lekarz Jarosław Sokołowski

Pulmonolog, Alergolog

Bardzo nieuprzejmy. Pierwsze pytanie jakie mi zadał to czy wizyta na NFZ czy prywatna. Niechętnie wysłuchał, o ewentualnej mojej alergii kazał poczytać w Internecie! Po wymuszeniu skierowania na testy alergiczne powiedział, żebym więcej do niego nie przychodziła! Może być spokojny, nigdy nie przyjdę i nie polecę nikomu. Szkoda czasu!

Miły i uprzejmy? Może i tak ale tylko prywatnie. Na NFZ bardzo nie uprzejmy. Nie pozwala dojść do głosu pacjentowi, nawet po pytaniu co dolega nie zdążyłam o wszystkim powiedzieć a on już przerwał i zadał inne pytanie. Nie polecam, wizyta zajęła dosłownie 5 minut i zostałam wyproszona.

Lekarz który lubi dużo mówić, albo za dużo, dlatego odradzam osobom wrażliwym. Straszy że podczas zwykłych badań alergologicznych jest wielkie prawdopodobieństwo, że pacjenta zabierze karetka na sygnale, podłączą pod respirator itd. Nie polecam.

Naprawdę prawdziwy lekarz z powołaniem! Bardzo uprzejmy,wszytko wytłumaczy,doradzi.Teraz tacy lekarze są na wyginięciu:)

Bardzo dobry lekarz naprawdę polecam. Ja chodzę na kasę chorych jest bardzo pomocny uprzejmy i wszystkieb badania też mi robi na kasę chorych na spirometrie czekałam 6 dni. Oby więcej takich lekarzy z powołaniem.Serdecznie Pozdrawiam.

Wspaniały człowiek i lekarz W swojej specjalizacji najlepszy w regionie, bardzo uprzejmy.

Wspaniały człowiek i lekarz
W swojej specjalizacji najlepszy w regionie, bardzo uprzejmy.

Świetny lekarz? Może jest On świetny ale tylko w przypadku kiedy idzie się do niego na wizytę prywatną. W moim przypadku kiedy odwiedzam Go w ramach NFZ bezczelnie co chwilę wspomina, że czego ja oczekuję przychodząc do niego na kasę chorych, mówi że inni pacjenci którzy przychodzą prywatnie (100zl) mają badania dużo szybciej. Bezczelny wyzyskiwacz. Nie chce wogóle ze mna rozmawiać. Badanie spirometrii wysiłkowej także proponuje prywatne. Co miesiąc płacę ponad 900zl tego cholernego ZUSU. Na co idzie ta kasa? czy to nie jest opłacenie lekarzy? Brzydze się tymi pedałami. Każdy z nich tylko patrzy żeby wyciągnąć od człowieka pieniądze.

najlepszy lekazy jakiego znam w takiej dziedzinie medycyny pomógł mi mojemu bratu

wzbudza zaufanie,jest kompetentny a przede wszystkim względnie uprzejmy i wyjaśnia daną chorobę można porozmawiać nie będąc zastraszonym.

to facet ktory jest uprzejmy grzeczny z kultura

to facet ktory jest uprzejmy grzeczny z kultura