lekarz Jerzy Agopsowicz

Laryngolog

2,9
2,4
2,7

Kompletny brak szacunku dla pacjenta. Zdecydowanie odradzam. Byłam u Pana Dr pierwszy i ostatni raz.

Może i szorstki w obyciu , ale fachowiec

Może i szorstki w obyciu , ale fachowiec

Dziękuję Panu Doktorowi za dodatkowe przyjęcie mnie pomimo kompletu (32 osoby)i późnej pory.Mógł moją dolegliwość uznać za nie wymagającą natychmiastowej pomocy i odmówić rejestratorce przyjęcia mnie.Po obsłużeniu ostatniego pacjenta z numerkiem po godz.20 , pomimo widocznego zmęczenia , zajął się mną, dokonał zabiegu i powiedział spokojnie i uprzemie jak postępować w takich sytuacjach. środa 13 luty 2013r

środa 13 luty 2013r

nie polecam.dla niego liczy sie czas a nie pacjent.zero podejscia do dziecka!

nie polecam.dla niego liczy sie czas a nie pacjent.zero podejscia do dziecka!

Kiepski lekarz, nie zdaje sobie sprawy jakie sa choroby. Panie DOktorze proszę poczytać o Chlamydophila pneumoniae.

Był nieuprzejmy i gburowaty. Poszłam pierwszy i ostatni raz...

Był nieuprzejmy i gburowaty. Poszłam pierwszy i ostatni raz...

zero podejścia do dzieci nie polecam , fachowiec może z niego niezły ale odczucia jak na poligonie sory lekarz wojskowy to nie znaczy że trzeba na baczność :)

niemily, przemadrzaly, gburowaty. nie wyslucha pacjenta, krytykuje, nie doradzi. zdecydowanie odradzam wizyte. wyszlam z lzami w oczach

uważam ze jest to lekarz z powołania naprawde pomaga ludziom w moim przypadku pomógł mojej 4 letniej córci po minucie w gabinecie pana doktora wiedziałam ze dobrze trafiłam.polecam wsystkim pana doktora dzieciom równiez:)pozdrawiam.

Oby więcej takich lekarzy było, którzy nie tylko ładnie mówią, ale konkretnie leczą!!!