lekarzJerzy Chełmiński

Średnia:
4.9512345
3 opinie

• 5

Pan dr. Jerzy Chełmiński jest lekarzem bardzo kompetentnym, uprzejmym, wyrozumiałym i oddanym pacjentom. Pacjenci mają do Pana dra zaufanie za "wielkie serce" i troskliwość której doznają w czasie każdej wizyty u Pana. Zawsze przyjmuje wszystkich pacjentów z życzliwością. Jest bardzo lubiany przez swych pacjentów. Dziękuję za 30-letnią opiekę i życzę zdrowia. Wierny pacjent.

• 4
  • 4

Byłam raz u tego lekarza. Mimo, iż jest rehabilitantem, poszłam do niego z bólem żołądka, bo był moją ostatnią deską ratunku (inny lekarz nie przyjmował). Lekarz podszedł do mojego wirusa żołądkowego z profesjonalizmem (chociaż nie jest to jego "działka"), zapisał dobre leki, dokładnie zbadał i przede wszystkim... nie odmówił mi pomocy w moim problemie z żołądkiem, mimo iż jest rehabilitantem, więc miał takie prawo.

• 5

Pan Jerzy Chełmiński prowadził mnie przez bardzo długi i trudny okres śmiertelnej choroby.Dał się poznać jako kompetentny,fachowy,uprzejmy i pełen zaangażowania w chorobę pacjenta lekarz.Czułam sie przy Nim bardzo spokojna,poinformowana o kazdym możliwym nowym,objawie choroby i nauczona jak zareagować.Pełen ciepła,troski i oddania dla pacjenta.Stanowi wzór do naśladowania dla wszystkich lekarzy.Dzięki Panu Jerzemu Chełmińskiemu żyję nadal,a mija już 20 lat od początków choroby. Lilianna Bednarek

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat