lekarz Jarosław Sokołowski

Alergolog, Pulmonolog

Opinii11

Ania

21.11.2015

Bardzo dobry lekarz naprawdę polecam. Ja chodzę na kasę chorych jest bardzo pomocny uprzejmy i wszystkieb badania też mi robi na kasę chorych na spirometrie czekałam 6 dni. Oby więcej takich lekarzy z powołaniem.Serdecznie Pozdrawiam.

14.03.2012

Wspaniały człowiek i lekarz W swojej specjalizacji najlepszy w regionie, bardzo uprzejmy.

Wspaniały człowiek i lekarz
W swojej specjalizacji najlepszy w regionie, bardzo uprzejmy.

13.12.2011

Świetny lekarz? Może jest On świetny ale tylko w przypadku kiedy idzie się do niego na wizytę prywatną. W moim przypadku kiedy odwiedzam Go w ramach NFZ bezczelnie co chwilę wspomina, że czego ja oczekuję przychodząc do niego na kasę chorych, mówi że inni pacjenci którzy przychodzą prywatnie (100zl) mają badania dużo szybciej. Bezczelny wyzyskiwacz. Nie chce wogóle ze mna rozmawiać. Badanie spirometrii wysiłkowej także proponuje prywatne. Co miesiąc płacę ponad 900zl tego cholernego ZUSU. Na co idzie ta kasa? czy to nie jest opłacenie lekarzy? Brzydze się tymi pedałami. Każdy z nich tylko patrzy żeby wyciągnąć od człowieka pieniądze.

14.08.2011

najlepszy lekazy jakiego znam w takiej dziedzinie medycyny pomógł mi mojemu bratu

11.07.2011

wzbudza zaufanie,jest kompetentny a przede wszystkim względnie uprzejmy i wyjaśnia daną chorobę można porozmawiać nie będąc zastraszonym.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Alergolog Włocławek"?

Pulmonologia
Wieniecka