lekarz Jerzy Gładysz

Ortopeda, Traumatolog

2,7

Nie polecam, brak słów jeśli chodzi o podejście, komunikację i szacunek do drugiego człowieka. Najgorsza wizyta lekarska jaką doświadczyłam.

Nie polecam,, Pana "doktora, brak wyrafinowana i szacunku dla pacjenta, po opowiedzenia swojej historii choroby, stwierdził, że chodzę do konowalow a teraz przyszłam i on nie rozumie czego oczekuje od niego. Chodziłam do kilku ośrodków rehabilitacji ale odpowiedział, że to wszystko jest źle zarządzane, u niego to dopiero są rehabilitacje. Nie uzyskałam pomocy, dodatkowej wiedzy na temat mojego stanu zdrowia wręcz straciłam czas i zostałam źle potraktowana.

Specjalista moze i dobry ale cham i prostak.Podczas gdy chciałam o coś zapytać ucieszył mnie i stwierdził,że chcę go zdominować.Bardzo nie uprzejmy lekarz.Specjalista dobry.

Nie polecam.Całkowity brak kultury i wychowania, kompletna nieumiejętność (delikatnie ujmujac)podejścia do badanego dziecka.W trakcie wizyty gotowa byłam zabrać dziecko i wyjść z gabinetu,sama się teraz zastanawiam dlaczego tego nie zrobiłam😯?....Nigdy nie polecę,chyba ze ktoś chce narażać na dodatkowy stres dziecko i siebie .

Witam, do doktora gładysza zapisałem się w przychodni Medica na 3 maja w Siedlcach, za wizytę zapłaciłem 100 złotych.Oto moje wrażenia z wizyty u tego pana: -kontakt z pacjentem- żaden , ledwo doprosiłem się o jakiekolwiek wyjaśnienia na temat mojego stanu zdrowia , resztę zmuszony byłem doczytać sobie w internecie. -lekarz opryskliwy, na pytania odpowiadał z łaską lub wcale, zarzucając mi urojenia odnośnie bólu. -gdy poprosiłem o zwolnienie usłyszałem z ironią, że chyba chcę stracić pracę bo jeśli będę brał chorobowe to na pewno mnie zwolnią i tego typu komentarze. ...

Tak na marginesie, jak mnie zwolnią to nie będzie mnie stać płacić 100 zł za 15 minut ogromnej łaski doktora

Na pierwszej wizycie prywatnej lekarz konkretny, rzeczowy, bardzo dokładnie obejrzał dziecko, pokazał mi na czym polega problem. Cierpliwie udzielał odpowiedzi na moje pytania (a bywam upierdliwa) oraz wydał dokładne wskazówki jak wyeliminować problem płaskostopia. Na kontroli (tym razem już na NFZ) u dziecka widoczna znaczna poprawa dzięki wcześniejszym zaleceniom pana doktora. Lekarz również bardzo miły, uprzejmy, rozmawia zarówno z matką jak i z dzieckiem, miła atmosfera - tak więc polecam.

Nie polecam. Całkowity brak kultury i wychowania. Ciekawa jestem czy swoje dzieci lub wnuki też "STRZELA W DUPĘ!!!" (tak lekarz zwraca się do dziecka podczas wizyty). Po wizycie jestem bardzo niezadowolona i nikomu nie polecę tego lekarza wręcz będę odradzać wizytę u takiego "specjalisty"!!!

"specjalisty"!!!

Nie polecam doktora podczas wizyty nie udzielił praktycznie zadnych informacji na temat planowanej rehabilitacji, która zdaniem rehabilitanta do którego trafiłem po przebytej rehabilitacji na Rejmonta stwierdził, że była przeprowadzona niewłaściwie i dlatego wciąż mam problemy zdrowotne a tak naprawde już dawno powinienem byc w pełni sprawny.

Lekarz dość oryginalny. Zanim udałam się do niego, słyszałam bardzo wiele negatywnych opinii o przekazywaniu wiedzy pacjentom. Ba, przed moją pierwszą wizytą widziałam jak inna pacjentka wychodziła z jego gabinetu z płaczem, co nie było zachęcające. :D. Pierwsza wizyta (i każda kolejna) była dla mnie zaskakująca, ponieważ lekarz był uprzejmy, nawet bardzo. Bardzo dba o pacjenta, odpowiada na wszystkie pytania, wszystko tłumaczy. Bardzo polecam. :)

bardzo miły, grzeczny, uprzejmy, cierpliwy i wydaje mi się że stanowczy i konkretny