lek. med. Jędrzej Kosmowskilek. med. Jędrzej Kosmowski - zdjęcie profilowe

- zespołu ...

Lek.med. Jędrzej Kosmowski zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem:
- następstw urazów kolan
- haluksów oraz palców młotkowatych
- zespołu cieśni kanału nadgarstka.

Doświadczenie zawodowe:
Specjalizację z Ortopedii i chirurgii urazowej odbył w Szpitalu Wojewódzkim w Poznaniu oraz w Szpitalu Klinicznym im.Degi w Poznaniu.
Publikował w polskim i zagranicznym piśmiennictwie medycznym (Impact Factor 6,3) oraz występował na międzynarodowych kongresach medycznych.

W latach 2009-2011 lekarz męskiej Reprezentacji Polski w koszykówce oraz poznańskiej drużyny PBG Basket.
Obecnie jest licencjonowanym lekarzem PZPN.

Zainteresowania
Miłośnik kotów, alpinizmu (Pik Lenina, Kazbek), morsowania oraz sportów wytrzymałościowych (ukończył zawody Ironman i Maraton Piasków).

Z przykrością muszę stwierdzić, że czas spędzony podczas wizyty u Pana doktora, jest czasem straconym .. wizyta trwała zaledwie 5 minut.... Nic nie zostało wyjaśnione, brak dokładnego wywiadu, brak zainteresowania moja dolegliwością, bez chęci na wysłuchanie co mam do powiedzenia, bez dokładnej analizy wcześniej wykonanych badań. Nie polecam, strata czasu... Wizyta rodem jak z NFZ. Co prawda otrzymałam skierowanie na RM, ale zostałam poinformowana że najlepiej będzie jak po otrzymanym wyniku odbędziemy wizytę online, tak że tyle w temacie. Nie warto tracić czasu i jak w tym przypadku nie zawsze ...

Nie warto tracić czasu i jak w tym przypadku nie zawsze pozytywne opinie wystawione rok lub 2 lata temu mają odzwierciedlenie w rzeczywistości.
Przykre to bardzo bo coraz mniej jest lekarzy którzy pragną pełnić służbę z powołania.

U doktora Kosmowskiego leczę się około rok czasu. Efekty leczenia są bardzo zauważalne, więc mogę bez wahania wystawić bardzo dobrą opinię. Pan doktor po wnikliwych badaniach zdiagnozował u mnie chondromalację rzepki III stopnia, więc problem dosyć poważny. Miałem już wykonywaną artroskopię (rekonstrukcję chrząstki stawowej). Zabieg powiódł się i ból w końcu ustąpił.

Świetne podejście, wszystko wyjaśnione i wytłumaczone fachowo i szczegółowo. Lekarz bardzo uprzejmy, kontaktowy i słuchający. Diagnoza postawiona prawidłowo a leczenie przyniosło zamierzony efekt.

Prawdziwy lekarz z powołania. Byłam u pana doktora Kosmowskiego z moją mamą, która jest jest już starszą osobą. Doktor wykazał się nie tylko wiedzą ale również dużą cierpliwością i empatią za co jestem niezmiernie wdzięczna. Mamie pomógł, wytłumaczył dokładnie w czym tkwi problem i teraz po miesiącu od wizyty oraz stosowania się do zaleceń muszę przyznać, że jest znaczna poprawa.

Bardzo dobry ortopeda. Mialem duże probleby z kolanem . Wszyscy mówili żeby operować. Pan doktor zalecił zestaw ćwiczeń i dolegliwości minęły po 3 tygodniach. Pozdrawiam.

Doskonały kontakt, rzeczowa analiza problemu i sensowne sugestie na jego rozwiązanie. Zdecydowanie lekarz godny polecenia.

na samym wstępie chciałabym bardzo podziękować dr Kosmowskiemu za przywrócenie mojej stopy do porządku. :) dr Jędrzej to człowiek miły i rzeczowy, bardzo troskliwy człowiek. w klinie przechodziłam zabieg palca koślawego prawej stopy. przed operacją dr zajął się mną bardzo dobrze, wszystko wyjaśnił, uspokoił, opisał w szczegółach co mnie czeka. zabieg trwał około godziny. Przed operacją troszeczkę się bałam, znieczulenia i bólu po operacji (z uwagi na wpisy przeczytane w internecie), ale muszę przyznać, że prawie wcale mnie nie bolało! z kliniki wyszłam sama bez niczyjej pomocy, i tylko przez 2 dni brałam tabletki przeciwbólowe. W najbliższym czasie czeka mnie jeszcze zabieg na drugą nogę, mam nadzieję, że wszystko przebiegnie równie sprawnie. pozdrawiam dr Jędrzeja.

Zgadzam się z tą opinią-bardzo, ale to bardzo zaangażowany lekarz. Wizyta u doktora było dla mnie sporym zaskoczeniem. Trwała prawie godzinę(!), a doktor interesował się nie tylko medycznymi objawami, ale też tym jak moja choroba wpływa na moje życie i funkcjonowanie. Chyba rzeczywiście obchodzą go emocje drugiego człowieka. Może to przez to, że to też psycholog...

Bardzo dziekuje dr. Kosmowskiemu za bezinteresowna pomoc. Zadzwonilem do doktora zaniepokojony czy dobrze zostalem zaopatrzony przez lekarza SORu na Szwajcarskiej. Doktor 1. oddzwonił 2. przepytał dokładnie (w szpitalu lekarz prawie o nic mnie nie pytał) 3. poprosił żeby przesłać mu rtg na maila 4. zauważył jeszcze jedno złamanie które w szpitalu zostalo przeoczone 5. dokladnie powiedzial co dalej mam robic 6. odmowil jakiejkolwiek zaplaty. Prawdziwy lekarz z powolania, tacy obecnie sie nie zdarzaja. Jeszcze raz bardzo Doktorowi dziekuje Marian Wachowiak

Marian Wachowiak