje bardzo dokładnie. Oby więcej takich lekarzy. Zawsze jest dużo pacjentek do Pana doktora, ale warto czekać w tej kolejce. To również pierwszy lekarz od którego słyszałam proszę, przepraszam itp.

lekarz wspanialy,wyglada na bardzo mlodego ale jest niezwykle zaufany wszystko potrafi wyjasnic wytlumaczyc normalnie lekarz jakiego nigdy wczesniej niespodkalam jestem w 3 ciazy i naprawde ciesze sie ze to on ja prowadzi polecam wszystkim pacjetka przychodni szpitala w lodzi

Doktora poznałam około 5 lat temu w szpitalu w Tomaszowie Maz. Wzbudził moje zaufanie od samego początku podczas pobytu na oddziale ginekologicznym, a następnie wykonując badanie USG i przyznam, ze na te kilka badan USG jakie miałam podczas ciąży nikt nie był na tyle dokładny i bardzo rozmowny, wszystko bardzo dokładnie wyjaśniał i odpowiadał na każde zadane pytanie. Miałam rownież to szczęście, ze odebrał mój pierwszy poród - "człowiek dusza", bardzo ludzki i życzliwy lekarz. Szkoda tylko, ze nie pracuje już w Tomaszowskim Szpitalu :(

Dr Remisz to najwspanialszy lekarz z jakim miałam do czynienia, spotkałam go niestety w niemiłych okolicznościach, gdyż przyjechałam do szpitala z krwawieniem w ciąży i niestety okazało się ze był to początek poronienia... Poświęcił czas na wyjaśnienie co mnie czeka, widać było, że sam był przejęty. Pociaszał i dodawał otuchy. Dzięki niemu jakoś przeżyłam ten najstraszniejszy moment w życiu... Poza tym niesamowicie przystojny :) i taktowny, w 100% budzący zaufanie! Szkoda, że nie przyjmuje w poradni przyszpitalnej, z pewnością chodziłabym tylko do niego.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny