prof. dr hab. n. med.Jarosław Sławek

Neurolog

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.3512345
36 opinii

• 5

Bardzo polecam Pana Profesora! Niezwykle uprzejmy i kompetentny. W trakcie wizyty dokładnie wyjaśnił mojej Mamie (63 lata, choroba Parkinsona), na jakim etapie choroby aktualnie się znajduje. Wyjaśnił przyczynę gorszego samopoczucia i zmienił leki. To lekarz życzliwy i empatyczny. Dowiedziałyśmy się, jak będzie wyglądało dalsze leczenie, zapoznałyśmy się też z możliwościami poprawy stanu zdrowia. Polecam każdemu, kto szuka dobrego neurologa. Koszt pierwszej wizyty wyniósł 200 zł, a Pan Doktor poinformował, że kolejne kosztują 150 zł, także cennik uważam za "normalny". Życzę zdrowia wszystkim, którzy korzystają z porad neurologa. Pozdrawiam

• 5

Mam na imię Jola.Od dwóch miesięcy próbuję dodzwonic się na telefon komórkowy profesora w celu umówienia wizyty.Bez skutku.Mam męża chorego na chorobę Parkinsona i zależy mi na konsultacji profesora.Czy ktoś mi może pomóc jak skontaktowac się z profesorem.Mój numer telefonu: 663 723 199

• 5

Spędziłem na Oddziale Neurologii tylko 5 dni po incydencie przemijającego niedokrwienia mózgu. Dziękuję Bogu, że znalazłem się w rękach Doktora Sławka i jego zespołu.

• 3

Witam bardzo prosiłabym o numer tel do profesora Sławka ponieważ próbuję się dodzwonić na komórkę ale nie odpowiada i nie wiem jak mam się z nim skontaktować a próbuję umówić moją mamę na wizytę jest chora na parkinsona bardzo potrzebuje tej konsultacji prosiłabym o jakiekolwiek info na numer 507878841 lub na e-maila zadymka25@wp.pl pilne z góry dziękuję Ania

• 5

Dr Sławek leczy moją mamę chorą na parkinsona.Trudno się do Dr dostać, a jeżeli juz, to czeka się długo w kolejce w poczekalni gdyż do doktora przyjeżdzają na konsultacje chorzy ludzie z różnych części Polski i wpuszczamy ich poza kolejnością. MOja mama czeka z wielka cierpliwościa a po wizycie i rozmowie z Doktorem "już jest prawie zdrowa"!Panie doktorze, dzięki Panu mama jest spokojniejsza o przebieg choroby,wiemy,że jest nieuleczalna,ale wiemy,że Pan mamę leczy i ta świadomość daję nam psychiczną siłę! Cudowny, wspanialy lekarz!Widzę często na jego twarzy zmęczenie , a jednak cierpliwie wysłuchuje 3 raz powtarzane przez mamę pytanie.! -i trzeci raz odpowiedż!! Dziękujemy Panie Profesorze.!!

• 3

nie mam pojecia gdzie mozna pana doktora zlapac informacje zawarte sa nie wystarczajace uwazam ze lekarz powinien dbac o swoj profil.

• 4

lekarz godny polecenia zdecydowany konkretny i skuteczny

• 5

Walczyłem z chorobą od 4 lat. Przeszedłem dwie operacje odbarczania nerwów ręki. Efekt, to praktycznie ręka prawa w całości nie nadawała się do użytku.Dłoń pełna widocznych zaników mięśni. Palce powykrzywiane. Badany i diagnozowany byłem m.in w Poznaniu i w klinice neurologicznej w Warszawie na Banacha.Wstęna diagnoza to rdzeniowy zanik mięśni. Wizyta u dr. Sławka i pobyt w szpitalu ( 8 dni ). Wybór leczenia lekami imunologicznymi i stał się cud. Reka wraca do pełnej sprawności. Sam nie wierzę że mogę nawet pisać niezadrnie,ale to kwestaia rehabilitacji. Sam nie wiem jak mam podziękować !!!!

