lekarz Jarosław Szyszka

Traumatolog, Ortopeda, USG ortopedyczne

Miałem 5 zaszczykow w kręgosłup i 3 w prawą rękę z komórek macierzystych i Leczyl mnie Pan doktor Szyszka i za to Mu bardzo dziękuję teraz nie mam problemów z kręgosłupem i z prawą rękom poprostu po tych zabiegach nie mam więcej poważnych problemów zdrowotnych.Z takimi problemami to ino do Pana Doktora Szyszki

Pan Doktor leczy mnie od około 6 miesięcy (kolano, kręgosłup) i zawsze wychodzę zadowolona. Uprzejmy i skuteczny lekarz. Polecam Wszystkim

Jestem pacjentką dr Szyszka, 4 miesiące temu operował mój kręgosłup lędźwiowy, usunął 2 przepukliny zabiegiem małoinwazyjnym, po którym na drugi dzień wyszłam do domu z dwiema niewielkimi bliznami na plecach. Dolegliwości ustąpiły, mogę normalnie pracować i żyć. Bardzo mu dziękuję.

Jestem pacjentką dr Szyszka,

Jestem 4 lata po operacji lekarze nie umieli mi pomóc przez 5 miesięcy. Polecono mi doktora Szyszkę i zoperował mi staw kolanowy i rekonstrukcje wiązadeł krzyżowych. Operacja się udała i dzięki niemu mogę teraz normalnie funkcjonować.Jestem mu za to bardzo wdzięczny z całą rodziną.

Operacje korekcyjne palucha koślawego są trudne i obarczone dużym ryzykiem niepowodzeń i nawrotów deformacji i zawsze informuję o tym moich pacjentów a wykonuję ich kilkadziesiąt rocznie z wynikami dobrymi i bardzo dobrymi. W przypadkach dużych deformacji stopy związanych z deformacją kostną połączoną z wiotkością aparatu więzadłowo-torebkowego wyniki zabiegów nie zawsze satysfakcjonują zarówno pacjentów jak i operatora. W przypadku Pani Zofii próby korekcji bardzo zdeformowanej stopy nie dały wyniku satysfakcjonującego również mnie, ale nie wynikało to absolutnie z błędów w technice operacyjnej lecz z niewydolności więzadeł stopy, które nie były w stanie utrzymać skorygowanej osi palucha w prawidłowym ustawieniu. Zawsze staram się pomóc moim pacjentom, ale czasami nie jest to możliwe. Przepraszam.

Niesstety korzystałam z opini innych o doktorze J. Szyszce były znakomite, w moim przypadku doktor skompromitował się dwukrotnie, dwa razy operując i poprawiając po sobie ten sam palec koślawy. Najpierw pan Jarosław Szyszka powiedział że czasem się nie udaje nie wychodzi, drugim razem ocenił: jest trooche lepiej. Niestety, dziś jestem po trzeciej (w tym roku) operacji u innego ortopedy, trzeci raz cierpię. Oczywiści miły jest ale wolałabym żeby był mniej miły a zrobił porządnie a jak robota go przerasta to niech odeśle pacjenta mniejszy blamaż będzie.

Miły Pan , ale mnie nie wyleczył , nie polecam.

Miły Pan , ale mnie nie wyleczył , nie polecam.

Super lekarz. Konkretnie wytłumaczy o co chodzi w chorobie. Po operacji kręgosłpa z powodu wypadniętego dysku czuję sie bardzo dobrze inprzede wszystkim nie boli. Szczerze polecam.

Mialam przyjemnosc zarowno ja osobiscie jak i moja rodzicielka w przychodni w Krapkowicach. Generalnie- szkoda slow. Moja mama ma powazne uszkodzenie stawu biodrowego. " lekarz" nawet nie popatrzyl na zdjecie. Nie bylo mowy o skierowaniu na badania. Osobiscie mialam z nim do czynienia przy uszkodzeniu dysku- wizyta 5min. A odpowiez na pytanie o jakies przeswietlenie to usmieszki i glupie gadanie typu-a po co. Oczywiscie poszlam do innego lekarza, i okazalo sie, ze jednak przeswietlenie bylo koniecze. Moje pytanie w zwiazku z tym- jezeli lekarz nie chce przyjmowac na kase chorych i szkoda mu tych cennych punktow na skierowania pacjentow,to po co tam soedzi? To nie jest ani wolontariat ani mus. Niech sobie otworzy gabinet i z glowy. Co, na skladki mu szkoda?

wspanialy lekarz, naprawde interesuje sie samopoczuciem pacjenta i jego stanem zdrowia. Mialam przeprowadzona endeprotezoplastyke biodra w OCR Korfantow przez doktora Szyszke i jestem wprost szczesliwa - od operacji minelo poltora roku a ja zapominam ze to bioderko jest nie moje. Noga przestala bolec i po prostu tylko zatanczyc - wrocilam do pracy i to dosc ciezkiej i daje rade. Polecam Pana Doktora wszystkim chorym i gdyby wiecej bylo takich lekarzy to swiat bylby piekniejszy. Pani Doktorze bardzo Panu dziekuje za wszystko. Szczesliwa pacjentka.

Szczesliwa pacjentka.