lekarzJerzy Chełmiński

Zb.

12.10.2013
13:11
  • 5

Pan dr. Jerzy Chełmiński jest lekarzem bardzo kompetentnym, uprzejmym, wyrozumiałym i oddanym pacjentom. Pacjenci mają do Pana dra zaufanie za "wielkie serce" i troskliwość której doznają w czasie każdej wizyty u Pana. Zawsze przyjmuje wszystkich pacjentów z życzliwością. Jest bardzo lubiany przez swych pacjentów. Dziękuję za 30-letnią opiekę i życzę zdrowia. Wierny pacjent.

Anonim

04.10.2012
17:27
  • 4
  • 4

Byłam raz u tego lekarza. Mimo, iż jest rehabilitantem, poszłam do niego z bólem żołądka, bo był moją ostatnią deską ratunku (inny lekarz nie przyjmował). Lekarz podszedł do mojego wirusa żołądkowego z profesjonalizmem (chociaż nie jest to jego "działka"), zapisał dobre leki, dokładnie zbadał i przede wszystkim... nie odmówił mi pomocy w moim problemie z żołądkiem, mimo iż jest rehabilitantem, więc miał takie prawo.

Anonim

14.06.2012
11:10
  • 5

Pan Jerzy Chełmiński prowadził mnie przez bardzo długi i trudny okres śmiertelnej choroby.Dał się poznać jako kompetentny,fachowy,uprzejmy i pełen zaangażowania w chorobę pacjenta lekarz.Czułam sie przy Nim bardzo spokojna,poinformowana o kazdym możliwym nowym,objawie choroby i nauczona jak zareagować.Pełen ciepła,troski i oddania dla pacjenta.Stanowi wzór do naśladowania dla wszystkich lekarzy.Dzięki Panu Jerzemu Chełmińskiemu żyję nadal,a mija już 20 lat od początków choroby. Lilianna Bednarek

display statlastseen stat