lekarz Jerzy Barlik

Chirurg dziecięcy

Wspaniały Pan doktor. Duże doświadczenie, chęć pomocy, znakomite podejście do dzieci. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za dzisiejszą pomoc.

Pan doktor barlik jest bardzo dobrym lekarzem najlepszym jaki mnie leczył,a doktor barlik mnie leczył i prowadził od urodzenia do ukończenia 18lat, (szkoda że nie znam numeru do doktora bo teraz by mi się przydał bardzo żeby po prostu doradzić coś co zrobić z pewną raną ale może jeszcze kiedyś spotkam doktora barlika) doktor godny polecenia i polecam go z całego serca:).

Najbardziej i najlepszy Chirurg znany w Słupsku podejście super polecam z całego serca ♥️♥️♥️😍 bardzo bardzo i to bardzo polecam pana Jerzego Barlik

Polecam z całego serca nikt inny chirurg nie poświęcił się tak o moje zdrowie jak pan barlik na oddziale lubi poświęcać czas dzieciom polecam z całego serca ♥️

Lekarz o złotym sercu❤️❤️❤️. Byliśmy z synem ( autyzm) i podejście rewelacja. Mimo to,że syn nie chciał dać SB zszyć nogi Pan doktor mimo przeciwności zrobił co trzeba, a na sorze dzień wcześniej założyli opatrunek i kazali udać się do chirurga na drugi dzień(bo nie będą się z nim szarpać). Dziękuję Panie doktorze za cierpliwość zrozumienie i stanowczość. Gdyby nie pan to syn chodziłby z rozszarpana raną aż się zagoi. Teraz tylko ściągnięcie szwów (mam nadzieję, że wszystko się uda)😉

Najlepszy lekarz dziecięcy jakiego poznałam 🙂 Polecam z całego serca pozdrawiamy serdecznie mama z Wiktorem

Najlepszy lekarz dziecięcy jakiego poznałam 🙂
Polecam z całego serca pozdrawiamy serdecznie mama z Wiktorem

Wspaniały lekarz, niebywale troszczący się o pacjenta, z dużą empatią, kulturą osobistą i delikatnym usposobieniem. Inni lekarze powinni brać z doktora przykład.

Szczęście w nieszczęściu, ze trafiliśmy na Doktora. Nastawial i zaopatrywał zlamanie z przemieszczeniem obu kości przedramienia. Mimo dzikich tłumów w szpitalu (wakacje), poswiecil nam wiele czasu, uprzejmości i zrozumienia. Lekarz bardzo kompetenty, dokładny. Dzieki niemu ten przykry incydent wakacyjny zakończył się pozytywnie.

Pan doktor jest przemiłym i zaangażowanym troskilwym i bardzo uprzejmym lekarzem serdecznie go polecam prawdziwy lekarz A już myślałam że takich nie ma Ale też należą się podziękowania całej obsłudze na odziale chirurgii dziecięcej przesymatyczne osoby miłe i bardzo pomocne pozdrawiam wszystkich

Bardzo dobry chirurg i lekarz . Poświęca dużo czasu dziecia. ..........................................................

Bardzo dobry chirurg i lekarz . Poświęca dużo czasu dziecia.
..........................................................