dr n. med. Jerzy Bobek

2,1
2,4
2,1
2,2

Zamiast leczyć to prowadzi agitację wyborczą. To bardzo nieprofesjonalne. Dr chwali się 45 letnim doświadczeniem, szkoda że takim zachowaniem umniejsza swoją wiedzę i marnuje swój potencjał.

Nie polecam!!!! Żałuję że wcześniej nie przeczytałam tych wszystkich opinii! Gbur, który myśleli że jest najlepszym klinicystą z 45 letnim stażem!!! Bardzo podmiotowe traktowanie w czasie rozmowy! Zwraca uwagę na nie założoną maseczkę (!bo nie zdążyłam) a sam na nos na wierzchu! Przy zwróceniu uwagi o poprawne założenie maseczki -krzyczy żeby go nie pouczac! Radiolodzy wg "doktora" to idioci nie znający się na swojej pracy! Zrezygnowałam z wizyty w trakcie-nigdy mnie ktoś tak nie wyprowadził z równowagi!!!! Czas ze sceny zejść i zrobić miejsce młodym!

Nie polecam!!!!
Żałuję że wcześniej nie przeczytałam tych wszystkich opinii!
Gbur, który myśleli że jest najlepszym klinicystą z 45 letnim stażem!!!
Radiolodzy wg "doktora" to idioci nie znający się na swojej pracy!
Czas ze sceny zejść i zrobić miejsce młodym!

Miałem nieprzyjemność z tym panem ,,doktorem" tylko z tytułu. Czuł się na tyle pewny, że przy okazji mojej wizyty w gabinecie wystąpił z kierowniczką przychodni, by w obecności pacjenta wymieniać porozumiewawcze mrugnięcia.

Najgorszy lekarz z jakim miałem do czynienia. Gburowate i chamskie podejście do pacjenta. Nie polecam.

Bardzo dobry lekarz. Miałem problemy tj.parestezje lekarz od razu wysłał mnie na badanie kręgosłupa szyjnego tj.(rezonans magnetyczny) . Lekarz trafił idealnie z diagnozą. Polecam

Bardzo dobry lekarz.
Lekarz trafił idealnie z diagnozą.
Polecam

Byłam u doktora raz, na wizycie kontrolnej po zapaleniu opon mózgowych, ponad rok temu. Drugi raz nie poszłam, mimo że powinnam sprawdzić efekty leczenia, bo miałam problem z bólem mięśni i stawów. To, że lekarz jest gburowaty nie ma dla mnie dużego znaczenia, ważne aby były efekty. I te efekty były, po przepisanych lekach wszystko przestało mnie boleć. Jednak najpierw lekarz kazał mi pokazać twarz i zsunąć na chwilę maseczkę, co zrobiłam na samym początku, bo w sumie nie wiedziałam o co chodzi, a potem przy osłuchiwaniu powiedział, abym ściągnęła stanik. Oczywiście tego nie zrobiłam i powiedział, że ok, nie ma problemu, ale samo to "zalecenie" było tak obrzydliwe, że wyszłam stamtąd w szoku... W głowie się nie mieści, aby lekarz kazał w XXI wieku ściągać biustonosz do osłuchiwania klatki piersiowej, które notabene trwało 10 sekund. Aczkolwiek leczenie przyniosło pozytywne skutki, czego nie zamierzam ukrywać.

PAN DOKTOR BOBEK TO LEKARZ , KTÓRY W GABINECIE SIEDZI ZA KARĘ .PRZYNAJMNIEJ TAKIE ROBI WRAŻENIE.BYŁAM Z SYNEM , KTÓRY JEST OSOBĄ NIEPEŁNOSPRAWNĄ W CELU WYPISANIA ZAŚWIADCZENIA O STANIE JEGO ZDROWIA POTRZEBNYM DO STARANIA SIĘ O WÓZEK INWALIDZKI ELEKTRYCZNY I ZOSTALIŚMY POTRAKTOWANI JAK INTRUZI , KTÓRZY ZAKŁÓCILI SPOKÓJ PANA DOKTORA. NIEPRZYJEMNY ,GBUROWATY CZŁOWIEK . CZYTAJĄC OPINIE NIE KAŻDY MA O NIM TAKIE ZDANIE. JA Z SYNEM WIDOCZNIE NIE TRAFIŁAM NA DOBRY DZIEŃ. ZAŚWIDCZENIE W KOŃCU WYPISAŁ . PODZIĘKOWAŁAM , ODWRÓCIŁAM WÓZEK I CHCIAŁAM JAK NAJSZYBCIEJ WYJŚĆ Z GABINETU ALE Z ...

NIEPRZYJEMNY ,GBUROWATY CZŁOWIEK .
CZYTAJĄC OPINIE NIE KAŻDY MA O NIM TAKIE ZDANIE.
PODZIĘKOWAŁAM , ODWRÓCIŁAM WÓZEK I CHCIAŁAM JAK NAJSZYBCIEJ
WYJŚĆ Z GABINETU ALE Z WÓZKIEM TO NIE JEST TAKIE PROSTE ,NA KONIEC
USŁYSZAŁAM ZAMKNIJ DRZWI!
NIGDY WIĘCEJ.
NIE POLECAM

Byłem dwukrotnie u dr Bobka .Lekarz bardzo kontaktowy , kompetentny .Chętnie udziela porad i właściwie stawia diagnozy. Tak samo wygląda sytuacja z przypisanymi lekami. Moim zdaniem bardzo dobry lekarz.

Leczę się u Pana Doktora Jerzego Bobka już dużo lat na ulicy Langiewicza w Rzeszowie w Poradni Neurologicznej Przychodni Wojskowej. To Bardzo dobry Lekarz (Doktor nauk medycznych-neurolog, psychiatra) i leki które Pan Doktor mi zapisuje bardzo mi pomogły na moją przewlekła chorobę - padaczkę. Jestem na rencie od 3 lat i jestem co około 2 miesiące na wizycie (w tym roku 2020/2021 to tele-wizyty także). Polecam Pana Doktora bo bardzo mi pomógł w mojej chorobie, która jest u mnie od 2006 roku (15 lat już będzie). Polecam też innym chorym bo Pan Doktor Bobek ma duże doświadczenie i wiedzę.
pacjent-Grzegorz Szymczyk

Gdy weszłam do gabinetu zaczął wypytywać mnie do jakiej szkoły chodzę, mocno na nią najeżdżając, później mówiąc że uczęstrzają tam same "tumany". W trakcie wizyty ciągle coś dopowiadał sobie pod nosem, później mówiąc że mu przeszkadzam. Koniec końców zapytał się mnie co sadzę o marszach, jak on to nazwał "LG".