Jarosław Schab

Chirurg stomatolog

Od kilku lat miałam problem ze stawem skroniowo-żuchwowym, wizyty u lekarzy, rehabilitacja, masaże, sugerowanie przez lekarzy wstawienia 2 implantów. Przez ostatni miesiąc dyskomfort bardzo się pogłębił, nie mogłam gryźć, bo staw, ucho i prawa strona skroni bolała. Lek. Schab zalecił szynę relaksacyjną i nagrzewanie poduszką elektryczną lub termoforem. Zatem do rzeczy, póki co szyna dała znakomite efekty, mogę normalnie jeść, myć zęby, zwyczajnie otwierać usta na tyle ile jest to niezbędne. Ból przy tym już niewielki. Przeskakującej żuchwy jakby mniej. Śpię w szynie, rano odczuwam duży komfort i zdecydowanie lepiej sypiam, a minęło zaledwie około 10 dni. Jestem wdzięczna za pomoc.

Kilka lat temu miałam u Pana dr Schaba wykonaną protezę całkowitą overdenture na implantach wszczepionych w innym gabinecie. Cena w pierwszej chwili mnie zszokowała. Chciałam nawet zrezygnować, ale wtedy straciłabym zaliczkę. Obecnie cieszę się , że jednak zgodziłam się na zaproponowane przez dr Schaba rozwiązanie. Lepszej protezy nie mogłam sobie nawet wymarzyć .Bardzo dobrze się trzyma. Łatwa do utrzymania w czystości. Wcześniej miałam na belce Doldera, Ciągłe problemy. Dziękuję Panu , Doktorze za kilka już lat ogromnej wygody i dobrego wyglądu.

Lepszej protezy nie mogłam sobie nawet wymarzyć .Bardzo dobrze się trzyma.
Łatwa do utrzymania w czystości.
Wcześniej miałam na belce Doldera, Ciągłe problemy.
Dziękuję Panu , Doktorze za kilka już lat ogromnej wygody i dobrego wyglądu.

Bardzo polecam drSchaba:) Mimo panicznego strachu wizyta przebiegła bardzo szybko w przemiłej atomsferze. Zab zostal wyrwany doslownie w minutę bez żadnego bólu. Serdecznie polecam i pozdrawiam Doktora i przemiła Panią Asystentke ;)

Doktor Schab to mistrz w dlutowaniu i wyrywaniu zębów.Wczoraj mialam dlutowana i wyrywana osemke.Zab byl trudny do usuniecia,poniewaz byl poziomo po prostu sobie leżał :) zero bolu podczas zabiegu.Doktor bardzo sympatyczny,wszysko wytlumaczyl i opowiedzial jak bedzie po.Zapisal antybiotyk,ketanol i płyn do plukania.Idac na wyrwanie zęba bylam bardziej zestresowana jak idac na porodowke i nie potrzebnie bo zabieg to nic strasznego najgorsze w tym wszystkim bylo polykanie tej slonej wody ktora chlodzi wiertło: )Z czystym sumieniem polecam.

Wyrywałam w przychodni na Wazów już drugą ósemkę. Świetna obsługa, poczucie bezpieczeństwa, Pani dentystka bardzo miła. Szczegółowo opisywała co będzie robiła. Oba zabiegi w odstępie roku więc Pani mnie raczej nie pamiętała a mimo to jestem zachwycona podejściem do pacjenta. Panie chyba zauważyły moje zestresowanie (chyba jak u większości ludzi u dentysty ) jedna z Pań (asystentka) podczas wyrywania głaskała mnie po ramieniu. Takie niby nic ale wsparcie było :) Wizyta była prywatna i nie będę podawała ceny jaką zapłaciłam ale była o wiele niższa niż planowałam i jaka się normalnie należy za taką usługę. Polecam

Jestem bardzo zadowolona z podejścia do pacjenta, zarówno przez Pana doktora jak i resztę obsługi. Bardzo profesjonalnie wszystko zostało mi wytłumaczone przed jak i w trakcie zabiegu ( usunięcie zęba wraz z torbielem). Szczerze mogę powiedzieć, iż Panu doktorowi nie zależy tylko i wyłącznie na zarobieniu pieniążków, a miał u mnie taką możliwość

Chciałbym wszystkim polecić Pana dr Jarosława Schaba. Człowiek ten jest najlepszym specjalista w swoim fachu z jakim miałem do czynienia. Ma profesjonalne podejście do pacjenta. Potrafi przekonać do siebie pacjentów, którzy bardzo się boją wizyty u stomatologa. Podczas zabiegów pełen profesjonalizm, który powoduje, że pacjent jest zupełnie spokojny, gdyż wie, że człowiek ten wie co robi i jest w najlepszych rękach. Naprawdę szczerze polecam.

W czerwcu 2015 r dr Schab usuwał mi ósemkę. Jestem MEGA tchórzem. Ale ząb tak mi dopiekł, że przyszedł na niego czas ostateczny i pomimo niezmiernego przywiązania powiedział mu papa. A w tym wszystkim z niezwykłą fachowością przyszedł pan dr Schab. Sama igła przyprawia mnie o słabość a nie wspomnę już o wyrywaniu. Stres był niesamowity, ale spokój ducha Pana dr oraz pani z pomocy dentystycznej i niebiańskiego znieczulenia spowodował ze nie poczułam zupełnie NIC!! Po zabiegu dostałam receptę na specyfiki, które sprawiły ze przez cały proces gojenia nie poczułam NIC. Objawów opuchnięcia, szczękościsku czy innych strasznych rzeczy, których naczytałam się w internecie nie odczułam nie maiłam. FACHOWOŚĆ I JESZCZE RAZ FACHOWOŚĆ. Czeka mnie jeszcze jedna przygoda z drugą ósemką, jak już dojrzeję do tej decyzji, to na pewno wiem gdzie to rozstanie z zębolem nastąpi i za czyją pomocą pożegnam się z moim "mądralą".

Najlepszy stomatolog w Zielonaj Górze!!! Już wcześniej słyszałam same dobre opinie na temat Pana Doktora, a ostatnio mogłam się sama o tym przekonać ;) Ząb 8-kę wyrwał w sekundę (dosłownie ;))) i zapłaciłam jak za ekstrakcję każdego innego zęba, ponieważ stwierdził,żę był "łatwy" do usunięcia ;)))) Gorąco polecam!!!!

Dr.Schab naszym zdaniem jest wspaniałym fachowcem w swojej pracy,widząc mój strach do podejścia wyrwania zębów wszystko mi wytłumaczył zarówno mojemu mężowi,że gdzieś wszystko się ulotniło.Sam zabieg wyrwania zębów trwał możliwie szybko i sprawnie,może z podaniem znieczulenia jakieś 20 minut trwała wizyta,personel super,nic dodać nic ująć po prostu polecamy go wszystkim ja w szczególności osobom które panicznie się boją wyrywania zębów.