prof. dr hab. n. med. Jarosław Sławekprof. dr hab. n. med. Jarosław Sławek - zdjęcie profilowe

prof. dr hab. n. med. Jarosław Sławek

Neurolog

Prof. dr hab. n. med. Jarosław Sławek, Kierownik Oddziału Neurologicznego i
Udarowego Szpitala w. Wojciecha w Gdańsku oraz profesor na ...

Prof. dr hab. n. med. Jarosław Sławek, Kierownik Oddziału Neurologicznego i
Udarowego Szpitala w. Wojciecha w Gdańsku oraz profesor na Gdańskim
Uniwersytecie Medycznym. Specjalista neurolog, staż pracy – 30 lat.
Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu schorzeń z zakresu neurologii ze
szczególnym uwzględnieniem takich chorób jak choroba Parkinsona i inne
parkinsonizmy, dystonie, pląsawice (choroba Huntingtona i inne), mioklonie,
tiki, drżenie, a także inne choroby neurozwyrodnieniowe ...

Dzień dobry. Mógłby ktoś podać mi kontakt do umówienia się na prywatną wizytę do prof. Jarosława Sławka? Z góry bardzo dziękuję ! PILNE ! Kontakt do mnie: edzionnn@gmail.com

Kontakt do mnie: edzionnn@gmail.com

Wspaniały lekarz,bardzo mi pomógł a właściwie nadal pomaga. Bardzo dziękuję pani doktor Krystynie Mik bo to ona mnie do niego skierowała. Niewiem jak by wyglądało moje życie gdyby nie oni.

Witam chcialbym umowic sie do profesora na wizyte prywatna czy ktos z panstwa moglby mi udzielic informacji odnisnie numeru kontaktowego ktory jest naprawde aktualny?? I w jakich dniach i godzinach najlepiej dzwonic zeby umowic sie na wizyte. Z gory bardzo dziekuje. mszamot@wp.pl

Czy dr Sławek zajmuje się leczeniem miasteni? I jak długo trzeba czekać na wizytę po raz pierwszy? Nie jestem z tego województwa a szukam specjalisty w tym kierunku...

Witam, czy ktoś posiada namiary żeby umówić się na wizytę prywatną do profesora? Nr któryposiadam nie odpowiada. Będę wdzięczna szwarcdorota@wp.pl

Dzień dobry, chciałbym przyjechać do doktora Sławka prywatnie. Czy ktoś mi może powiedzieć, czy trzeba tam najpierw zadzwonić (zamówić kolejkę), czy można przyjechać w dzień wizyty. Czy muszę być już rano (bo doktor przyjmuje podobno od 15.)? Jak duża jest zazwyczaj kolejka. Jestem z województwa lubuskiego. Byłbym wdzięczny za jakieś informacje. Silwonczyk@wp.pl

Witam chciałam podać tylko nr tel dla osób które potrzebują ustalić wizytę u dr Sławka mam ten nr z rejestracji z kliniki gdyż moja mama była tam wczoraj na wizycie 58 772 3950 chociaż tak mogę pomóc :)

Panie profesorze, jest Pan wspaniałym lekarzem:z wielką wiedzą, cierpliwośćią i łagodnośćią. Widzę często Pana zmęczenie na twarzy i.. usmiech! Zastanawiam się jak Pan funkcjonuje z takim obciązeniem fizycznym i psychicznym pracą? Cud! E. Kubacka, córka chorej na Parkinsona.

E. Kubacka, córka chorej na Parkinsona.

Bardzo polecam Pana Profesora! Niezwykle uprzejmy i kompetentny. W trakcie wizyty dokładnie wyjaśnił mojej Mamie (63 lata, choroba Parkinsona), na jakim etapie choroby aktualnie się znajduje. Wyjaśnił przyczynę gorszego samopoczucia i zmienił leki. To lekarz życzliwy i empatyczny. Dowiedziałyśmy się, jak będzie wyglądało dalsze leczenie, zapoznałyśmy się też z możliwościami poprawy stanu zdrowia. Polecam każdemu, kto szuka dobrego neurologa. Koszt pierwszej wizyty wyniósł 200 zł, a Pan Doktor poinformował, że kolejne kosztują 150 zł, także cennik uważam za "normalny". Życzę zdrowia wszystkim, którzy korzystają z porad neurologa. Pozdrawiam

Mam na imię Jola.Od dwóch miesięcy próbuję dodzwonic się na telefon komórkowy profesora w celu umówienia wizyty.Bez skutku.Mam męża chorego na chorobę Parkinsona i zależy mi na konsultacji profesora.Czy ktoś mi może pomóc jak skontaktowac się z profesorem.Mój numer telefonu: 663 723 199