• 5

wysoka perfekcja w wykonywanych czynnościach,oraz pełen prfesjonalizm

• 2

Mnie nie pomógł i specjalnie się o to nie starał.Moim zdaniem Sławek to neurolog utytułowany, ale na pewno słaby praktyk, a leczenie jest sztuką wykonywaną codziennie, tak jak gra na instrumencie. Więcej do niego nie pójdę, bo się ostro zawiodłam. Maria

• 5

Dlaczego tak niesprawiedliwie oceniacie prof.Slawka.Weźcie pod uwagę pracę na oddziale.pracę w przychodni szpitalnej oraz prywatnej.Jezeli ktos nie rozumie zmęczenia i przepracowania to współczuję.Dla mnie to lekarz jak najbardziej ok,leczyłem sie u profesora wiele lat a wczesniej nikt nie potrafił pomoc.

• 5

prof dr JAROSŁAW SŁAWEK to wyśmienity lekarz nie tylko na 5 lecz uważam na 6 i powiem to każdemu głosno i dobitnie, niech wszyscy wiedzą i mają również szansę dotrzeć do znakomitego specjalisty, stwierdzam to z całym swoim przekonaniem i z całą stanowczością. Zawsze tego lekarza polecam ilekroć słyszę że ktoś potrzebuje dobrego specjalisty. Jest to człowiek uprzejmy, kompetentny, kontaktowy, konkretny i mogę się wypowiedzieć o NIM tylko w samych superlatywach. Można powiedzieć, że to przede wszystkim BARDZO DOBRY CZŁOWIEK, a przede wszystkim w 100% LEKARZ Z PRAWDZIWYM POWOŁANIEM I PASJĄ W PRACY KTÓRĄ WYKONUJE(mimo młodego wieku). Zostałam nie tylko WIELOKROTNIE wzorowo potraktowana dlatego krew mi się burzy i czytać się tego nie da jak widzę takie brednie, bzdury i oszczerstwa o PROFESORZE. Uważam, że opinia po jakimś rozgoryczonym jednorazową wizytą pacjencie dotkniętym chorobą nie jest i nie powinna być brana pod uwagę przez chorych ludzi którzy potrzebują fachowej opieki medycznej na wysokim poziomie medycznym. Dr Sławek bowiem to LEKARZ przez duże „L”, który JEST przykładem do naśladowania dla innych lekarzy, od którego mogą się uczyć inni lekarze, specjaliści, neurolodzy. Uważam, że to ZNAKOMITY FACHOWIEC. Ja nie miałam żadnych znajomości trafiłam do Poradni w GDAŃSKU na skierowanie jak wiele innych ludzi z odległego od Gdańska – L-ka (można powiedzieć przepraszam, że może kogoś obrażę „prowincji”) na kasę chorych z NARODOWEGO FUNDUSZU ZDROWIA, ale ilekroć miałam wyznaczoną wizytę, nie było tak żebym przyjechała na darmo, żeby dr nie miał dla mnie czasu, a wprost przeciwnie zawsze mogę powiedzieć „wciskał” mnie w swój grafik wizyt pozaplanowo (w tej chwili jest tak również). To profesor ustawił mi leki przy chorobie Parkinsona kompleksowo (chociaż mam dobre i złe dni jak każdy). To jemu zawdzięczam swój stan zdrowia w jakim teraz jestem, że czuję się po lekach naprawdę dobrze (choć za mną naprawdę ciężki rok, bo obowiązków mam wiele. Jestem bowiem matką dwójki małych dzieci w wieku 4 i 9 lat, pracuję zawodowo i Bóg jeden wie, że czasami w br. bywało bardzo ciężko w pracy to jednak udało mi się skończyć studia licencjackie mimo, że choroba spowodowała że ciężko mi było nadążyć z pisaniem, robieniem notatek, zaliczaniem sesji w sposób pisemny bo za wolno pisałam to dodam, że nawet stypendium naukowe miałam i udało mi się obronić z pomocą Boską w pierwszym terminie, choć wiele kolegów i koleżanki jeszcze się z tym borykają do dnia dzisiejszego) i nie przypominam osoby z przed roku. Nadmienię bo uważam, że to ważne, że lekarz również informował mnie o wynikach badań telefonicznie, abym nie musiała specjalnie przyjeżdżać do Gdańska (sam to zaproponował i zawsze dotrzymywał słowa) co u lekarzy z którymi dotychczas miałam kontakt nigdy mi się nie zdarzyło. Więc nie mogę się zgodzić z moim przedmówcą i uważam jego wypowiedź za wielce niesprawiedliwą a wręcz krzywdzącą. W Poradnia Chorób Pozapiramidowych w która mieści się w Szpitalu Św. Wojciecha w Gdańsku, gdzie przyjmuje kilku lekarzy neurologów. Jeden z nich powiedział kiedyś, a było to na wizycie w grudniu 2010r. gdy poinformowałam go z wielką radością bo udało mi się zarejestrować na pierwszą wizytę właśnie do profesora cytuję „ja panią rozumię, jest pani młoda więc chce być pani pod najlepszą opieką medyczną, my zresztą wszyscy uczymy się od mistrza”. Ja jestem tego samego zdania co dr S. i jestem wdzięczna BOGU, że gdy zachorowałam na tak poważną, a ciągle potrzebującą rozwiązań, odpowiedzi na wiele pytań chorobę jaką jest PARKINSON udało mi się trafić pod tak dobrą, a wręcz doskonałą opiekę medyczną jaką reprezentuje sobą przede wszystkim doskonały CZŁOWIEK LEKARZ PROFESOR DOKTOR SŁAWEK.

