dr Jerzy Aleksandrowicz

Psychiatra

Pan Doktor bardzo mi pomógł po śmierci mojego męża.Bylam u kresu sił psychicznych i sobie nie radziłam z całą tą sytuacją... Ciężko jest rozmawiać z kimś obcym o swoich emocjach, przeżyciach, odczuciach a jednak...Pan Doktor swoim profesjonalnym podejściem, pełnym empatii, bez pośpiechu zyskał moje zaufanie co miało ogromny wpływ na cały proces terapii zakończony pozytywnie.Szczerze polecam.

Pan Doktor zamiast badać i leczyć, to wysyła do psychologów i każe wracać z gotową diagnozą. Nie polecam

Bardzo dobry lekarz naprawdę wie o czym mówiBardzo mi pomógł. .Polecam z pełną odpowiedzialnością....

Rewelacyjny lekarz bardzo mi pomógł. zawsze ma czas dla pacjenta, otrzymałem nawet jego prywatny numer tel. w razie potrzeby. Polecam

bardzo dobry lekarz polecam jestem bardzo zadowlany z wizyty u dr jerzego mało jest takich ludzi

bardzo dobry specjalista, dokładnie przeprowadza wywiad z pacjentem, polecem wizyty

supeeer lekarz ma wspaniałą żone Haline razem rozmawiają o pacjentach po wizycie u dr Jerzego