dr n. med. Jarosław Wierzbicki

Gastroenterolog, Chirurg ogólny

Byłam u Pana doktora nie mając wyniku histopatologicznego stwierdził że to nowotwor zamiast pacjentowi zasugerować spokojne czekanie na wynik wręcz na odwrót sugerował już w jaki sposób ma sobie ulżyć w cierpieniu masakra straszne zachowanie

Byłam u doktora pierwszy i ostatni raz, pan doktor jest niedokładny przekazał mi informację na temat (dałam doktorowi trzy wyniki) jednego schorzenia mówiąc że to początek drogi a drugiego nawet nie zauważył dopiero jak spytałam co z drugim schorzeniem przypisał lekarstwa. Przekazał że do kontroli nie muszę przychodzić tylko po skończonym leczeniu zrobić sama wynik bez skierowania. Jestem bardzo niezadowolona.

Pierwszy raz byłam z wizytą u lekarza tej specjalizacji i oceniam ją wysoko. Osoba kompetentna i wykonująca swój zawód z pasją. Szanuję i podziwiam takich lekarzy. Czas poświęcony pacjentowi jest zupełnie wystarczający. Trafiłam do doktora z polecenia jego stałego pacjenta i nie żałuję. Osoba uprzejma i kulturalna.

Kompetentny, patrzy na organizm jako całość, dokładnie i cierpliwie tłumaczy zarówno chorobę jak i sposób leczenia. Nie spieszy się w czasie wizyty. Jest bardzo uprzejmy i słowny. Godny polecenia.

Świetny specjalista, miły i cierpliwy człowiek. Traktuje pacjenta jak człowieka, a nie zło konieczne.

Byłam u niego trzy razy, ta jedna wizyta była zupełnie niepotrzebna, był nieuprzejmy i niesłowny, mówił, że oddzwoni i nie zrobił tego.Jestem bardzo niezadowolona, mam nadzieję że nie wszyscy są tacy