lekarz Jędrzej Szulc

Mialam przyjemność korzystać z wizyty regunfowanej jak i prywatnej, podejscie na obu wizytach takie samo. Puka się do gabinetu lekarskiego "lakarz.. mówi proszę wejść a, w dalszym ciągu klika w klawiaturę...totalna zniewaga. Jest to bardzo arogancki ze, musze czekac az nas obsłuży - jak nie skończył wypełnić dokumentacji poprzedniego pacjenta to moglby nie zapraszac do gabinetu .Mimo ze dość dokładnie bada podejście, do dziecka daje dużo do życzenia. Zero podejścia w stronę zachęcenia dziecka do badania. Kolejny z ost przykładów to ze, ost Lekarz byl arogancki i nie potrafi określić ...

Kolejny z ost przykładów to ze, ost Lekarz byl arogancki i nie potrafi określić co zrobić z przyjętym dzieckiem na oddział szpitalny. Jako lekarz pominien konkretnie objaśnić strategie hospitalizacji a, nie jak bezradne dziecko wzrusza ramionami. Czulam się poirytowana podejściem lekarza. A jego słowa których nie będę przytaczac sa malo profesjonalne jak na stanowisko ktore, obejmuje.

W gronie moich znajomych ktorzy, mieli przyjemność korzystania z jego uslug uważany jest za mrukowatego.

Taki powinien być każdy lekarz! Profesjonalne podejście w każdym calu. Jestem pod wrażeniem ,że w tych czasach są jeszcze tacy lekarze ,którzy poświęcają tyle czasu na wizycie i nie zbywają człowieka z byle jakim kwitkiem. Mega pozytyw!!! Dziękuję.

Zdecydowanie i z pełną zgodą stawiam same piątki. Pan doktor jest wyjątkowym lekarzem i mam do niego pełne zaufanie. Z tym, co zostało wcześniej opisane, w pełni się zgadzam. Nie znam innego takiego lekarza, jak doktor Szulc. Widać, że to, co robi, robi z pełnym zaangażowaniem, a to dzisiaj rzadkość.

Zdecydowanie i z pełną zgodą stawiam same piątki. Pan doktor jest wyjątkowym lekarzem i mam do niego pełne zaufanie. Z tym, co zostało wcześniej opisane, w pełni się zgadzam. Nie znam innego takiego lekarza, jak doktor Szulc. Widać, że to, co robi, robi z pełnym zaangażowaniem, a to dzisiaj rzadkość.

Wspaniały lekarz pediatra. Poświęca pacjentowi odpowiednio dużo czasu,wzbudza zaufanie, jest kompetentny,uprzejmy.

trafiłam do dr szulca przypadkiem cztery lata temu i stwierdzam że nigdy nie byłam u lepszego pediatry ani ja jako dziecko ani ja jako matka dwójki dzieci.zdarzyło mi się skorzystać z wizyty u innych pediatrów i niestety nie należały one do satysfakcjonujących.zgadzam się z wszystkimi poprzednimi pozytywnymi opiniami.WIĘCEJ TAKICH LEKARZY POPROSZĘ!

odpisuję się pod poprzednimi opiniami:))) nic dodać nic ująć:) POLECAM!!!

odpisuję się pod poprzednimi opiniami:))) nic dodać nic ująć:) POLECAM!!!

Fantastyczny lekarz, zbada dziecko bardzo szczegółowo, ma anielską cierpliwość, nawet wtedy jeśli dziecko kaprysi, wyrywa się czy płacze.Wszystko dokładnie wytłumaczy, odpowie na każde pytanie zadane przez rodzica. Polecam go wszystkim. Prawdziwy lekarz z powołania. Ob takich więcej:)

Jest świetnym lekarzem , polecam . !!! zbadał dziecko całe . :) na temat dolegliwości dzidzi wypowiadał się ten lekarz wyczerpująco . ;) poświęca ogrom czasu na badanie jak i na omówienie choroby . ;) P_O_L_E_C_A_M . !

Jest świetnym lekarzem , polecam . !!!
zbadał dziecko całe . :)
na temat dolegliwości dzidzi wypowiadał się ten lekarz wyczerpująco . ;)
poświęca ogrom czasu na badanie jak i na omówienie choroby . ;)
P_O_L_E_C_A_M . !

nie mam opini ale to bardzo dobry lekarz polecam wam

nie mam opini ale to bardzo dobry lekarz polecam wam

Bardzo sympatyczny lekarz. Poświęca dziecku dużo uwagi, bada od stóp do głów. Rodzicom tłumaczy szczegółowo, na czym polega schorzenie, jakie leki proponuje zastosować i dlaczego akurat te. Bardzo polecam.