dr Jarosław Załuski

Alergolog

2,6
2,6

Polecam, inni lekarze nie rozpoznali choroby, a dr. Załuski dokładnie zbadał, zrobił USG i badania laboratoryjne. Jestem już po operacji i wszystko dobrze się skończyło. Tacy właśnie powinni być lekarze, którzy kompleksowo zbadają i całościowo podchodzą do problemu.

Ocena jest sumą doświadczeń z dwóch wizyt u tego pana. Ciężko mi go nazwać lekarzem, bo to co zaprezentował podczas wizyt to żenada. Podczas pierwszej wizyty z dzieckiem z rozpoznanym później przez innego lekarza zapaleniem oskrzeli. Ten pan był przekonany że to powikłania pogrypowe. Nie docierało do tego pajaca, że dziecko nie miało żadnej grypy. Do idioty to nie docierało, więc kazałam zrobić zrobić badanie na obecność wirusa bo chciał już szprycować dziecko antybiotykami i sterydami. Wynik badania negatywny czyli wirusa grypy nie było. Zamknął gębę. Recepty to oczywiście górna półka nakładających się działaniem leków. Spory zysk musi mieć z tego.
Kolejne spotkanie, dziecko przeziębione z kaszlem, po zimowym śnieżnym przemoczeniu. Z racji kilku ukończonych kursów alergologicznych (pewnie na Majorce za kasę producentów leków) oczywiste było dla niego że to alergia i że dziecko bankowo jest uczulone i że ma przerost migdałków. Ten idiota, bo inaczej nie potrafię już go nazwać dopiero zamknął gębę z durnymi teoriami kiedy dowiedział się, że dziecko dwa miesiące wcześniej miało podcinane wszystkie migdały w Centrum Patologii Słuchu w Kajetanach. Z racji miesiąca lutego, zapytałam na co teraz może być uczulone dziecko :))))). No oczywiście dziecko może być uczulone na wszystko i on bardzo mocno zaleca zrobienie testów u niego prywatnie, bo to ważne a na państwowe badania długo się czeka.
Poza tym podczas całej wizyty facet zachowuje się arogancko, chamsko. Nie udziela odpowiedzi na pytania, ma pacjenta za nic. Nawet doszło do tego, że się z kretynem kłóciłam, czy mój dziecko chrapie czy nie. Twierdził, że moje dziecko na pewno chrapie... Bez komentarza.
Opisałam tu moje wrażenia z tylko dwóch wizyt u niego. Pomijam opinie znajomych, którzy również byli zmuszeni do wizyty u tego weterynarza (przepraszam wszystkich weterynarzy za porównanie).

Zdecydowanie nie polecam tego pseudo doktorka, szczerze minął się z powołaniem, zrobił badania na alergie mojej 3l. córce gdyż ciągle miała katar straszny kaszelek, gorączkę brała antybiotyki które nie pomagały., Załuski po przeprowadzeniu badań na alergie stwierdził, że moja córka 5/5 uczulona jest na babkę lekarską, 4/4 na trawy i na chwasty przepisał wziewne sterydy, antybiotyki., dr gadżet okazał się zwykłym nieukiem, bez wiedzy. Badania w Łódzkim szpitalu bo tam trzeba było uciekać się po ratunek dla dziecka, okazało się że córka przechodziła chorobę krztuśca, a alergii nie ma na trawy, chwasty i babkę tylko na krowie mleko w stopniu 1/1 Drodzy rodzice nie traćcie czasu na takiego pseudo doktora, zdrowie dziecka jest najważniejsze. Gdyby Załuski okazał się dobrym lekarzem dziś moje dziecko nie miało by takich zmian na oskrzelach i astmy oskrzelowej.

Stosuje u dziecka z banalną infekcją leki jak na ciężką sepsę

Stosuje u dziecka z banalną infekcją leki jak na ciężką sepsę

jet to lekarz ktory uratowal moim dzieciom zycie'jedno mialo anemie drugie pneumokoki dzienkuje mu bardzo '''gdyby nie on to niewiem co by bylo inni lekarze zle zdiagnozowali chorobe az wkoncu trafilam na pana doktora brakuje mi go bo wyjechalam a tu niema takich lekarzy jak on

człowiek dl którego liczy się tylko kasa, prywatnie wypisuje tysiąc recept, robi mnóstwo niepotrzebnych badań. leczyłam się na nogę a miałam robione usg jamy brzusznej. zboczony typ, na wizycie na którą mnie zapisał o 24:00 opowiadał o tirówkach które stoją przy drodze. po za tym przyjmuje 30 min prywatnie- w tym 20 min. spędza w internecie szukając kaloszy na allegro bądź sprawdzając na wp.pl co się w świecie dzieje. państwowo przyjmuje 1 min. nie bada pacjenta. jest niemiły i nie uprzejmy. stary dziad. nie polecam

Zawsze wie wszystko najlepiej. pieczątka bardzo bogata. wywyższa sie jest arogancki zdarza mu się używać wulgaryzmów w stosunku do starszych ludzi uwazając to za zabawne. traktuje ludzi z góry.wykonuje mase badań samodzielnie a tym samym za dodatkową opłatą. leki z gornej półki.

sami zobaczcie, zawsze potrafi kogos skrytykowac, bo on sam jest najlepszy i wybral najlepszy zawod swiata