dr n. med. Jerzy Góral

Internista, Kardiolog

Lekarz z powołania i bardzo miły człowiek. Pacjent czuje się poważnie traktowany i kompleksowo zaopiekowany. Wszystko bez pośpiechu i w miłej atmosferze. Polecam serdecznie :)

i kompleksowo zaopiekowany. Wszystko bez pośpiechu i w miłej atmosferze.
Polecam serdecznie :)

polecam z całego serca, uspokoił, wytłumaczył dokładnie co mi dolega, bardzo cierpliwy - nie denerwował się, gdy po raz kolejny o coś pytałam :)

To jest jeden z najlepszych lekarzy, z jakimi miałam w życiu do czynienia. Jest uważny, kompetentny, dobry diagnosta i bardzo miły człowiek. Podczas wizyty pacjent jest szczegółowo informowany o swoim stanie zdrowia. Lekarz poświęca mu tyle czasu, ile potrzeba.

Przemiły, kompetentny lekarz. Jasno wytłumaczył co dzieje się z moim sercem, a zarazem uspokoił. Bardzo przyjemna wizyta. Polecam z całego 'serca' ;)

Polecam z całego 'serca' ;)

Jest naprawdę niesamowity,nie spotkałam się jeszcze z takim lekarzem.Bardzo mądry-ogromna wiedza, inteligentny , dokładny, cierpliwy. Bardzo mi pomógł. Mam wrażenie, że każdemu pomoże. Jeśli ktoś ma poważne problemy kardiologiczne to tylko Pan doktor Góral.

Polecam tego lekarza. Bardzo uprzejmy, komtetentny,widac, ze ma indywidualne podejscie do kazdego pacjenta. Dobrze tłumaczy o dolegliwosciach.

Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz. Jest bardzo uprzejmy. Wytlumaczyl mi wszystko i dzieki temu jestem spokojniejsza bo wiem ze mam zdrowe serce. mam do tego lekarza bardzo duze zaufanie bo wyleczyl moja mame z bardzo powaznej sercowej choroby. Naprawde polecam!

Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz.
Jest bardzo uprzejmy.
Naprawde polecam!

Kompetentny i cierpliwy. Z pełną odpowiedzialnością polecam wszystkim z klopotoami internistycznymi i kardiologicznymi.

Lekarz przyjął mnie prywatnie w Dolmedzie, nie postawił konkretnej diagnozy, miałem wrażenie, że jestem ignorowany i że lekarz czym prędzej chciał abym opuścił gabinet, bo za drzwiami w poczekalni była kolejka ( trzeba skasować kolejne 80 złotych) Mój problem nie został zdiagnozowany a w kieszeni minus 80.

Mój problem nie został zdiagnozowany a w kieszeni minus 80.

Super lekarz, korzystam z jego konsultacji od wielu lat i nigdy się nie zawiodłam. Gorąco polecam.