lek. stom. Jarosław Żochowski

Leśnickie Centrum Stomatologiczne

Leśnickie Centrum Stomatologiczne
Bezbolesne i bezstresowe leczenie to obietnica, którą prywatna przychodnia składa swoim pacjentom, dokładając wszelkich starań, by się z niej wywiązać. Stąd wykwalifikowani lekarze stomatolodzy, którzy biorą udział w licznych wykładach, szkoleniach i konferencjach, korzystają wyłącznie z nowoczesnej aparatury medycznej i diagnostycznej oraz wysokiej klasy materiałów. W oczekiwaniu na zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, profilaktycznej, estetycznej...

Nareszcie trafiłam do lekarza, który zaproponował mi dobre rozwiązanie aby moje zęby mogły dobrze rozdrabniać pokarmy. Kompleksowo wyleczono mi zęby i uzupełniono braki. Mogę też swobodnie rozmawiać nie zasłaniając ust. Zmęczyło mnie tylko oczekiwanie na efekt końcowy-8 miesięcy. Ale rezultat wynagrodził wszystko. Polecam

Moje doświadczenie z doktorem to wyrywanie ósemki. Jak każdy wie nie jest to przyjemna sprawa i nasłuchałem się sporo opinii to tym zabiegu. W moim przypadku wszystko przebiegło bardzo szybko, dla mnie było to raptem kilka chwil i musiałem się zbierać z fotela. Nie spuchłem też za mocno a dziura po zębie goiła się bezproblemowo. Cóż mogę więcej dodać, szybko, bez komplikacji...tak jak to powinno wyglądać.

WIEDZA,DOŚWIADCZENIE,PROFESJONALIZM- tak oceniam tego lekarza. nic nie boli, znieczulenie bez dopłaty, a wcześniej płaciłem (też prywatnie) 50 zł dodatkowo. LECZY I POKAZUJE EFEKTY. jak kanały wypełnione. ARTYSTA PLASTYK. estetyka zębów dostawionych bez wiedzy, że są inne nie widać. ATMOSFERA W GABINECIE SUPER. wszystko wytłumaczone, żart też mile widziany. CENOWO PRZYZWOICIE, I MNIE SIĘ WYDAJE, ŻE TANIO. w porównaniu do poprzednich usług, bardzo tanio. PIOTR

wczesniej miałem za sobą dwie nieudane próby leczenia implantologicznego. Potem trafiłem do Lesnicy pod Wrocławiem i okazało się że wcale nie jestem aż tak trudnym pacjentem. Potrzebowałem jedynie Spe-cja-li-sty. Dlatego polecam właśnie tego lekarza.

Jak implanty to tylko w Leśnickim Centrum. Tak porządnie to jeszcze nie byłam obsłużona.Wszystko zaplanowane w konkretny sposób,wytłumaczone, zabiegi sprawne i bez bólu. Jestem bardzo zadowolona.Pozdrawiam

Podobno są na świecie trudne przypadki , ja na pewno nim jestem. Wysoki, czarujący , mówią prawdziwy facet, a na zapach dentystycznego gabinetu mam pot na czole i miękkie nogi. Po pierwszych dwóch wizytach u doktora Żochowskiego jest już lepiej. Niewielki dziurki, ale w takich bardzo widocznych miejscach. Nie ma po nich nawet śladu. Tak dobrze dobrane kolory i nic nie bolało, nic zupełnie nie czułem. Trochę strachu przy znieczuleniu, już go przełamałem. Teraz wybieram się na trudną wizytę, usuwanie ósemek. Lekarz widząc mój strach przyzwyczaił mnie do wizyt i pokazał co potrafi i teraz mogę już spokojnie się podjąć wyzwania. Polecam lekarza.

Lekarz stomatolog do którego trafiłam z przypadku i dziękuję bardzo za ten przypadek. Jestem bardzo zadowolona z opieki medycznej, kompetencji oraz sposobu podejścia do pacjenta. Więcej takich specjalistów. Zawsze się obawiałam trudnych zabiegów, te ręce i wiedza zmieniły moje myślenie. Polecam innym niezdecydowanym lub szukającym prawdziwych i kompetentnych specjalistów.

Polecam Pana doktora. Bardzo dobrze leczy i wstawia brakujące uzębienie. Zrobiłam u niego dwa mosty. Bardzo dobrze wszystko pasuje i kolor dobrany jest prawidłowo. Wszystkie wizyty były punktualne i w sympatycznej atmosferze, choć muszę przyznać, że Pan doktor umie też zdyscyplinować pacjenta, mnie się to przydało. Podsumowując mogę polecić.

Trzeba przyznać, że u tego lekarza jest ok. Mam wrażenie że leczy dobrze, nic nie boli. Jestem zadowolony. Miałem leczonego zęba kanałowo. Sprzęt pierwsza klasa i bardzo czysto. Polecam. Marcin

Wspaniały stomatolog, który podchodzi do pacjenta indywidualnie. Poświęca mu dużo czasu a samo leczenie jest bezbolesne. W bardzo nowoczesnym gabinecie Pana Doktora panuje miła atmosfera, można liczyć na wyczerpujące odpowiedzi na temat leczenia. Ja wrócę tam na pewno! I polecam wszystkim wizytę u tego lekarza!