dr n. med. Jerzy Chudek

polecam,pomogl uporac sie z zapeleniem zyl konczyn dolnych,poprzez odstawienie lekow przepisanych przez innch specjalistow,pelen profesjonalizm znakomite podejscie do pacjenta.polecam

Bardzo niesympatyczny. Traktuje ludzi z góry. Zamiast podnieść pacjenta na duchu, wbija gwóźdź do trumny. Zero empatii.

Lekarz z powołania, godny polecenia. Leczę się już dwa lata z guzka nadnercza. Inni lekarze widzieli tylko rozwiązanie chirurgiczne. Leczę się z powodzeniem bez takiej interwencji i cieszę się dobrym zdrowiem. Polecam Pana Profesora jako kompetentnego fachowca i życzliwego człowieka. Maria

jest bardzo dobrym lekarzem,pomógł mi w trudnej sytuacji

jest bardzo dobrym lekarzem,pomógł mi w trudnej sytuacji

Wszystkie poprzednie opinie sa bardzo pozytywne,chyba pisze je sobie sam pan doktor.Jestem młodą osoba i jak sie okazało bardzo chorą. Na wizycie u pana doktora dowiedziałam sie, że pomimo złych winików badań, które zupelnie zbagatelizował,nie możliwe zebym była chora, poniewaz nie wyglądam na chorą(chodziło mu o wyglad). Na mój objaw: ciagle uczucie zmeczenia,potworny ból nóg odpowiedział mi,że jak on pojezdzi sobie na nartach to go też wszystko boli żebym nie wymyślała tylko zaczęła czynnie uprawiać sport to mi wszystko przejdzie. Dziękuję panie doktorze za taką opinie, ale między innymi dzieki panu moje leczenie opózniło sie o kilka miesiecy i jest przez to bardziej intensywne, co nie należy do przyjemności. Na wizycie bylam w Tommedzie

Wspaniały lekarz,leżałam w klinice kilka tygodni po przeszczepie nerki i trzustki,nie mając nadziei,że będzie wszystko dobrze.Mija już 5 rok "darowanego życia",jest jak dobry przyjaciel,dziękuję..

Gdyby nie ten lekarz to chyba nikt by mnie nie wyleczył.Nawracające zapalenie pechęrza było nie do wytrzymania.Kto miał to wie jak to jest.Nie znam innego lekarza,który by z takim szacunkiem podchodził do pacjenta.Nie pamiętam ile płaciłam za wizytę,ale na pewno sie opłacało.Nie wiem czy przyjmuje też na kasę chorych.Chyba tak.POLECAM!!!!!POLECAM!!!

Kiedy zacząłem się dializować pojechałem do dr. Chudka aby czegoś więcej się dowiedzieć o chorobie. Odpowiedział na wszystkie pytanie, nie ignorował mnie, nie "komentował" pełen profesjonalizm