prof. dr hab. n. med. Jerzy Jakowicki

Endokrynolog, Ginekolog

Niepolecam . Zapłaciłam ciężko zarobione pieniądze a pan dr przenaczył na moją wizytę 5minut. Nie zdążyłam wszystkiego powiedzieć a on do mnie . Dzisiaj na tyle.

Nie zdążyłam wszystkiego powiedzieć a on do mnie . Dzisiaj na tyle.

Świetny lekarz, bardzo miły i sympatyczny człowiek, poświęca pacjentkom bardzo dużo czasu, wykazuje bardzo duże zaangażowanie w leczenie. Szczerze polecam Pana Profesora, szczególnie kobietom w ciąży, które mają problemy hormonalne.

Pan Profesor Jerzy Jakowicki jest wybitnym specjalistą ginekologi. Mogę te słowa śmiało powiedzieć bo wyleczył mnie przeprowadzając dwie operacje. Jest lekarzem kompetentnym, bardzo komunikatywnym i ciepłym człowiekiem. Gorąco polecam. Janina

Gorąco polecam osobom które mają zaburzenia hormonalne, jako ginekolog-endokrynolog naprawdę mi pomógł, zlecił badania, wypisał receptę, jestem zadowolona