Jerzy Hakało

Ortopeda

Gdzie przyjmuję
place 11

al. Niepodległości 1 (Aldemed)
Zielona Góra
51,940070515,50686070 68 324 42 44

Kalendarz przyjęć
Pon27.10Wt28.10Śr29.10Czw30.10Pt31.10So01.11Nd02.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.05
6 opinii

Jestem po 3 wizycie u tego Pana. Zaluje, ze to na niego zmarnowalam swoje skierowanie i musialam odbyc te wszystkie wizyty u niego. Doktor jest wyniosly, nieuprzejmy i ma gleboko w powazaniu pacjenta- dla niego licza sie tylko punkty z NFZ. Nie tlumaczy choroby a zapytany o szczegoly swojej diagnozy i wytlumaczenie na czym polega schorzenie staje sie opryskliwy i probuje ponizac osobe ktora smiala go o cos zapytac. Czas poswiecony na pacjenta z zegarkiem w reku nie przekracza 5min. Stanowczo odradzam.

Pan Hakało skandalicznie hamski, niemiły, pracuje za KARĘ. Takie podejście miał do mojej 30 letniej upośledzonej, niepełnosprawnej córki.

naprawdę polecam pana dr. Hakało miły kontakt i naprawił mi obojczyk co inny ortopeda nie odpowiednio poskładał

Pan doktor byl nieprzyjemny, obrazal mnie, na dodatek wizyta trwala skandalicznie krotko. NIE POLECAM.

bardzo dobry lekarz i człowiek. Moja żona cierpiała na bóle stóp. Pan dr doskonale zdiagnozował dolegliwości i ulżył w cierpieniu. Pozdrawiam, Marek

Złamałem kręgosłup, a ten lekarz postawił mnie na nogi i teraz chodzę

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny