prof. dr hab. n. med. Jarosław Sławek

Neurolog

szwarcdorota

07.10.2016

Witam, czy ktoś posiada namiary żeby umówić się na wizytę prywatną do profesora? Nr któryposiadam nie odpowiada. Będę wdzięczna szwarcdorota@wp.pl

Bartek

15.08.2016

Dzień dobry, chciałbym przyjechać do doktora Sławka prywatnie. Czy ktoś mi może powiedzieć, czy trzeba tam najpierw zadzwonić (zamówić kolejkę), czy można przyjechać w dzień wizyty. Czy muszę być już rano (bo doktor przyjmuje podobno od 15.)? Jak duża jest zazwyczaj kolejka. Jestem z województwa lubuskiego. Byłbym wdzięczny za jakieś informacje. Silwonczyk@wp.pl

Ania

09.04.2015

Witam chciałam podać tylko nr tel dla osób które potrzebują ustalić wizytę u dr Sławka mam ten nr z rejestracji z kliniki gdyż moja mama była tam wczoraj na wizycie 58 772 3950 chociaż tak mogę pomóc :)

Elżbieta

13.01.2015

Panie profesorze, jest Pan wspaniałym lekarzem:z wielką wiedzą, cierpliwośćią i łagodnośćią. Widzę często Pana zmęczenie na twarzy i.. usmiech! Zastanawiam się jak Pan funkcjonuje z takim obciązeniem fizycznym i psychicznym pracą? Cud! E. Kubacka, córka chorej na Parkinsona.

E. Kubacka, córka chorej na Parkinsona.

Anonim

20.02.2014

Bardzo polecam Pana Profesora! Niezwykle uprzejmy i kompetentny. W trakcie wizyty dokładnie wyjaśnił mojej Mamie (63 lata, choroba Parkinsona), na jakim etapie choroby aktualnie się znajduje. Wyjaśnił przyczynę gorszego samopoczucia i zmienił leki. To lekarz życzliwy i empatyczny. Dowiedziałyśmy się, jak będzie wyglądało dalsze leczenie, zapoznałyśmy się też z możliwościami poprawy stanu zdrowia. Polecam każdemu, kto szuka dobrego neurologa. Koszt pierwszej wizyty wyniósł 200 zł, a Pan Doktor poinformował, że kolejne kosztują 150 zł, także cennik uważam za "normalny". Życzę zdrowia wszystkim, którzy korzystają z porad neurologa. Pozdrawiam

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Neurolog Gdańsk"?

Szczecińska 32

Syta