lekarz Jerzy Janik

Laryngolog, Pediatra

Bardzo dobry fachowiec, cierpliwy, uprzejmy i umiejący słuchać pacjenta. Bardzo dużo mu zawdzięczam. Lekarz z bardzo dużym doświadczeniem. Pomimo zaawansowanego wieku nadal aktywny i nieodmawiający pomocy.

Lekarz z bardzo dużym doświadczeniem. Cierpliwy i uprzejmy. B. dobry stosunek do dzieci. Skuteczny. Pomógł mi przy poważnych zawrotach głowy, dzięki czemu dalej pracuję.

Świetny lekarz z dużym doświadczeniem, mający czas dla pacjentów. Syn podejrzewany długo był o chorobę neurologiczną, a Pan Janik go wyleczył stawiając trafną diagnozę.

Miałam problem z chorobą syna - zawroty głowy itp.Wizyta u lekarzy internistów,neurologów nic nie dały.Dopiero wizyta u dr. JANIKA zakończyła jego problemy.Jestem mu bardzo wdzięczna

Do dzisiaj leczę skutki leczenia mnie przez tego lekarza. Zapisywał mi lek, który zamiast pomagać szkodził, męczę się z tym już kilkanaście lat. Poza tym był bardzo nieuprzejmy, raz nawet na jego zachowanie składałam skargę. Ni polecam.

wykonał mi zabieg w szpitalu, świetny specjalista, zdecydowanie polecam

wykonał mi zabieg w szpitalu, świetny specjalista, zdecydowanie polecam

Wielkie doświadczenie i charyzma.Lekarz wielu pokoleń żaganian.

Wielkie doświadczenie i charyzma.Lekarz wielu pokoleń żaganian.