dr n. med. Jerzy Izdebski

2,2
2,2
2,4
2,4

Zdecydowanie nie polecam tego "doktora". Niekompetentny, nie znający się na podstawowych rzeczach takich jak skierowanie. Przy rozpoznaniu nowotworu stwierdził, że nie ma potrzeby wystawienia tzw. zielonej karty - DiLO , następnie, że nie wie jak to zrobić... Podczas teleporady wymyśla i opowiada jakiś dziwne historie, które w ogóle nie wnoszą nic do sprawy. Ciężko rozmawia się z tym panem. Podczas ostatniej rozmowy usłyszałam, że nie wystawi mi recepty na potrzebne leki, ponieważ "inni pacjenci czekają" a on poświecił mi już zbyt wiele czasu... Żenujące zachowanie. Nie wiem co ten człowiek ...

Żenujące zachowanie. Nie wiem co ten człowiek robi jeszcze w przychodni? Już dawno powinien siedzieć w domu na emeryturze i zdecydowanie ustąpić miejsca młodszemu lekarzowi z powołaniem w tym zawodzie.

Jestem świeżo po wizycie u doktora Izdebskiego. Zgłosiłam się z przeziębieniem. Mimo informacji, że jestem w ciąży odmówił wystawienia L4 z kodem B, który przysługuje wszystkim ciężarnym. Stwierdził, że ciąża to nie choroba i o ile nie mam zalecenia aby leżeć w łóżku od lekarza prowadzącego ciążę to nie przysługuje mi 100% płatne L4. Bzdura! Niestety leki, czy zioła jakie przepisał pan doktor od dawna nie są sprzedawane w aptekach a panie farmaceutki nie mają pojęcia, kto jeszcze może po tylu latach od ich wycofania ze sprzedaży je przepisywać. W trakcie wizyty był nieuprzejmy i stwierdził, że jako pacjentka w godzinach jego przyjęć mu "przeszkadzam". Z reguły nie piszę negatywnych opinii w Internecie, ale chciałam wszystkich przestrzec przed wizytami u tego lekarza. Jedna gwiazdka to zbyt wiele.

Byłam u pana doktora dwukrotnie. Za każdym razem był bardzo niemiły w stosunku do mnie. Nie potrafi wysłuchać do końca, cały czas wtrąca swoje uwagi - które nie są mile ani często trafne. Nie polecam takiego lekarza nikomu.

Straszny człowiek. Brak kultury osobistej i podejścia do pacjenta. W jego gabinecie człowiek czuje się jak intruz. Odradzam!!!

Doktor niekompetentny, nieuprzejmy i mija się z prawdą. Nie leczy tylko robi krzywdę, nie życzę nikomu wizyty u tego „doktora”. Szkoda, że w służbie zdrowia pracują ludzie z wielkim ego, którym zależy na pieniądzach a nie na pacjentach.

Byłem u Pana doktora z bólem kręgosłupa. Jako jedyny wśród, których byłem pokazał mi jak pracuję i z czego wziął się ból. Opowiedział mi o mojej pracy jakby był jednym z nas w brygadzie i dodał- dlaczego dopiero teraz do niego przychodzę? A skąd miałem wiedzieć, że jest taki lekarz co wie, co mi dolega? Teraz byłem jeszcze z jedną dolegliwością - tłuszczak albo przepuklina i zobaczymy tym razem, ale naprawdę - polecam.

Byłem u niego z żoną, przepisał tabletki od bólu głowy i powiedział że może żona jest w ciąży. Na drugi dzień odazało się w szpitalu że był to udar mózgu. Wszystko się dla nas zmieniło, zdecydowanie nie polecam nikomu tego grubego pseudo-lekarza.

Na drugi dzień odazało się w szpitalu że był to udar mózgu.

W imieniu Mojej Mamusi polecam Pana Doktora. Kompetentny i poświęca duzo czasu pacjentowi. Polecił mi Go sąsiad. Już po pierwszej wizycie poprawa była zauważalna. Mamusia od lat cierpiąca na gościec nie mogłą znaleźć dobrego fachowca od tego schorzenia. Dzieki cyklicznym wizytom jest jej trochę lżej w chorobie. Polecam

Polecam

Dotarłem do tego Pana z polecenia znajomego, miałem poważne problemy z kręgoslupem i ogolnie normalnym ruszaniem sie. Po zastosowanym leczeniu juz po pierwszej wizycie problemy ustąpiły i to wręcz niewiarygodne ponieważ nie jestem okazem zdrowia. Szczerze polecam wszystkim z duzymi bólami, rwami itd.