Jerzy Glabisz

Pan Doktor powinien dostać "Złotą Malinę" za całokształt - leczenie , podejscie do pacjenta itp... Trochę lekarzy stomatologów z powodu mojego problemu już zwiedziłam ale z takim indywiduum się nigdy nie spotkałam..Mój problem nie został wogóle rozwiązany - 600 zł w śmietnik , ale to nic w porównaniu z traumą po tej wizycie :)))

Ze względu na strach przed wizytą u dentysty dosyć długo jej unikałam. Jednak gdy moje uzębienie bólem dało sygnał do interwencji nie miałam wyboru. Po rozeznaniu u znajomych polecono mi dr. Glabisza. To był bardzo dobry wybór. Szybko i konkretnie ustalony plan leczenia, dwie wizyty i było po sprawie. Oczywiście bezboleśnie, w bardzo miłej atmosferze. U doktora od razu czuć fach w ręku! Teraz nie będę bała się wizyt u dentysty! Serdecznie polecam!

Serdecznie polecam! Jestem świeżo po usunięciu ósemki. Zabieg szybki, fachowy i bezbolesny. Nigdy nie spodziewałem się, że usunięcie ósemki może być tak bezproblemowe (a tym bardziej częściowo zatrzymanej - jak w moim przypadku). Pan doktor zdecydowany, bardzo uprzejmy, wszystko wyjaśnione, będąc na fotelu zupełnie przestałem się denerwować! Gabinet i jego wyposażenie robią wrażenie. Przed wizytą słyszałem same pozytywne opinie i z całą odpowiedzialnością się pod nimi podpisuje! Zdaję się, że wreszcie znalazłem swojego dentystę! Polecam!

Pan doktor Glabisz doskonały fachowiec, godny polecenia, chociaż uważam że ceny ma wygórowane. Bolączką jest jednak nieuprzejma obsługa recepcji - kobieta nie ma zielonego pojęcia o obsłudze klienta / pacjenta i psuje doktorowi dobry wizerunek, a szkoda.

Byłem na konsultacji wierząc ze najlepszy lekarz w Poznaniu (tak usłyszałam)na pewno powie co sie dzieje z moim zębem. Zbagatelizował opis dolegliwości mojego siekacza. Ząb na widoku dlatego nie zwracałem uwagi na koszty. Nie zrobił nawet RTG, powiedział że ząb jest zdrowy, podpiłował, powiedział że samo przejdzie.Przed wizytą podpisuje się że zapoznało się z cennikiem (jest drogo ale podobno fachowo). Ząb bolec nie przestał, poszedłem do innej, młodej pani doktor,zrobiła RTG,próbę żywotności -okazało się że ząb umiera.

Polecam ze wszech miar wszystkim pacjentom. Tak się złożyło, że dopiero w późnym wieku (mam 59 lat)zebrałem się na odwagę uporządkowania uzębienia. Intuicja doprowadziła mnie do dr. Jerzego Glabisza. Jestem już wyleczony. Jeśli ktoś szuka znakomicie wyposażonego profesjonalisty o ogromnej wiedzy i mądrym, ciepłym podejściu do pacjenta, to gorąco polecam. Z poważtaniem - Grzegorz Mielczarek, pacjen

To najlepszy stomatolog u jakiego miałam przyjemność się leczyć.

To najlepszy stomatolog u jakiego miałam przyjemność się leczyć.

Świetny lekarz. Jeżeli chodzi o kompetencje i wiedzę, wszystkim polecam. Co prawda, nie najtańszy, ale warto, żeby oszczędzić sobie bólu albo pomyłek lekarskich

Szanowni Państwo , Najlepszy poznański stomatolog. Znakomicie mnie leczy od ponad 20 lat. Bez kłopotów , bez bólu . Wyposażenie gabinetu wzorcowe. Takt , kultura , profesjonalizm celujący. Wiedza absolutna. Szczerze polecam , bo to wzór zawodowy i etyczny lekarza. adwokat Tomasz Grzybkowski

Szanowni Państwo ,
Szczerze polecam , bo to wzór zawodowy i etyczny lekarza.
adwokat Tomasz Grzybkowski

Mamy XXI wiek a ja się bałam dentystów. Pan dr J.Glabisz swoim profesjonalizmem i podejściem do pacjenta spowodował, że bez zaciśniętych dłoni siadałam na fotel. Jestem zachwycona efektem jego pracy. Bardzo dziękuję Jemu i wszystkim Pracownikom jego Gabinetu. Są doskonali.