lekarz Jarosław Waldemar Wajda

Neurolog

Pierwszy raz muszę napisać negatywną opinię o lekarzu. Po odebraniu wyniku RM, chciałam porozmawiać z lekarzem na temat dalszego leczenia. Pani w rejestracji wzięła ode mnie opis wyniku i zaniosła do gabinetu lekarza informując, że ktoś się ze mną skontaktuje, bo lekarz przyjmuje od godz. 16.00, jak nie, to mam sama zadzwonić następnego dnia. O godz. 19.10 otrzymałam e-receptę na lek, bez jakiejkolwiek konsultacji, bez rozmowy, czy akurat ten lek jest mi potrzebny. Lek na zawroty głowy i mdłości - natomiast rozpoznanie RM oponiak prawej okolicy ciemieniowej. Fajne potraktowanie pacjenta. ...

O godz. 19.10 otrzymałam e-receptę na lek, bez jakiejkolwiek konsultacji, bez rozmowy, czy akurat ten lek jest mi potrzebny. Lek na zawroty głowy i mdłości - natomiast rozpoznanie RM oponiak prawej okolicy ciemieniowej. Fajne potraktowanie pacjenta. Pacjent nie wie co ma robić dalej, nie wyjaśniono jak to leczyć i czy leczyć. Oczywiście następnego dnia dowiaduję się, że mam się pojawić za rok. I to jeszcze z jakim oburzeniem, że w ogóle śmiem dzwonić, bo dostałam receptę. To chyba jakaś kpina. Wygląda na to że koronawirus, to nawet zmącił dobre wychowanie i kompetentne podejście do chorego. Radzę unikać takiego lekarza.

POLECAM z pełną odpowiedzialnością. Bardzo dobre podejście do pacjenta, rzetelna analiza choroby, nieoceniana pomoc w diagnostyce i dalszym przebiegu leczenia (nawet na telefon)

To drugi lekarz, z którym miałam do czynienia od paru lat,który tak życzliwie i fachowo podszedł do pacjenta na pierwszej wizycie i w dodatku na NFZ.Skrupulatnie zbadał mamę,przeprowadził wywiad,zlecił badania i w ogóle pełen profesjonalizm.Polecam.

Uprzejmość zero, ilość poświęconego czasu (15 sekund), robi idiotę z pacjenta (np. że krwiakiem mózgu powinien zająć się chirurg, mimo że skierowanie (od chirurga) jest do neurologa z prośbą wpisaną w kartę szpitalną o obserwację krwiaka (tj. wykonanie kontrolnego badania tomograficznego głowy po dwóch dniach)

Doktor Wajda jest bardzo dobrym lekarzem, a przede wszystkim człowiekiem. Leżałam dwukrotnie w szpitalu, nikt mi nie pomógł- trafiłam do dok. Wajdy, a on podszedł do mnie tak, jak wszyscy lekarze powinni podchodzić do pacjentów. Zrobił wszystko, co w jego mocy, by mi pomóc. Na prawdę polecam wszystkim tego lekarza, ponieważ jest ludzki- nie oczekuje od swoich pacjentów "podziękowania" i robi wszystko, co w jego mocy, żeby pomóc!!! Bardzo dobry lekarz!!!

Doktor Wajda w swoim gabinecie w 108 Szpitalu Wojskowym jest niczym Aleksander Wielki. Siedzi jak wielmożny Pan na tronie i jedyne co robi to wypisuje recepty. Jeżeli chodzi o rozmowę z pacjentem to ja za każdym razem czuję się zdyskredytowany. Jedyne pytanie z jego strony to "Jak się Pan czuje?" I to jest rzecze pytanie fachowca o odczuwalny stan pacjenta? To są kpiny, nic więcej. Wizyty przez NFZ stanowczo odradzam. Prywatnie nie byłem, więc nie oceniam.

NIESAMOWICIE KOMPETENTNY,ŚWIETNY LEKARZ,SAME PLUSY.POLECAM.

NIESAMOWICIE KOMPETENTNY,ŚWIETNY LEKARZ,SAME PLUSY.POLECAM.

mi bardzo pomógł byłam z wizytą 4 razy narazie czuję sie możliwie

mi bardzo pomógł byłam z wizytą 4 razy narazie czuję sie możliwie

masakra, zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Nie dość że grogi to jeszcze zły fachowiec.

Specjalista przez duże S. Uprzejmy, opanowany i kompetentny. Wzbudza zaufanie i spokój. Rzeczowo tłumaczy.Naprawde polecam Pana Doktora-mi dał wiarę w siebie i przywrócil równowagę-po pierwszej wizycie już się lepiej czułam-ręce które leczą!