prof. dr hab. n. med. Jarosław Sławek

Neurolog

Bartek

15.08.2016

Dzień dobry, chciałbym przyjechać do doktora Sławka prywatnie. Czy ktoś mi może powiedzieć, czy trzeba tam najpierw zadzwonić (zamówić kolejkę), czy można przyjechać w dzień wizyty. Czy muszę być już rano (bo doktor przyjmuje podobno od 15.)? Jak duża jest zazwyczaj kolejka. Jestem z województwa lubuskiego. Byłbym wdzięczny za jakieś informacje. Silwonczyk@wp.pl

BudziakA projekt_e

18.03.2012

Walczyłem z chorobą od 4 lat. Przeszedłem dwie operacje odbarczania nerwów ręki. Efekt, to praktycznie ręka prawa w całości nie nadawała się do użytku.Dłoń pełna widocznych zaników mięśni. Palce powykrzywiane. Badany i diagnozowany byłem m.in w Poznaniu i w klinice neurologicznej w Warszawie na Banacha.Wstęna ...

Walczyłem z chorobą od 4 lat.
Przeszedłem dwie operacje odbarczania nerwów ręki.
Badany i diagnozowany byłem m.in w Poznaniu i w klinice neurologicznej w Warszawie na Banacha.Wstęna diagnoza to rdzeniowy zanik mięśni.
Wizyta u dr. Sławka i pobyt w szpitalu ( 8 dni ).
Wybór leczenia lekami imunologicznymi i stał się cud.
Reka wraca do pełnej sprawności.
Sam nie wierzę że mogę nawet pisać niezadrnie,ale to kwestaia rehabilitacji.
Sam nie wiem jak mam podziękować !!!!

Ania

09.04.2015

Witam chciałam podać tylko nr tel dla osób które potrzebują ustalić wizytę u dr Sławka mam ten nr z rejestracji z kliniki gdyż moja mama była tam wczoraj na wizycie 58 772 3950 chociaż tak mogę pomóc :)

Elżbieta

13.01.2015

Panie profesorze, jest Pan wspaniałym lekarzem:z wielką wiedzą, cierpliwośćią i łagodnośćią. Widzę często Pana zmęczenie na twarzy i.. usmiech! Zastanawiam się jak Pan funkcjonuje z takim obciązeniem fizycznym i psychicznym pracą? Cud! E. Kubacka, córka chorej na Parkinsona.

E. Kubacka, córka chorej na Parkinsona.

Anonim

31.07.2010

Powiem tak, ProfesorJarosław Sławek jest zajebistym lekarzem. Polecam

Powiem tak, ProfesorJarosław Sławek jest zajebistym lekarzem. Polecam

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Neurolog Gdańsk"?

Szczecińska 32

Syta