dr n. med. Jerzy Hakałodr n. med. Jerzy Hakało - zdjęcie profilowe

dr n. med. Jerzy Hakało

2,1
2,1

Pan doktor jest bardzo zaangażowany w sprawę z którą się do niego przychodzi. Przeprowadził wywiad lekarski, przestudiował przedstawione przez mnie wyniki badań, ale również obejrzał kolano, jednocześnie tłumacząc budowę kolana jak także powód bólu w nodze. Pan doktor zaproponował dwie metody leczenia, opowiedział o każdej z nich zarówno o ich zaletach jak i wadach. Chętnie i szczegółowo odpowiada na pytania, nie zbywa pacjenta, nie pośpiesza. Na pewno jest wart polecenia!

Doktor Hakało to świetny specjalista. W 2005 roku operował u mnie haluks prawej nogi. Do dziś nie wznowił się i palec jest prosty. Polecam z całego serca Pana doktora.

STANOWCZO ODRADZAM tego ortopedę. Przyjmuje pacjentów tak jakby robił to za karę. Bez skrupułów mówi pacjentowi na Ty, kompletny brak szacunku. Po dostarczeniu doktorowi paru wyników badań spojrzał tylko na jedne z nich, po czym stwierdził, że nic poważnego się nie dzieje (w co nie wierzę, ponieważ od długiego czasu bolą mnie biodra i okolice kręgosłupa lędźwiowego). Na prośbę wypisania zaświadczenia do pracy na głos powiedział do mnie "k****" i z łaską wypisał mi potrzebny dokument. Władze placówki, w której pracuje ten ortopeda powinny mocno rozważyć podziękowanie temu Panu za "współpracę". Brak mi słów, człowiek że złamaną nogą mógłby do niego pójść i zostałby zlekceważony i odesłany z kwitkiem. Stanowczo nie polecam.

Nie polecam, wizyta 5 minut z wypisaniem skierowania, brak empatii, opryskiliwość brak zainteresowania schorzeniem, pomruczał pod nosem i koniec wizyty. Porażka, szkoda skierowania, nie polecam na pewno nigdy nie wrócę do tego lekarza. Brak profesjonalizmu i ludzkiego podejścia do pacjenta, przyjmuje jak za karę.

Nie polecam, a wręcz odradzam.!!!! Na NFZ jak i prywatnie jest zwykłym chamem.!!! Odnosi się do pacjenta na TY , dodatkowo w sposob bardzo nieprzyzwoity jak na "lekarza". Wypisal mi skierowanie na rehabilitacje (ktore juz kiedys mialam, a nie sa one znowu na moja przypadlosc) ale dla niego liczy sie fakt ze cos tam nabazgrał. Warto dodac tez ze ma problem z wytłumaczeniem przyczyny bólu (od razu zaczynaja sie krzywe spojrzenia i mruczenie pod nosem) , podobnie jest jesli poprosi sie go o napisanie zaświadczenia np. do pracy.. Ponadto dzisiaj ...

Nie polecam, a wręcz odradzam.!!!!
Na NFZ jak i prywatnie jest zwykłym chamem.!!!
Ponadto dzisiaj podczas MOJEJ wizyty weszli sobie panowie po L4. Od razu Hakało grzecznie mówiąc wyrzucił mnie z gabinetu. Za taka pomoc pseudo "lekarza" ja podziękuje.!!!!!!

1 gwiazdka dlatego, ze nie da sie mniej...!!!

Byłam po wypisanie wniosku na grupę prywatnie.i powiem tak -nigdy więcej! Dlatego ze nie zgodziła się przyjść za tydzień z nowymi RTG to wy pisał mi wniosek na odczepnego.tzn ani chorób wspolistniejacych nie wpisał.dokumentacje medyczna wpisał ze mam od 3 lat a nie 20 nawet przy dyskopatie bioder kręgosłupa wpisał ze stan rokuje poprawę.straciłam tylko pieniądze.niech jemu te 150 zł stanie w gardle.dziad jeden.

Pan Jerzy jest bardzo niemiły dla pacjentów, przy wizytach spoufalał się, odnosił się do mnie chamsko i wulgarnie, nie panował nad emocjami, raz nawet na mnie nakrzyczał. Chodziłem do niego przez dwa lata i w tym czasie moją nogę obejrzał tylko raz i nawet jej nie dotknął. Na koniec wypisał mi źle druk do ZUSu

Jedna gwiazdka to za dużo powinno być -10 NFZ -CIE my pacjenci nie chcemy takich lekarzy na kasę chorych .Klasyczny przykład lekarza zamkniętego w bańce wizyt prywatnych tam potrafi pokazać empatię.

Wizyta na kasę chorych w przychodni "Postęp" w Świebodzinie nieprofesjonalna , nieuprzejma pełna uszczypliwości , ocen podważająca pracę innych lekarzy wizyta . Stracony czas i nerwy.

Stracony czas i nerwy.

Witam. Na skierowaniu miałam wypisany bōl kolana które w sumie mnie już nie bolało po długim oczekiwaniu na wizytę. Za to ramię paliło jak by było polewane wrzątkiem, niestety moje sugestie aby zająć się nim nie odniosły żadnego skutku. Pan stwierdził że musi być nowe skierowanie :((( Kultura w stosunku do pacjenta daje dużo do życzenia