dr Jarosław Wiktor

Jestem pod olbrzymim wrażeniem Pana doktora, wiedza i kompetencje na najwyższym poziomie. Pan Doktor prowadził moje dwie ciąże od samego początku. Na każdej z wizyt uzyskiwałam odpowiedzi na wszelkie pytania oraz wątpliwości . Pan Doktor w pełni poświęcał swój czas będąc przy tym uprzejmym oraz konkretnym. Ciąże prowadzone były profesjonalnie oraz z zaangażowaniem co naprawdę dawało poczucie bezpieczeństwa. Bardzo dziękujemy za opiekę i bez wahania polecamy.

Zupełnie nie rozumiem zachwytu nad Panem Wiktorem.Oczywiście jest miły na tyle ile miły może być za 100 zł za wizytę. Przez te 9 miesięcy wizyt u niego może dwukrotnie spytał się jak się czuję. Czasami miałam wrażenie, że im szybciej wyjdę z gabinetu tym lepiej. Rekord to wizyta -9 miesiąc-10 minut. Pacjentek ma bardzo dużo przez co nie pamięta co mówił, musiałam przypominać -mowa tu o okolicach 7-8 miesiąca ciąży. A porodem niby trochę się interesował ale tak nie do końca, dziecko urodzone w kiepskim stanie, potem też brak zainteresowania. Wizyty umawiane nawet na 20:00-stą. Oczywiści, że najgorszy nie jest ale uważam, że warto poszukać innego lekarza, który jest bardziej komunikatywny, zainteresowany pacjentką i co najważniejsze stanem dziecka. Ogólnie kiepskie wrażenie końcowe na mnie zrobił, więcej nie skorzystam z jego usług.

Prowadził moja ciąże, która na szcęście przeszła bez powikłań. Niestety jako za bardzo dobrego fachowca go nie uważam. Bardzo brany na kasę,nawet jak byłam w szpitalu na wizycie gdzie miał dyżur skasował mnie za wizytę. Po porodzie ani razu mnie nie odwiedził, nie zainteresował się moim stanem zdrowia a dlatego że nie otrzymał dodatkowego wynagrodzenia z mojej strony. Nie polecam tego lekarza są inny zdecydowanie lepsi np. dr Sypniewski z Radomska super specjalista i przemiły wrażliwy człowiek.Kiedy w pierwszej ciąży poroniłam on jakojedyny lekarz ze szpitala w Radomsku okazał mi serce i współczucie.Tego lekarza mogę z czystym sumieniem polecić bo jest pod każdym względem OK.

Gorąco polecam....prowadzi moją ciąże i jestem bardzo zadowolona :)

Gorąco polecam....prowadzi moją ciąże i jestem bardzo zadowolona :)

Uważam, że Dr Wiktor jest lekarzem, któremu w pełni można zaufać. Do szpitala kieruje wtedy, gdy jest to potrzebne. Jest sympatycznym człowiekiem z poczuciem humoru.

chodziłam cała ciaze prywatnie było wporzadku mily, odbierał telefony...a gdy zaczoł sie porod nie odebral. Mam zle wspomnienia z parkitka spaprali mi cesarke. Słabe zainteresowanie stanem zdrowia pacjentki nie polecam a juz napewno nie PARKITKA

Prowadził moje dwie ciążę i wszystko było ok. Zawsze odbiera telefony, jak poprosiłam, żeby odebrał mi wyniki nie było problemu. Jeśli chodzi o mnie to gorąco polecam!!!

Nie polecam tego lekarza prowadził moją jedna ciążę i tyko dlatego do niego chodziłam poniewż nie było innego lekarza w okolicy.

jak ciąża idzie dobrze to jest super ale przy problemach to się wysypuje

jak ciąża idzie dobrze to jest super ale przy problemach to się wysypuje

Upatrzyłam sobie dr.Wiktora w szpitalu gdy leżałam trzy miesiące na patologi na Parkitce gdyż mój prowadzący lek.był z Tysiąclecia a Patologia Ciąży jest tylko na Parkitce Bardzo go lubię za luz ale ostatnio mnie zbywa bo się upieram że "coś mi jest"i miałam racje jak się okazało cytologia trójka(pan dr. osobiście telefonicznie mnie informuje o wynikach) Już jestem po zabiegu Z tym nie było problemu czas się znalazł tuż przed urlopem doktora. Potem badanie mikrobiologiczne też złe, zrobione bo uparcie przystawałam za swoim Sama nie wiem chyba poszukam kogoś innego.Ale wiecie jak się do kogoś chodzi przez siedm lat to się czuje pewnie I co teraz?