lekarz Jerzy Błażejewski

Traumatolog, Ortopeda, USG

2,4

Na moje pytanie czy reka jest złamana odpowiedz brzmi nie wiem nie jestem radiologiem powiem pani za dwa tygodnie przy sciagnieciu gipsu.zdiecie reki mial w komputerze wraz z opisem radiologa.intetesuje go bardziej kto gdzie pracuje i nie zapomina poinformowac ze za godziny na pogotowiu to mu nie płacą

Doktor po obejzeniu nogi stwierdzil rane otwarta stopy .Oburzyl sie ze takie rzeczy to do lekaraz rodzinnego bo on ma jeszcze 8 operacji ( wspolczuje operowanym ) po przyjezdzie do innego szpitala okazalo sie ze jest zlamanie i trzeba gips . Naprawde nie polecam szkoda zdrowia

nie polecam tego lekarza,ten typ powinien pracować w PGR a nie w szpitalu ,jest cwaniakowaty poprostu człowiek nie do życia ,nie wiem jak jego żona z nim wytrzymuje,ja to bym go z chęcią połamała i kazała sie mu złożyć,to normalny buc!!!

pan doktor nadaje sie do pracy w pegeerze,brak słów!!!!

pan doktor nadaje sie do pracy w pegeerze,brak słów!!!!

jedna wielka poracha!! unikać jak ognia

jedna wielka poracha!! unikać jak ognia

Zdecydowanie nie polecam. Wysmiał mojego syna że ma nogi jak dziewczyna, a na jego płacz powiedział"pokaż te nogi bo bedziesz zapierdzielał do innego lekarza. PORAŻKA

Bardzo miła wizyta i zaangażowanie :)Bardzo miły,wytłumaczył to co oczekiwałem.

Bardzo miła wizyta i zaangażowanie :)Bardzo miły,wytłumaczył to co oczekiwałem.

lekarz siedząc 2m od mnie przy biurku stwierdził naciągnięcie więzadeł w kostce i kolanie. Rędgen i rezonans w oczach. Od wypadku minęło 5 miesięcy i nadal noga mi dokucza i jest coraz gorzej.

Pan Doktor ortopeda zaznaczam nawet nie wstał z krzesła aby zbadać pacjenta. Prywatna wizyta polegała na wypisanu 3 recept. I ubolewaniu o złym samopoczuciu po dwóch dniach dyżuru. I gdzie etyka zawodowa ? kto bedzie leczył ludzi w malym mieście gdzie nie ma konkurencji.Ten Doktor powinien odejść aby nie obniżać i taj juz niskiej oceny zawodu lekarza. Jestem zawiedziony zniesmaczony . Omijajcie z daleka.

Pan Doktor ortopeda zaznaczam nawet nie wstał z krzesła aby zbadać pacjenta.
Jestem zawiedziony zniesmaczony . Omijajcie z daleka.

Zdecydowanie polecam tego lekarza. Bardzo uprzejmy, podejście do dzieci rewelacyjne. Dobry fachowiec.