lekarz Jerzy Białas

Ortopeda, Traumatolog

2,9
2,9

Jestem bardzo zadowolony z wizyty u tego lekarza. Zbadał mnie,udzielił porady.Moje dolegliwości bólowe ustapily

Nieuprzejmy człowiek,traktuje ludzi z pogardą, wywyższa się i wyżywa nie udzielił mi pomocy tylko odesłał mnie z uszkodzoną szyną gipsową i rozpadającym się bandażem. Nie polecam.

Nie polecam , fatalny lekarz , zamiast udzielić pomocy straciłam tylko czas na czekanie . Nie uprzejmy wredny i wyrafinowany.

Nie uprzejmy wredny i wyrafinowany.

Człowiek niezrównoważony!!! Atakuje, krzyczy, wywyższa się. Kompletnie nie wykazujący chęci pomocy, zainteresowania, minimum empatii. Nigdy nie spotkałam się z takim chamstwem i agresją ze strony lekarza jak ze strony tego człowieka. NIE POLECAM!

Pan doktor Bialas to lekarz,ktory posiada wiedze,potrafi poinformowac o tym co to za choroba jakie sa jej przyczyny i skutki. Pozatym jest bardzo mily w stosunku do pacjenta. Nie wywyzsza sie przez to,ze jest lekarzem, rozmawia jak czlowiek z czlowiekiem rowny sobie. Chetnie pomaga i bezinteresownie. Nie zgadzam sie z opinia,ze leci na kase. To prawdziwy wspolczesny doktor Judym. Chetnie niesie pomoc tak jak powinie robic kazdy lekarz zgodnie ze swoja przysiega Hipokratesa

To co przeżyłam podczas wizyt u tego lekarza to koszmar,nieuprzejmy ,niekompetentny do tego widać że zależy mu tylko na pieniądzach. Na ubezpieczenie w ogóle brak zainteresowania pacjentem,leczył moją 14 letnią córkę tak ,że mimo zmiany po 2 latach leczenia lekarza na innego w innym województwie nie obyło się bez operacji. Skoliozę leczy się zależnie od stopnia skrzywienia i strony skrzywienia natomiast córce zlecał takie zabiegi i ćwiczenia jakby miała wadę postawy co pogorszyło jej stan kręgosłupa .Nie uznaje gorsetu ortopedycznego w ogóle nic na ten temat nie wie ,więc co ...

Na ubezpieczenie w ogóle brak zainteresowania pacjentem,leczył moją 14 letnią córkę tak ,że mimo zmiany po 2 latach leczenia lekarza na innego w innym województwie nie obyło się bez operacji. Skoliozę leczy się zależnie od stopnia skrzywienia i strony skrzywienia natomiast córce zlecał takie zabiegi i ćwiczenia jakby miała wadę postawy co pogorszyło jej stan kręgosłupa .Nie uznaje gorsetu ortopedycznego w ogóle nic na ten temat nie wie ,więc co to za specjalista.

Bardzo dobry lekarz. Jedyny z wielu, który " zna się" na rzeczy. Stawia trafne diagnozy i potrafi pomóc.

Bardzo dobry lekarz. Jedyny z wielu, który
" zna się" na rzeczy. Stawia trafne diagnozy i potrafi pomóc.

Wg. mojej oceny jest to jeden z najlepszych specjalistów, z jakimi miałem do czynienia. Dr Białasa mi polecono i zdecydowanie sam będę go polecał znajomym, ponieważ jego podejście do pacjenta i skuteczność terapii są na bardzo wysokim poziomie. W Wieluniu jest to chyba obecnie najlepszy ortopeda. Jestem mocno zaskoczony negatywną opinią na jego temat.

Mamy bardzo pozytywne wrażenia z trzeciej już wizyty u pana doktora Białasa, który leczy moją 11 letnią córkę. Znacznie lepiej niż wcześniejszy ortopeda, który prowadził (raczej - próbował prowadzić) jej leczenie. Pan Doktor poświęca nam zawsze dość dużo czasu, nie zbywa nas, tylko cierpliwie odpowiada na pytania - których zwykle zadaję dużo (od poprzedniego lekarza nie mogłam się zbyt wiele dowiedzieć) i patrzy na dziecko też bardziej ogólnie, nie tylko ściśle na problem ortopedyczny

Nie polecam nikomu tego lekarza, jeszcze nigdy nie zetknęłam się z tak nie kompetentną osobą. Ten człowiek nie ma pojęcia o leczeniu ludzi, a w szczególności małych dzieci, to już lekarz rodzinny ma większą wiedzę w dziedzinie ortopedii niż ten pseudo ortopeda, a o kulturze osobistej to nawet nie ma co wspominać. Nie życzę nikomu aby trafił w jego ręce, bo jeśli nie zaszkodzi to na pewno nie pomoże.