• 1

To sa kpiny, ten facet albo się nie zna na tym co robi, albo tego nie lubi Całkowita porażka z leczeniem mojego syna z padczką. Nie ma mozliwosci ustalenia terminu kolejnej wizyty, albo go wówczas nie ma, albo ma mało czasu. Terminy na 6 tygodni z brakiemj mozliwosci skonsultowania czegokolwiek. Moze i profesor, ale do lekarza to mu daleko. Całkowicie odradzam

• 2

Z zasady ma mało czasu. Z zasady się spieszy. Z zasady jest albo przed wyjazdem, lub tuz po nim. Z zasady jest przepracowany. Z zasady interesują go nieliczne schorzenia neurologiczne np parkinson.Mojej mamie - moze tez z zasady- nie pomógł.Sam tytuł nie wystarcza na wszystko, do tego zawodu trzeba mieć zdolności, a z tym raczej krucho. Maria

• 5

Mogę ze spokojem powiedzieć, że uratował życie mojej mamie. Jako jedyny lekarz dobrze zdiagnozował chorobę i od razu podjął odpowiednie kroki. Będziemy mu za to wszystko wdzięczne do końca życia. Jest zdecydowanie lekarzem z powołania. Liczy się dla niego wyłącznie zdrowie i życie pacjenta. Poza swoimi kompetencjami potrafi też wspaniale podtrzymać człowieka na duchu. POLECAM!!!

• 5

prof. Jarosław Sławek należy do tej nielicznej już dziś grupy lekarzy, u których zawsze liczy się dobro pacjęta. Zawsze poświęca choremu tyle czasu ile tego wymaga pacjent i jego choroba, nie potrzy na zegaerk, nie wylicza czasu, rozmawia, pyta, szuka rozwiązania w sytuacjach wydawać by się mogło niemożliwych i takie rozwiązania znajduje. Nie zbywa pacjenta, zawsze życzliwy, ciepły i pełen optymizmu. Widać, że Pan prof. Jarosaw Sławek czerpał z bardzo dobrych wzorców w swojej medycznej edukacji, a tacy lekarze o takich cechach to medycy dzisiaj nieliczni. Najleprzy neurolog w Polsce północnej, specjalista w leczeniu choroby Parkinsona - SUPER DOKTOR. Polecam, choć czekać na wizytę trzeba dość długo, to warto. Wieloletnia pacjentka.

• 1

ten Pan absolutnie nie potrafi rozmawiać z pacjentem. Bardzo w niego wierzyłam na początku. Niestety mocno mnie zawiodł.Jako prof dąży do zdobycia wiedzy ale co z niego za lekarz? lekarz daję wiarę, nadzieję a naukowiec ma tylko tytuł.

• 2

Trudno o rezultaty, jak lekarz ma mało czasu zarówno na rozmowę , jak i na badanie. Zapisywanie leków to zbyt mało aby mieć rezultaty. ja się zawiodłam.

