dr n. med. Jarosław Szymula

Ginekolog położnik, Endokrynolog

2,7
2,7

Pan nie pyta nawet co dolega, jedynie przepisał leki, których nawet nie wyjaśnił dawkowania i co dokładnie przepisuje. Nie czułam się komfortowo, nie polecam.

Nie czułam się komfortowo, nie polecam.

Nastawiony na kase, bez empatii, zero poczucia bezpieczenstwa. Nigdy wiecej, nie wiem jakim cudem ten czlowiek nie zostal juz dawno zwolniny z pracy.

Jestem zadowolona z wizyt i leczenia u dr J.Szymuli. Zawsze jestem dokładnie przebadana i otrzymuję odpowiedzi i wyjaśnienia na wszelkie pytania i wątpliwości. Pacjentka doktora jestem od wielu lat. Uważam ,że b.krzywdzące są tu negatywne opinie, bo te pacjentki co znam są tak samo zadowolone jak ja. Należy się zastanowić dlaczego piszący negatywne opinie nie maja odwagi się podpisać a występują anonimowo?

LUDZIE NIGDY NIE BYŁAM PACJENTKĄ U TEGO LEKARZA.TEN PORTAL TO BZDURA CZŁOWIEKU JEŚLI MASZ OLEJ W GŁOWIE TO OLEJ TEN PoRTAL.KAŻDY MOŻĘ WYPISYWAĆ BZDURY NA TEMAT KAŻDEGO LEKARZA.JEŻELI CZŁOWIEKU JESTEŚ MĄDRY TO PRZY WYBORZE LEKARZA NIE SUGERUJ SIĘ PSUDOOPINIAMI

Leze u sie u tego lekarza i jestem zmuszona zmienic...przekazuje malo informcji na temat mojej choroby karze czytac w inernecie i dziwi sie jak sie o cos pytam...

Zdecydowanie nie polecam.Mój kontakt z nim pamiętam do dzisiaj jako coś strasznego.Przede wszystkim dlatego że jest niemiły.

Od ponad 3 lat jestem pacjentką dr Szymuli. Uważam, ze jest kompetentnym i konkretnym lekarzem. Jako jeden z niewielu lekarzy wykonuje biopsję endometrium. Dzięki niemu mogłam przygotować się do zabiegu embolizacji mięśniaków, której w Gdańsku co prawda się nie wykonuje, trzeba jechać do Lublina. Polecam tego lekarza

Byłam u tego lekarza 2 razy w zeszłym roku. Do dziś nie mogę sobie darować, że nie złożyłam na niego skargi:( Pan jest arogancki, potraktował mnie protekcjonalnie. Zero komfortu i poczucia bezpieczeństwa. Podczas wizyty sugerował, że mój problem jest wyimaginowany (mimo wyników badań i skierowania od urologa z prośba o konsultacje <przewlekłe zapalenie cewki moczowej>), zasugerował, że powinnam się zgłosić do psychologa lub psychiatry. Potem, bez dokładnych badań stwierdził, że mam PCOS i najprawdopodobniej jestem bezpłodna... Na samo wspomnienie tej wizyty włos mi się na głowie jeży. Żadnej kobiecie tego ...

Na samo wspomnienie tej wizyty włos mi się na głowie jeży. Żadnej kobiecie tego nie życzę.

Bardzo fajny lekarz. Pierwszy lekarz który przeprowadził ze mna dokładny wywiad zdrowotny na pierwszej wizycie. Sympatyczny, uprzejmy. Zawsze słucha i wyjasnia mi wszystko o co go zapytam. Dobrze zdiagnozował moją dolegliwośc, zrobił dokładne USG i przede wszystkim wyleczył :) Polecam

Bardzo dobry lekarz! doskonaly diagnosta i lekarz. czasem ma zmienny humor, jak kazdy czlowiek zreszta i dlatego pewnie czasem kontakt z nim utrudniony. ale nie ma to wplywu na leczenie.