lek. med. Jerzy Chwiałkowski

Super lekarz. Wnikliwe podejscie do przypadku. Bardzo mi pomógł i wytłumaczył problem. Nie muszę brać tylu leków. Szczerze polecam

Jestem b.zadowolona z leczenia u tego lekarza.Szybko i skutecznie pozbylam sie b. bolesnej dolegliwosci.Polecam.

Po wizycie, która trwała przeszło godzinę, jesteśmy z żona b.zadowoleni. Rzetelność, poświęcony czas, cierpliwość w tłumaczeniu zawiłości choroby, szczegółowe zalecenia co do brania leków, ćwiczeń, kolejnych kroków leczenia - wszystko to sprawia, że z czystym sumieniem polecamy tego lekarza.

Lekarz z prawdziwego powołania, profesjonalne podejście do pacjenta i wszechstronna wiedza. Szczerze polecam.

Bardzo polecam,lekarz z prawdziwego zdarzenia, zawsze pomocny nawet w konsultacjach telefonicznych. Trafne diagnozy, konkretne leczenie a przy tym pełna informacja. Lekarz z prawdziwego powołania, bardzo miły i gotowy do pomocy.

Czy wie ktos moze gdzie przyjmuje teraz dr.Chwialkowski? Nr stacjonarny w gabinecie na 3maja nie odpowiada

Lekarz Chwiałkowski przyjmuje teraz w Prywatnym Gabinecie Ortopedycznym na Ul. Wrzesińskiej 28 w Gnieźnie. telefon: 730 309 101 telefon do rejestracji: 731 958 898

leczył mnie kiedy miałem złamany obojczyk ,zero kompetencji i podejscia do pacjenta,zachowuje sie bardziej jak weterynarz ,zreszta jego koledzy po fachu tez mowia zewiedza mu sie skonczyła 20 lat temu,szczerze wolałbym sam sie leczyc niz u lekarza ktory mi szkodzi

Pełen profesjonalizm w podejściu do pacjenta. Najlepszy lekarz ortopeda jakiego znam. Zawsze szcegółowo odpowiada na wszystkie pytania. Jest to nie tylko świetny lekarz ale także człowiek który doskonale rozumie drugiego człowieka. Naprawdę każdemu mogę szczerze polecić lekarza Jurka Chwiałkowskiego i klinike Medycyny Estetycznej FENIX MED w której Pan Doktor przyjmuje!

bardzo kompetenty lekarz. dowiedziałam się wszystkiego o mojej chorobie, mimo, że czekało do niego wiele osób i była kolejka, wszystko mi po kolei tłumaczył. Polecam.