• 5

Leczenie u pana Profesora wyleczyło wieloletnie bóle głowy wcześniej niewiadomego pochodzenia pomimo kompleksowych badań szpitalnych. Czuję niesamowitą ulgę- bóle potrafiły trwać po kilka dni. Lekarz sympatyczny, rozmawia z pacjentem, znajduje czas aby go wysłuchać. Atmosfera miła i przede wszystkim rezultat! Będę prof Sławkowi zawsze wdzięczna.

• 1

Lekarz chamski po złym dobraniu leków nie chciał pacjenta przyjąć, zasłaniając się nadmiarem obowiązków NIE POLECAM. Tytuły to nie wszystko.

• 5

Uważam ,że Pan prof. Jarosław Sławek to doskonały specjalista.Moja mama ma kręcz karku od 15 lat ,strasznie jej to utrudniało życie.Wielu ,,specjalistów'' ostrzykiwało ją botuliną i żadnych rezultatów a po pierwszym ostrzyknięciu u prof jest znaczna poprawa.Pan prof. to człowiek kompetentny,uprzejmy,poświęca pacjentowi tyle czasu ile jest to konieczne.Należy jedynie żałować ,że tak niewielu jest w Polsce takich wspaniałych ludzi i jednocześnie wybitnych specjalistów.Dlatego na wizytę do pana prof. czeka się bardzo długo.

• 5

Wspaniały lekarz i cudowny człowiek!!!

• 5

DrJaroslaw Slawek jest wielkim czlowiekiem wyleczyl moja bratanice bardzo dziekuje zycze mu zdrowia ,takich lekarzy jak on brakuje w naszym kraju jeszcze raz bardzo bardzo dziekuje.

• 5

lekarz z powołania.W dzisiejszych czasach nie ma juz takich lekarzy.Dla niego naprawde liczy sie pacjent jako człowiek i własnie tak po ludzku podchodzi do kazdego.jedyny który uleczył mi meza.po prostu Aniol

• 4

zawsze bardzo dużo przyjmuje pacjentów,nikogo nie odeśle bez konsultacji

• 5

OBY TYLKO TACY WSPANIALI LUDZIE NAS LECZYLI. WIELKA OSOBOWOŚĆ.

• 5

Byłam u dr Sławka trzykrotnie. To niezwykle skromny,uczciwy człowiek i kompetentny lekarz. Stwarza przychylną atmosferę w gabinecie,wzbudza zaufanie.Pacjent czuje się komfortowo,jest wysłuchany do końca .Za każdym razem wychodzę z gabinetu zdrowsza i pewna ,ze trafiłam do właściwego lekarza.

TO WIELKI CZŁOWIEK- PRZEZ TO, KIM JEST I PRZEZ TO ŻE DAJE SIEBIE INNYM

• 5

Byłem u P.Prof.w styczniu 2010 r. ze zdiagnozowaną chorobą Parkinsona (PD). Gdyby skala wyrażenia opinii mogłaby być 10 stopniowa, to taką też ocenę dla P. Profesora bym postawił. Właściwie to chyba i nie ma takiej skali, która by mogła w pełni wyrazić to wszystko co czuję. Gdyby było więcej takich lekarzy, to pacjenci nawet z najgorszymi schorzeniami, po wizycie u takiego specjalisty jak P. Prof. Sławek byliby podbudowani psychicznie i zdecydowanie spokojniej przeżywali swoje choroby. Chris-Olsztyn

• 5

Serdecznie polecam uratowal moje zdrowie

Powiem tak, ProfesorJarosław Sławek jest zajebistym lekarzem. Polecam

• 5

Profesor Sławek jest wysokiej klasy specjalistą. Leczymy u niego naszą czteroletnią córeczkę z dziecięcym porażeniem mózgowym. Jest bardzo inteligentny,czułu dla dziecka i bardzo wyrozumiały.

• 5

Doskonały lekarz i wspaniały człowek. Chodze do doktora razem z moim tatą chorym na Parkinsona. Wiem,że tata jest pod najlepszą opieką:) Dziękuję Panie doktorze.

