dr n. med. Jerzy Jędrusiak

Psychiatra

Na pierwszej wizycie bardzo słaby wywiad, na temat pacjenta, przepisanie dwoch leków niekoniecznie dopasowanych do mojego schorzenia, niby cos tam wyjasnil na temat jakie mają działania, przestrzegał by nie czytać ulotki bo wtedy jak to doktor powiedzial "pacjenci mają nagle wszystkie efekty uboczne ich brania, ale nie wiedzą, że niektóre z nich mogą występować tylko u rasy czarnej". Druga wizyta po miesiacu, mialam dużo obaw co do brania tych leków więc nawet ich nie wykupilam (znajomi je brali i bardzo źle minęły im pierwsze tygodnie na nich, ja nie mogę sobie pozwolić teraz na gorsze samopoczucie), podczas wizyty poinformowalam lekarza o nie braniu leków że względu na moje obawy i proszę o więcej info na temat jak ma przebiegać moje leczenie. Doktor aż zrobił się czerwony ze złości, stwierdził, że go obrażam i mam zmienić lekarza lub zacząć leczyć się u znajomych. Nie chciał mnie wysłuchać, nie chciał wyjaśnić przebiegu planowanego leczenia i po paru minutach skwitowal "wizytę uważam za zakonczoną".
Bardzo odradzam tego lekarza.

Zdecydowanie odradzam. Może zdaje egzamin jako ordynator oddziału, ale przepisywanie na pierwszej wizycie maksymalnych dawek i najsilniejszych leków jest niepoważne. Brak kultury osobistej.

Pierwszy lekarz psychiatra, który po latach leczenia postawił mnie na nogi (choroba dwubiegunowa). Cierpliwie wytłumaczył następstwa życiowe zaprzestania leczenia albo nieregularnego brania leków, ostatecznie jednak przekonał mnie, że dobrane przez Doktora leki pozwolą mi funkcjonować w miarę normalnie (stosując się do pewnych zasad). Lekarz ten jest cierpliwy i jest naprawdę dobrym człowiekiem. Polecam Doktora w 100%

Oby więcej takich lekarzy! Kulturalny, cierpliwy i kompetentny. Duże poczucie humoru, które sprawia, że wizyta przestaje być stresująca, a przypomina rozmowę z dobrym znajomym. Bardzo polecam!

Lekarz koszmarny. Stanęłam na komisji w Wojewódzkim Zespole Orzekania o Niepełnosprawności w Katowicach i nie wiedząc czemu "uzdrowił" dziecko z zespołem alkoholowym płodu, którego jestem opiekunem prawnym. Popisał kompletne bzdury, nie spojrzał na dokumentację medyczną od psychiatry. Porażka

Porażka

Jest bardzo dobrym lekarzem, godnym polecenia. Uczciwy, dobroduszny. Do rany przyłóż. Życzę sobie takich lekarzy jak najwięcej. Jest poprostu wspaniałym człowiekiem.

Bardzo dobry lekarz, godny polecenia, uprzejmy, konkretny , potrafi wysłuchać pacjenta. Jednym słowem SUPER GOŚĆ!!!

Gdyby każdemu pacjentowi podał przyczyny jego dolegliwości, wyjaśił metody leczenia i następstwa stosowanej terapii to byłby to idealny lekarz.

Straciłam przez tego lekarza dużo czasu i zdrowia

Straciłam przez tego lekarza dużo czasu i zdrowia

Rzetelny i godny zaufania. Kompleksowo potraktował mnie jako pacjentke psychoterapii. Zaangażowany i skuteczny.