lekarz Jędrzej Nowak

Pan Doktor w 2017 roku prowadził moją 1 ciążę Zaraz na 1 wizycie wykonał badanie usg dopochwowe, usg piersi , badanie ciśnienia krwi. Wszystkie badania obowiązkowe w ciąży zleciał wg zaleceń i regularnie. Czułam że jestem pod dobrą opieką. Wizty były wesołe ale rzeczowe. Jestem zadowolona z opieki. Polecam

Pan Doktor w 2017 roku prowadził moją 1 ciążę
Wizty były wesołe ale rzeczowe.
Jestem zadowolona z opieki.
Polecam

Zdecydowanie na TAK! Lekarza poleciłam przyjaciółkom oraz siostrom. Bardzo zachwalały Pana doktora! Dr Nowak profilaktycznie wykonuje wszystkie badania kompleksowo, podchodząc do sprawy z pełnym profesjonalizmem. Do pacjentek podchodzi z dużym szacunkiem, że zapominamy o fakcie, że jest to lekarz od spraw tak krępujących, bo przecież intymnych...

Zdecydowanie na TAK!

NIE polecam, p.doktor przypisuje najdroższe i mało spotykane leki w danej grupie, mojego nie mieli w 3 aptekach. A choroba pospolita a lek nie miał zamiennika. Zdecydowanie NIE polecam nigdy. Aptekarki miały ubaw.

Lekarz aniol ;) super podejscie do sprawy ;) kompetentny rozmowny . swiat bylby piekniejszy gdyby bylo wiecej takich super lekarzy ;)

Pierwsza wizyta trudno się odnieść do kompetencji. Jednak zupełnie nie narzekam na kontakt z pacjentem oraz kompleksowość podejścia doktora (to pierwszy ginekolog w moim życiu który bez próśb z automatu robi usg piersi). Oceniam wizyte bardzo dobrze.

Pierwsza wizyta trudno się odnieść do kompetencji.

Pan doktor, jest naprawde mily i sympatyczny , ale to co sie dzieje z nim szkoda slow... pan doktor ma problem z alkoholem i wiele pacjentek to widzi, czuje i nic z tym nie robi.

Na początku myślałam, że pan doktor, jest świetnym lekarzem, niestety czar szybko prysł. Pan doktor prowadził moją ciążę, nie badał mnie dopochwowo, nie zlecał badań o wszystkim musiałam mu sama mówić a wisienka na torcie była sytuacja kiedy Pan doktor wydawał się być pijany. Nie polecam

Fantastyczny lekarz i przy tym bardzo kulturalny i uprzejmy, a to nie zdarza się zbyt często. Absolutnie godny polecenia.

Lekarz godny polecenia.Chodzę do niego od paru ładnych lat i nie wyobrażam sobie zmiany lekarza.Kompetentny, uprzejmy, miły.Bardzo dobrze prowadził moją ciążę a także obecny był przy porodzie.

jest dobrym lekarzem polecam godnym zaufania uprzejmy

jest dobrym lekarzem polecam godnym zaufania uprzejmy