• 5

JESTEM MAMĄ SZCZEŚCIO LETNIE DZIEWCYNKI MARCELINKI DZIEKI DOKTOROWI JAROSŁAWOWI SŁAWKOWI ODZYSKALIŚMY NADZIEJE W ŻYCIE I W TO ŻE JESCZE W NASZYM KRAJU ISTNIEJĄ LEKARZE Z POWOŁANIA A ON NAPEWNO JEST TAKIM LEKARZEM. CORECZKA JAKO NIEMOWLAK MIALA PRZEPROWADZONA TREPANACJE CZACZKI LEKARZE STWIERDZILI ZE CORKA NIE BDZIE CHODZILA PO KILKU DNIACH DZIECKO ZACZELO WALCZYC O SWOJE CIALO I UDALO SIE CORECZKA CHODZI I ROZWIJA SIE JAK PRAWIDLOWY SZCZESCIOLATEK JEDYNIE CO MA TO LEKKI NIEDOWŁAD PRAWEJ RACZKI. NALEZALAM PRZEZ WIELE LATY DO JEDNEGO NEUROLOGA KTORY NAS USWIADAMIAL ZE TYLKO WELOLETNIA REHABILITACJA POMOZE ALE NIE W 100 PROCENTACH. POL ROKU TEMU DOWIEDZIELISMY SIE O DOKTORZE SLAWKU I ZACZELISMY CORECZKE LECZYC U NIEGO DZIEKI ZASTRZYKOM Z BOTOLINY RACZKA ROZLUZNILA SIE "NA MAKSA" CORKA ZACZELA MALOWAC TA RACZKA A ROWIESNICY I INNI LUDZIE NAWET NIE WIDZA ZE NASZA KOCHANA MIALA JAKIEKOLWIEK PROBLEMY Z DLONA. DZIEKUJE DOKTORZE P.S CORKA UWIELBIA TEGO LEKARZA JAK GO WIDZI TO CIESZY SIE JAKBY NALERZAL DO NASZEJ RODZINY JAK KOCHANEGO WUJKA TO JEST WSPANIALE, BO W POROWNANIU DO LEKARZA WCZESNIEJSZEGO TO TOTALNA ZMIANA PRZY TAMTYM PLAKALA I ZASTANAWIALA SIE PO CO DO NIEGO CHODZIMY SKORO ON TYLKO PARZY I NIC NIE ROBI. A DOKTOR SLAWEK ZE PRACUJE Z RODZICAMI TO NAJBARDZIEJ ZALEZY JEMU NA PACJECIE CZYLI NASZEJ MALENKIEJ I JEJ WYPYTUJE SIE JAK SIE CZUJE CZY WIDZI JAKIES ZMIANY POLECAM CHOC SA DLUGIE KOLEJI DO TEGO LEKARZA SWIATCZY O TYM ZE CZLOWIEK JEST BARDZO KOMPETENTYM LEKARZEM ANNA

• 5

Polecam szczerze Naprawde to jest doktor z powołania

• 5

Moja podopieczana choruje na Ataksje Friedreicha (choroba genetyczna), ale genetycy w Gdansku nie umieli nam pomoc, skierowali nas do dr Jarosława Sławka, tłumacza nam, że jest jedyną osobą na pomorzu, która ewentualnie może nam pomóc. Sprobowalem zapisać pacjentke (osoba niepełnosprawna)poprzez rejestracje telefonicza, z mizernym skutkiem, terminy do wakacji juz wyczerpane, wiec napisalem e-maila do dr, przedstawiajac problem, zalaczalym niezbedne dokumenty medyczne...i czekalem na odpowiedz zwrotną, którą otrzymałem juz po 2-3 godzinach. Pan dr zaprosil nas za 3 tygodnie, bylismy wlasnie wczoraj (12.02.2009) w Gdansku, na al.Jana Pawla II 50, w szpitalu na Zaspie. Szanowni Panstwo, mało jest lekarzy, którzy są lekarzami z powolania, którzy chcą bezinteresownie pomagać pacjentom, ale juz wiem ze wlasnie dr Jarosław Sławek jest jednym z nich, dzieki dr wielu ludzi wierzy, że można przezwycieżyc chorobę,lub choćby ją spowolnic o parę lat,a wiara czyni cuda... jezeli ktos chce sie leczyc to wlasnie u dr Jarosława Sławka!!! bardzo dziekujemy i pozdrawiamy Panie doktorze szczerze oddani Marek Boniuszko & Angelika Patrycja Bocheńska

Gdzie przyjmuję

Pon21.07Wt22.07Śr23.07Czw24.07Pt25.07So26.07Nd27.07
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat